30 Сентябрь 2020

В региональный Совет встретился бюджет Комиссии

Четверг, 31 Май 2018, 17:23

Сегодня, 31 травня в облраді своє засідання провела постійна депутатська комісія з питань бюджету, яку очолює Василь Кошеля. Прочитайте остальную часть этого входа »

Мисливські угіддя та розпорядження ділянками сільськогосподарського призначення обговорювали на профільній комісії облради

Четверг, 31 Май 2018, 15:22

Про надання мисливських угідь, право користування ними та припинення права користування – обговорювалося на сьогоднішньому (31.05.18) засіданні профільної комісії облради з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-территориальные и земли структура, яку очолює обласний обранець Петро Голубка. В його роботі також взяв участь виконуючий повноваження голови облради Йосип Борто. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля гарантування соціального захисту бійців-добровольців АТО

Четверг, 31 Май 2018, 12:06

З ініціативи депутатів облради у ході підготовки до 11 сесії буде обговорено проект рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати продовжують вивчати матеріали 11 – Первая сессия Совета

Среда, 30 Май 2018, 16:40

Сегодня, 30 травня профільна комісія з питань охорони здоров’я, яку очолює Роман Шніцер, також провела своє засідання, у ході якого обговорено матеріали та проекти рішень, Предлагаемая повестка дня 11 сессии Совета. Прочитайте остальную часть этого входа »

Андрей Andrìïv: Мені хочеться, аби ми підтримали молодих підприємців і дали їм змогу зреалізувати себе на рідній землі

Среда, 30 Май 2018, 16:37

Сегодня, 30 травня відповідно до затвердженого головою облради Михайлом Рівісом графіку у постійних профільних комісіях депутати продовжують вивчати матеріали 11 сессия. В частности,, відбулося засідання комісії з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции, де керівником Андрій Андріїв Прочитайте остальную часть этого входа »

Готуючись до 11 – Первая сессия Совета, депутати розпочали вивчення пропонованих матеріалів у постійних комісіях

Вторник, 29 Май 2018, 17:16

Сегодня, 29 мая, как обычно, перед початком пленарного засідання ХІ сесії обласної ради депутати розпочали свій робочий тиждень з обговорення в комісіях матеріалів та проектів рішень, предложил свою повестку дня. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дитячий фольклорний гурт «Цімборики» з Хуста гідно представив Закарпаття в Чехії

Понедельник, 28 Май 2018, 20:28

Культурні надбання та традиції у святковій атмосфері було продемонстровано на святкуванні Дня національних меншин в м. Усть над Лабем (Чешская Республика), який традиційно щороку організовує комітет у справах нацменшин Устецького краю наприкінці травня. Серед поважних гостей дійства, и это: посол Ізраїлю Данієль Мартин Мерон, представників різних дипломатичних відомств Румунії, Болгария, Венгрия, Словакия, Германия, В’єтнаму, ромської общини в Чехії, — став і голова Закарпатської облради Михайло Рівіс. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс на міжрегіональному форумі закликав чеських підприємців активно інвестувати в Закарпаття

Понедельник, 28 Май 2018, 19:51

У крайовій адміністрації Устецького краю, что в м. Усті над Лабем, відбувся перший міжрегіональний форум, organized by the Czech Chamber of Commerce. Opened the meeting host -hetman Ústí nad Labem edge Oldrzhyh Bubenichek and a guest from Transcarpathia — голова облради Михайло Рівіс. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Чехії голова Закарпатської облради та гетьман Устецького краю обговорили подальшу міжрегіональну співпрацю

Понедельник, 28 Май 2018, 19:48

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, перебуваючи у кількаденній робочій поїздці в Чехії, відвідав крайову адміністрацію Устецького краю, де зустрівся з гетьманом Олдржихом Бубенічеком. Прочитайте остальную часть этого входа »

На українсько-словацькому кордонні відбулося вишукане свято добрих сусідів

Воскресенье, 27 Май 2018, 01:03

Сегодня, 26 травня на українсько-словацькому кордоні відбулося яскраве дійство- День добросусідства – 2018. Прочитайте остальную часть этого входа »

Петр Хрыцык: Хай щедрим на добро та радість буде життєвий шлях випускників-2018!

Пятница, 25 Май 2018, 23:41

Сегодня, 25 травня повсюдно у загальноосвітніх навчальних закладах краю лунали вітальні напутні слова для тих, хто вступає у доросле життя! Прочитайте остальную часть этого входа »

На міжнародній конференції в Ужгороді предметно проаналізовано шляхи інтеграції України до Євросоюзу

Пятница, 25 Май 2018, 23:38