27 Февраль 2021

Михайло Рівіс на Європейському конгресі місцевого самоврядування у Польщі закликав разом зберегти автентику Карпат

Воскресенье, 29 Апрель 2018, 11:35

Цими днями у польському місті Краків вчетверте зібрався Європейський конгрес місцевого самоврядування. В його роботі бере участь понад 2 тисячі лідерів самоврядної та виконавчої влад, міжнародні експерти, науковці з Центральної та Східної Європи, среди которых — вище керівництво Польщі, Словакия, Венгрия, Чехії та інших європейських держав, міські голови та голови обласних і районних рад України, эксперты. В їх числі голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та керівники Свалявської і Великоберезнянської райрадМирослава Ливч та Ярослав Шукаль. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді вшанували ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

Пятница, 27 Апрель 2018, 12:01

Сегодня, 26 квітня в малому залі ОДА відбувся круглий стіл з участю керівництва області, активу громадських чорнобильських організацій краю, приурочений 32-ї річниці Чорнобильської трагедії. Прочитайте остальную часть этого входа »

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс візьме участь у ІУ-му Європейському конгресі місцевого самоврядування

Среда, 25 Апрель 2018, 23:44

26 — 27 Апрель 2018 року в Кракові, Польща вчетверте відбудеться Європейський конгрес місцевого самоврядування, що є платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів місцевого самоврядування і регіональних еліт, державних адміністрацій, представників громадських організацій і бізнесу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Перші керівники краю відкрили унікальну виставку «Арт гранат»

Вторник, 24 Апрель 2018, 22:59

Сегодня, 24 квітня в атріумі ОДА відбулося урочисте відкриття унікальної виставки авторських картин популярної української художниці Ірини Третьяк «Арт гранат». Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Мари Йованович

Понедельник, 23 Апрель 2018, 23:24

Поважний керівник дипломатичної місії США перебуває з робочим візитом на Закарпатті.

У рамках візиту Мари Л. Йованович зустрілася з керівництвом області, и затем — із студентам УжНУ.

В обласній раді її приймав перший заступник голови облради Йосип Борто . Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради уточнили перелік поясів зон санітарної охорони ділянки Поляна Купіль Полянського родовища мінеральних вод Свалявщини

Понедельник, 23 Апрель 2018, 23:22

На другому пленарному засіданні 10 сесії облради депутати внесли зміни до рішення обласної ради від 22 Февраль 2018 год нет. 1081 «Про затвердження проекту зон санітарної охорони ділянки Поляна Купіль Полянського родовища мінеральних вод». Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: З кожним роком вага і статус «Закарпатських правових читань» зростає

Пятница, 20 Апрель 2018, 23:31

В УжНУ проходить ювілейна Х Міжнародна науково-практична конференція «Закарпатські правові читання». Прочитайте остальную часть этого входа »

Фахова майстерня з питань децентралізації спілкувалась із самоврядцями Закарпаття

Пятница, 20 Апрель 2018, 23:28

Сегодня, 20 Апрель 2018 року в облраді відбулася одноденна фахова майстерня на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації:бюджетна політика». Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Обласна рада завжди підтримує всі ініціативи щодо виховання у нашої молоді здорових спортивних ідеалів та цінностей

Пятница, 20 Апрель 2018, 00:02

Сегодня, 19 квітня в конференц-залі готельного комплексу «Олімп», що в Ужгороді стартувала дводенна науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання вдосконалення системи фізичного виховання і спортивної роботи у Вищій школі», приурочена до святкування 70-ої річниці кафедри фізичного виховання ДВНЗ «УжНу». Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс зініціював предметне вивчити питання щодо ефективного впровадження медичної реформи в Закарпатті

Пятница, 20 Апрель 2018, 00:01

Депутати облради на другому пленарному засіданні 10 сесії схвалили Звіт Закарпатської обласної державної адміністрації з питань соціально-економічного розвитку області та виконання делегованих повноважень за 2017 год. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Ми робимо все для того, аби підтримати краян

Среда, 18 Апрель 2018, 22:09

Сегодня, 18 квітня перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань. На приеме посетил около 20 лица. В основному -пенсіонери, люди с ограниченными возможностями, одинокі та внутрішньо переселені особи з різних міст і сіл краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Розпочався Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 года

Среда, 18 Апрель 2018, 00:02

На адресу Закарпатської обласної ради надійшов лист за підписом першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди, который говорит о том, как, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у 2018 році втретє проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Прочитайте остальную часть этого входа »

Робоча група подала звіт комплексної оцінки ефективності виконання обласних цільових програм

Вторник, 17 Апрель 2018, 00:09

У ході другого пленарного засідання 10 сесії облради депутати ухвалили рішення «Про звіт робочої групи із проведення комплексної оцінки ефективності виконання обласних цільових програм». Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці обговорили стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території краю за 2017 год

Пятница, 13 Апрель 2018, 10:14

На другому пленарному засіданні 10 сесії облради депутати слухали та взяли до відома інформацію «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Закарпатської області за 2017 «год». Інформував та відповів на низку запитань начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Роман Стефанишин. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатська обласна рада уклала із Михайлом Данканичем контракт строком на 3 годы

Четверг, 12 Апрель 2018, 10:28

На другому пленарному засіданні 10-ї сесії облради депутати ухвалили рішення «Про комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради». Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх