29 Сентябрь 2020

Рахункова палата України та Вища палата контролю Польщі проведуть три спільні міжнародні аудити Карпатського регіону

Пятница, 31 Август 2018, 16:40

В пятницу, 31 Сентябрь, у депутатській залі облради відбулася двостороння зустріч Голови Рахункової палати Валерія Пацкана з Президентом Вищої палати контролю Республіки Польща Кшиштофом Квятковські. У заході такожвзяли участь виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Йосип Борто, народний депутат Верховної Ради України Антон Геращенко, члени Рахункової палати — Василь Невідомий та Віктор Богун; міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, представники делегації Вищої палати контролю Республіки Польща. Прочитайте остальную часть этого входа »

У середині вересня планується офіційне підписання угоди про співробітництво Закарпаття та Мораво-Сілезького краю

Пятница, 31 Август 2018, 11:01

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс ініціює перед обласними обранцями встановити партнерські відносини між Закарпатською областю України та Мораво-Сілезьким краєм Чеської Республіки та схвалити текст Договору про співробітництво. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра у Закарпатській облраді відбудеться прес-конференція Голови Рахункової палати Валерія Пацкана та Президента Вищої палати контролю Республіки Польща Кшиштофа Квятковські

Четверг, 30 Август 2018, 18:15

В пятницу, 31 Сентябрь, у депутатській залі облради (5-й поверх) відбудеться зустріч Голови Рахункової палати Валерія Пацкана з Президентом Вищої палати контролю Республіки Польща Кшиштофом Квятковські. У заході також візьмуть участь керівництво облради та облдержадміністрації.

Після перемовин учасники поінформують представників ЗМІ про спільні міжнародні аудити. В частности,, про проведення у наступному році міжнародного паралельного аудиту щодо реагування на проблеми, пов’язані з переміщенням, працевлаштуванням та соціальним захистом українців на території Польщі; міжнародний аудит стану дотримання вимог Базельської конвенції про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх видаленням; аудити у сфері охорони навколишнього природного середовища, зокрема у Карпатському регіоні.

Початок прес-конференції о 14.00

Представители СМИ приглашаются.

Прес-служба Закарпатської облради

У День українсько-польського добросусідства заплановано підписання важливого документу про співпрацю між Закарпаттям та Підкарпатським воєводством

Четверг, 30 Август 2018, 10:52

На розгляд обласних обранців виноситься проект рішення «Про затвердження Плану спільних дій на 2019 рік до Листа про наміри між Закарпатською обласною державною адміністрацією (Украина), Закарпатською обласною радою (Украина) та Підкарпатським воєводством (Республика Польша), який планується розглянути у ході пленарного засідання 12-ї сесії сьомого скликання. Ініціатор документу – голова облради Михайло Рівіс. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто особисто проінспектував обласний сиротинець у Сваляві

Среда, 29 Август 2018, 17:08

Не прив’язуючись ні до яких святкових дат та державних відзначень, виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Йосип Борто у середу, 29 Сентябрь, навідався до обласного Будинку дитини, що знаходиться у Сваляві, де виховується майже сто діток позбавлені батьківського піклування. Прочитайте остальную часть этого входа »

Відремонтовані шляхи краю підвищать безпеку руху, комфортне перевезення пасажирів та збільшать прибуток на автомобільному транспорті

Вторник, 28 Август 2018, 10:31

На розгляд депутатів облради виноситься проект рішення «Про Регіональну програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2019 – 2022 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля покращення ефективності та якості надання адміністративних послуг, автоматизації діяльності центрів краю

Понедельник, 27 Август 2018, 11:26

На розгляд депутатів облради під час 12-ї сесії підготовлено проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017 – 2018 годы (с изменениями от 22.02.18). Прочитайте остальную часть этого входа »

Дорогие соотечественники!

Пятница, 24 Август 2018, 10:26

Каждый год 24 серпня наша держава Україна святкує День Незалежності. 27 років ми, європейська нація, стоїмо твердо та впевнено на ногах, розбудовуємо, примножуємо та творимо майбутнє Батьківщини. Хоча майже три десятки років незалежності стали для кожного українця нелегким випробуванням на терпіння, толерантність і зрілість.

Від імені всього депутатського корпусу хочу насамперед подякувати тим, хто нині жертвує своїм життям заради мирного неба та щасливого майбутнього прийдешнім поколінням!

Нехай День Незалежності України духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожен дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир і любов!

Нехай потужне джерело таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія кожного справжнього українця будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробутом процвітанням та благополуччям!

Слава Украине!

Героям Слава!

С уважением,

ваш Михайло Рівіс