20 Апрель 2021

В Ужгороді стартував фестиваль Чеських днів на Закарпатті

Пятница, 28 Сентябрь 2018, 21:58

В пятницу, 28 вересня на площі Народній в Ужгороді відбулося урочисте відкриття Днів Чеської Республіки на Закарпатті, присвячені 100- річчю від дня заснування Чехословаччини. В її складі, как вы знаете, перебувало й Закарпаття. З цієї нагоди Чеський Дім Регіонів у місті Ужгороді та в співпраці Устецького, Плзеньского та Закарпатського країв облаштували обласному центрі яскравий фестиваль. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради наполягають відмінити податок на лісові землі

Пятница, 28 Сентябрь 2018, 15:41

Задля збереження лісової і деревообробної промисловості як важливої складової економіки України. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатській облраді гетьман Височини урочисто вручив 6 сертифікатів на автомобілі для дорожніх служб краю

Четверг, 27 Сентябрь 2018, 17:17

Після проведення другого пленарного засідання 12-ї сесії облради голова крайового парламенту Михайло Рівіс та його заступникиЙосип Борто і Петро Грицик, прийняли численну делегацію Краю Височина Чеської Республіки, яка прибула у Закарпаття в рамках співпраці з робочим кількаденним візитом. Прочитайте остальную часть этого входа »

12-та сесія облради: депутати розглянули ряд важливих питань, прийняли звернення до вищих органів влади та зініціювали виїзне засідання уряду на Закарпатті

Четверг, 27 Сентябрь 2018, 16:08

В четверг, 27 Сентябрь, відбулося друге пленарне засідання 12-ї сесії Закарпатської облради під головуванням Михайла Рівіса. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відзначили День туризму в Україні

Среда, 26 Сентябрь 2018, 16:26

Сегодня, 26 вересня в атріумі облдержадміністрації відбулося урочисте дійство з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня туризм та Дня туризму в Україні. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра – друге пленарне засідання 12-ї сесії облради сьомого скликання

Среда, 26 Сентябрь 2018, 16:11

В четверг, 27 Сентябрь, у сесійній залі обласної ради відбудеться друге пленарне засідання 12-ї сесії сьомого скликання. На порядку денному – понад два десятка питань. Начало r 11 h. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради вирішать долю спорткомплексу «Юність» задля збереження спортивної інфраструктури Закарпаття

Среда, 26 Сентябрь 2018, 13:04

Депутатський корпус Закарпатської облради розгляне проект рішення «Про право спільної власності територіальних громад сіл, города, города в регионе (комунальної власності області) на спорткомплекс «Юність», який оприлюднений на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Три дні підряд Ужгород святкуватиме Чеські Дні на Закарпатті

Среда, 26 Сентябрь 2018, 11:23

Не встиг Ужгород відсвяткувати День міста, як ужгородцям пропонується новий захід. На цей раз містяни та гості обласного центру Закарпаття матимуть можливість поринути в атмосферу святкування Чеських Днів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Геннадій Москаль клопоче перед депутатським корпусом про передачу Невицького замку на баланс департаменту культури Закарпатської ОДА

Среда, 26 Сентябрь 2018, 11:14

На розгляд депутатів облради виноситься проект рішення «Про право спільної власності територіальних громад сіл, города,города в регионе (комунальної власності області) на Невицький замок-фортецю», ініціатором якого виступив обласний обранець Геннадій Москаль. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці ініціюють відновити Виноградівський райавтодор

Вторник, 25 Сентябрь 2018, 15:22

Оскільки рішення про реорганізацію філії прийняте без урахування перспективи розвитку дорожнього будівництва у Закарпатті. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія облради узгодила остаточний порядок денний 12-ї сесії та зустріч з угорськими парламентарями

Понедельник, 24 Сентябрь 2018, 16:58

У другій половині дня понеділка, 24 Сентябрь, у депутатській залі відбулося засідання президії під головуванням очільника Закарпатської облради Михайла Рівіса. В обговоренні 25-ти питань, винесених на розгляд другого пленарного засідання 12-ї сесії, взяли участь перший заступник голови облради Йосип Борто та 9 обласних обранців, серед яких керівники фракцій та профільних комісій. Прочитайте остальную часть этого входа »

На бюджетній комісії облради обговорено широкий спектр питань, які стосуються життя краю та його жителів

Понедельник, 24 Сентябрь 2018, 16:15

Сегодня, 24 вересня відбулося засідання постійної депутатської комісії облради з питань бюджету, яке провів її голова Василь Кошеля. Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівники Закарпатської облради та угорської області Боршод-Абауй-Земплен обговорили подальші партнерські відносини

Пятница, 21 Сентябрь 2018, 15:03

Наприкінці цього робочого тижня, 21 Сентябрь, виконуючий повноваження голови облради Йосип Борто разом з головою постійної депутатської комісії з питань транскордонного співробітництва, развитие туризма и отдыха, депутатом облради Пейтером Чаба приймали поважну делегацію з угорської області Боршод-Абауй-Земплен, яка навідалася в Закарпаття з кількаденним робочим візитом. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільні комісії облради розглянули проекти рішень щодо охорони здоров’я та інформаційної політики

Пятница, 21 Сентябрь 2018, 10:42

20 вересня свої засідання провели й інші постійні депутатські комісії. В частности,, по вопросам здравоохранения, яку очолює Роман Шніцер, и образование, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, Физическая культура, виды спорта, національних меншин та інформаційної політики під керівництвом Ільдіко Орос. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради детально вивчали роботу новоствореної комунальної установи управління спільною власністю територіальних громад Закарпаття

Четверг, 20 Сентябрь 2018, 16:50

В четверг, 20 Сентябрь, у Закарпатській облраді засідали одночасно дві комісіїз питань законності, правоохранительные, майна та приватизації, правила, яку очолює Віктор Русин, та з питань транскордонного співробітництва, развитие туризма и отдыха, де керівником Чаба Пейтер. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх