29 Сентябрь 2020

В Ужгороді офіційно запрацював Чеський дім, започаткований у рамках співпраці між Устецьким та Закарпатським краями

Четверг, 28 Июнь 2018, 17:10

На відзначення Дня Конституції України — 28 Июнь 2018 року в Ужгороді відбулося урочисте відкриття Регіонального центру Устецького краю Чеської Республіки, що розташований на вул. Лев Толстой,10b. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Закарпатье отметил 22 річницю Конституції України

Среда, 27 Июнь 2018, 15:22

Сегодня, 27 червня на площі Народній в Ужгороді відбулися урочисті заходи з нагоди 22 річниці Конституції України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради змінили і назву Учбово-курсового комбінату, і засновника

Среда, 27 Июнь 2018, 12:20

У ході 11 сесії облради депутати ухвалили рішення «Про комунальну установу «Навчально-курсовий комбінат» Закарпатської обласної ради». Тим самим перейменувати Учбово-курсовий комбінат управління житлово-комунального господарства Закарпатської обласної державної адміністрації у комунальну установу «Навчально-курсовий комбінат» Закарпатської обласної ради. Відтепер вважається Закарпатська обласна рада засновником вказаної Установи. Прочитайте остальную часть этого входа »

Післязавтра в Ужгороді офіційно відкриють Чеський дім регіону

Вторник, 26 Июнь 2018, 13:46

В четверг, 28 Июнь, у м.Ужгород відбудеться урочисте відкриття Чеського дому регіону за участю голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, надзвичайного і повноважного посла Чеської Республіки в Україні Радека Матули, гетьмана Устецького краю Олдржиха Бубенічека, Члены Совета, представників виконавчої гілки влади, дипломатичних відомств Чехії, Словаччини та Угорщини та Державної міграційної служби в Закарпатській області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради підтримали вирішення проблемних питань галузі культури нашого краю

Понедельник, 25 Июнь 2018, 11:40

На 11 сесії депутати облради ухвалили рішення про «Про внесення змін до Програми розвитку культури і мистецтва в області на 2016 – 2020 годы

(с изменениями от 21 Сентябрь 2017 года)». Прочитайте остальную часть этого входа »

На ІІІ Форумі місцевого розвитку у Трускавці Рівіс розповів про співпрацю Закарпаття з регіоном Верхньої Франконії

Пятница, 22 Июнь 2018, 14:57

22 червня голова Закарпатської облради Михайло Рівіс продовжив свою участь у роботі ІІІ Форуму місцевого розвитку, що проходить у м.Трускавець Львівської області. Нині він виступив у панельній дискусії «Міжмуніципальне українсько-німецьке співробітництво: кращі практики та перспективи», де модератором була керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн Прочитайте остальную часть этого входа »

У Трускавці стартував ІІІ Форум місцевого розвитку, родзинкою якого стала презентація ЄОТС ТИСА

Четверг, 21 Июнь 2018, 19:49

Во время 21-23 червня м.Трускавець, що на Львівщині, втретє приймає Міжнародний форум місцевого розвитку, в якому бере участь понад 400 учасників з України, Польша, Венгрия, Румыния, а також очільники обласних рад та місцевого самоврядування, парламентарии, Государственных должностных лиц, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неправительственных организаций, міжнародних фондів і програм. Делегацію від Закарпаття очолив голова облради Михайло Рівіс. Прочитайте остальную часть этого входа »

У регіональну Програму оздоровлення маленьких закарпатців внесено зміни

Среда, 20 Июнь 2018, 10:59

У ході 11-ї сесії Закарпатської облради депутати ухвалили рішення «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 – 2021 годы (с изменениями от 29 Март 2018 года)». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатські ініціативи – про захист інтересів юних спортсменів, розвиток малого підприємництва, ліквідацію наслідків стихії

Вторник, 19 Июнь 2018, 14:32

На 11 сесії облради депутати у своїх запитах порушили низку питань, які тривожать жителів нашого краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради просять Верховну Раду та Кабінет Міністрів України внести зміни до чинного законодавства щодо функціонування закладів освіти інтернатного типу

Понедельник, 18 Июнь 2018, 11:25

Під час пленарного засідання 11 сесії облради схвалено рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо внесення змін до Закону України «Про освіту» та Державного бюджету України у частині функціонування закладів освіти інтернатного типу», яке скероване в Верховную Раду Украины, Кабинет министров Украины. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Мішкольці керівники Боршож-Абауй-Земплен та Закарпатської областей обговорили розвиток народних цінностей

Воскресенье, 17 Июнь 2018, 19:22

В дополнение, у рамках відзначення Дня області підписано угоди про співпрацю міст та сіл-побратимів двох регіонів.

На запрошення голови зборів Боршож-Абауй-Земплен області (Венгрия) Терека Деже голова Закарпатської облради Михайло Рівіс цими вихідними відвідав м.Мішкольц. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відзначили День медичного працівника

Пятница, 15 Июнь 2018, 16:08

Сегодня, 15 червня в атріумі облдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. З теплими словами привітань до учасників свята звернулися голова ОДА Геннадій Москаль, заступник голови облради Петро Грицик, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Маркович, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »