25 Сентябрь 2020

У депутатських запитах – проблеми краю та його жителів

Пятница, 30 Март 2018, 11:04

У ході другого пленарного засідання 10-ї сесії облради депутати схвалили низку запитів та скерували їх у відповідні інстанції для розгляду і вирішення. Прочитайте остальную часть этого входа »

10-та сесія облради: ухвалено ряд важливих програм, звернень до вищих ешелонів влади та внесено зміни до бюджету краю

Четверг, 29 Март 2018, 15:25

В четверг, 29, березня відбулося друге пленарне засідання 10-ї сесії обласної ради VII скликання. Провів його очільник облради Михайло Рівіс. Засідання було насиченим і динамічним.

Участь у засіданні взяли народні депутати Верховної Ради України – Роберт Горват і Василь Брензович, дипломаты, Председатель принял и советов, мэры, керівники правоохоронних та контролюючих органів краю, військовий комісар, прикордонники та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Високі нагороди закарпатцям вручив народний депутат України Роберт Горват

Четверг, 29 Март 2018, 13:49

Друге пленарне засідання 10-ї сесії облради головуючий Михайло Рівіс розпочав із приємної ноти, надаючи слово народному депутату Верховної Ради України від Закарпаття Роберту Горвату, який за дорученням очільника парламенту виконав приємну місію – вручив високі нагороди відомим краянам. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатській облраді вважають за доцільне звільнити Ульяну Супрун з посади в. на. Міністра охорони здоров’я України

Четверг, 29 Март 2018, 13:17

Та проситимуть очільника Уряду невідкладно внести подання до Верховної Ради України про призначення Міністром охорони здоров’я України особи з належним рівнем освіти та компетентності. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра – друге пленарне засідання 10-ї сесії Закарпатської облради

Среда, 28 Март 2018, 11:46

В четверг, 29 Март, у сесійній залі обласної ради відбудеться друге пленарне засідання 10-ї сесії сьомого скликання. На порядку денному – понад два десятка питань. Начало в 10 h. Прочитайте остальную часть этого входа »

Креативна ідея — розвивати Карпати як окремий єврорегіон

Среда, 28 Март 2018, 10:48

M. Рівіса (на знімку) характеризують як виваженого, працелюбного й скромного керівника, який набув хорошого управлінського досвіду на попередніх посадах. Йому сорок cім. Має дві вищі освітиінженерну та юридичну. Сімнадцять років працював на різних посадах у митних органах. Потім чотири рокипершим заступником Хустського міського голови. З квітня 2014-го і до грудня 2015-го — заступник голови Закарпатської ОДА. Не раз бував у зоні АТО.

Після обрання в кінці 2015-го головою обласної ради заявив, що хоче «мати сконсолідовану облраду», яка би ефективно працювала на благо закарпатців. На це й спрямована вся його діяльність. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради ініціюють невідкладне прийняття Закону України «Про мирні зібрання»

Среда, 28 Март 2018, 09:55

Закон, що врегулює порядок проведення таких зібрань і передбачить заборону використання масок, інших засобів чи способів маскування з метою уникнення ідентифікації осіб. Прочитайте остальную часть этого входа »

Ситуація з підручниками для нацменшин – критична на Закарпатті!

Вторник, 27 Март 2018, 11:43

Так, обласні обранці під час другого пленарного засідання 10-ї сесії облради звертатимуться до головної освітянки України застосувати надані їй законодавством України повноваження та забезпечити підручниками загальноосвітні навчальні заклади області з мовами викладання національних меншин, что, в свою очередь,, дасть можливість інтегрувати цю категорію в українське суспільство. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія Закарпатської облради узгодила перелік питань, внесених на розгляд пленарного засідання 10-ї сесії

Понедельник, 26 Март 2018, 17:18

Питання стосувалися життєзабезпечення діяльності краю та ряд звернень на адресу керівництва держави, включая. висловлення недовіри в.о. міністра охорони здоров’я України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільні депутатські комісії завершили обговорення матеріалів другого пленарного засідання 10-ої сесії облради

Понедельник, 26 Март 2018, 15:34

Сегодня, 26 березня в облраді засідала профільна депутатська комісія з питань транскордонного співробітництва, развитие туризма и отдыха, яку очолює Чаба Пейтер. Прочитайте остальную часть этого входа »

Для задоволення етнокультурних потреб ромської національної меншини краю

Понедельник, 26 Март 2018, 10:56

Депутати облради обговорять проект рішення «Про хід виконання у 2017 році Програми «Ромське населення Закарпаття» на 2016-2020 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія погодила розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2018 год

Пятница, 23 Март 2018, 17:22

Сегодня, 23 березня в облраді засідала постійна депутатська комісія з питань бюджету, яку провів її голова Василь Кошеля.

У роботі комісії взяв участь заступник голови облради Петро Грицик.

На порядку денному – обговорення матеріалів і документів, що пропонуються до порядку денного другого пленарного засідання 10-ої сесії облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

На основі європейських цінностей закарпатцям презентували потужні можливості та конкретні пропозиції розвитку регіону

Четверг, 22 Март 2018, 20:19

«Сприяння євроатлантичній інтеграції України на прикладі Закарпаття»під таким гаслом сьогодні, 22 Март, в городе. Kiswarda (Венгрия) відбулася потужна міжнародна конференція, організована Європейським об’єднанням територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА (EGTC ТИСА) за фінансової підтримки Угорського фонду «Pallas Athéné Domus Educationis». Прочитайте остальную часть этого входа »