04 Декабрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Депутати Закарпатської облради просять уряд невідкладно вжити заходів для забезпечення фінансування робіт з ремонту автодоріг в області за рахунок митного експерименту

Вторник, 31 Июль 2018, 11:13

Для покращення дорожньої інфраструктури, економічного і соціального розвитку нашого краю та враховуючи численні звернення його територіальних громад і громадськості, на першому пленарному засіданні 12 сесії ухвалено рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо невідкладного фінансування робіт із ремонту автодоріг області за рахунок митного експерименту», яке направлено до Кабінету Міністрів України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради пропонують для зняття соціальної напруги затвердити розмір платежів при розмитненні вживаного автомобіля з іноземною реєстрацією не більше 10 відсотків від його вартості

Вторник, 31 Июль 2018, 11:11

Враховуючи численні звернення представників громадськості краю, обласна рада під час роботи першого пленарного засідання 12 сесії ухвалила рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо недопущення прийняття законопроектів, якими регулюється розмитнення автомобілів з європейськими номерами» та скерувала його до Президента України, Верховная Рада Украины , народним депутатам України від Закарпатської області та обласним радам України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради переймаються дошкільними й шкільними навчальними закладами та здоров’ям краян

Понедельник, 30 Июль 2018, 09:02

Депутатські запити стали невід’ємною частиною депутатської діяльності з вирішення актуальних питань сьогодення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради цікавляться причинами затримки будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегова та ініціюють нову зупинку на перспективному залізничному маршруті Мукачево-Будапешт

Понедельник, 30 Июль 2018, 09:00

Як уже зазначалось, під час роботи першого пленарного засідання 12 сесії облради депутати подали низку актуальних запитів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Порядок надання одноразової матеріальної допомоги краянам у рамках Програми «Турбота» вдосконалюється

Пятница, 27 Июль 2018, 14:42

На першому пленарному засіданні 12 сесії облради депутати внесли зміни і доповнення до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 – 2018 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради просять сприяння у розміщені пересувних і стаціонарних пунктів габаритно-вагового контролю на території Берегівського району

Пятница, 27 Июль 2018, 14:41

У ході першого пленарного засідання 12 сесії облради її очільник Михайло Рівіс озвучив низку депутатських запитів з питань, які тривожать громади на місцях. Прочитайте остальную часть этого входа »

На першому пленарному засіданні 12 сесії облради ухвалено 12 звернень до вищих органів державної влади із важливих питань життя області

Четверг, 26 Июль 2018, 17:03

Сегодня, 26 липня відбулося перше пленарне засідання 12 сессии Совета, яке провів її голова Михайло Рівіс.

На сессии, предлагается: народні депутати України від Закарпатської області, дипломаты, голови райрад та райдержадміністрацій, мэры, руководителей силовых, військовий комісар, прикордонники, начальники окремих департаментів і управлінь ОДА, учреждения и Организации, а также представители средств массовой информации. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра – пленарне засідання 12 сессии Совета

Среда, 25 Июль 2018, 13:05

В четверг, 26 липня в м. Ужгороді відповідно до розпорядження голови облради Михайла Рівіса (№16/01-49 від 16.07.2018 2010) відбудеться пленарне засідання 12 сессии Совета.

Начало — об 11-й годині у залі засідань обласної ради.

Запрошуються представники всіх акредитованих в обласній раді ЗМІ.

 

 

Пресс-служба Совета

Перечинська міська громада вирішила передати унікальну «Лемківську садибу» у спільну власність територіальних громад краю

Среда, 25 Июль 2018, 11:21

На обговорення депутатів облради вноситься проект рішення «Про надання згоди на прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, города, города в регионе — етнографічного музею «Лемківська садиба», що в селі Зарічево на Перечинщині. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс провів зустріч з президентом «Корпорації нової енергії Лотосленд» Китайської Народної Республіки Сюн Цзянем

Вторник, 24 Июль 2018, 14:07

Сегодня, 24 липня голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс зустрівся з президентом «Корпорації нової енергії Лотосленд» Китайської Народної Республіки Сюн Цзянем . Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія узгодила порядок денний 12 сесії облради та підтримала низку актуальних депутатських ініціатив

Понедельник, 23 Июль 2018, 18:19

Как сообщалось ранее, протягом минулого тижня постійні комісії обласної ради вивчили проекти рішень, поданих для розгляду на пленарному засіданні 12-ї сесії обласної ради VІІ скликання.

Сегодня, 23 Июль, згідно з регламентом роботи обласної ради, провела своє засідання її президія. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські обранці – «за» збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів

Понедельник, 23 Июль 2018, 10:54

У ході 12-ї сесії депутатський корпус Закарпатської облради планує звернутися до Президента України, Верховної Ради України з проханням внести зміни до законодавства, що стосується запобігання незаконному експорту деревини паливної. Відповідний проект рішення оприлюднено на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Співчуваємо!

Суббота, 21 Июль 2018, 17:50
Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та весь депутатський корпус краю висловлюють щирі співчуття депутату Региональный Совет,головному лікарю обласної дитячої лікарні Роману Шніцеру з приводу непоправної втрати — смерті матері Віри Юріївни, яка відійшла в інший світ на 84 році життя.
Нехай Всевишній дасть сили Вам, шановний Романе Івановичу, і Вашим рідним перенести цей нестерпний біль і смуток. Ми думками і серцем з Вами!
Світла та вічна їй пам’ять!

Через відсутність Порядку використання «медичної» субвенції, более чем 200 миллионов долларов США, спрямованих Закарпаттю, мертво лежать на рахунках

Пятница, 20 Июль 2018, 13:33

Сегодня, 20 Июль, відбулося засідання двох профільних депутатських комісій: на бюджет, де головує Василь Кошеля, та з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-Территориальная структура, яку очолює Петро Голубка. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатській обласній станції переливання крові вкрай необхідно реалізувати 250 літрів донорської плазми, непридатної для лікування

Пятница, 20 Июль 2018, 13:29

У ході 12-ї сесії облради крайові парламентарі розглянуть проект рішення «Про надання згоди Закарпатській обласній станції переливання крові на реалізацію замороженої плазми». Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх