03 Декабрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Михайло Рівіс на Європейському конгресі місцевого самоврядування у Польщі закликав разом зберегти автентику Карпат

Воскресенье, 29 Апрель 2018, 11:35

Цими днями у польському місті Краків вчетверте зібрався Європейський конгрес місцевого самоврядування. В його роботі бере участь понад 2 тисячі лідерів самоврядної та виконавчої влад, міжнародні експерти, науковці з Центральної та Східної Європи, среди которых — вище керівництво Польщі, Словакия, Венгрия, Чехії та інших європейських держав, міські голови та голови обласних і районних рад України, эксперты. В їх числі голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та керівники Свалявської і Великоберезнянської райрадМирослава Ливч та Ярослав Шукаль. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді вшанували ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

Пятница, 27 Апрель 2018, 12:01

Сегодня, 26 квітня в малому залі ОДА відбувся круглий стіл з участю керівництва області, активу громадських чорнобильських організацій краю, приурочений 32-ї річниці Чорнобильської трагедії. Прочитайте остальную часть этого входа »

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс візьме участь у ІУ-му Європейському конгресі місцевого самоврядування

Среда, 25 Апрель 2018, 23:44

26 — 27 Апрель 2018 року в Кракові, Польща вчетверте відбудеться Європейський конгрес місцевого самоврядування, що є платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів місцевого самоврядування і регіональних еліт, державних адміністрацій, представників громадських організацій і бізнесу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Перші керівники краю відкрили унікальну виставку «Арт гранат»

Вторник, 24 Апрель 2018, 22:59

Сегодня, 24 квітня в атріумі ОДА відбулося урочисте відкриття унікальної виставки авторських картин популярної української художниці Ірини Третьяк «Арт гранат». Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Мари Йованович

Понедельник, 23 Апрель 2018, 23:24

Поважний керівник дипломатичної місії США перебуває з робочим візитом на Закарпатті.

У рамках візиту Мари Л. Йованович зустрілася з керівництвом області, и затем — із студентам УжНУ.

В обласній раді її приймав перший заступник голови облради Йосип Борто . Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради уточнили перелік поясів зон санітарної охорони ділянки Поляна Купіль Полянського родовища мінеральних вод Свалявщини

Понедельник, 23 Апрель 2018, 23:22

На другому пленарному засіданні 10 сесії облради депутати внесли зміни до рішення обласної ради від 22 Февраль 2018 год нет. 1081 «Про затвердження проекту зон санітарної охорони ділянки Поляна Купіль Полянського родовища мінеральних вод». Прочитайте остальную часть этого входа »