16 Апрель 2021

Перші публічні посадовці одержали свідоцтва про підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції

Среда, 31 Октябрь 2018, 16:17

В среду, 31 Октябрь, в приміщенні юридичного факультету в урочистій обстановці вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції. Прочитайте остальную часть этого входа »

В облраді відбувся конструктивний діалог з радниками Прем’єр-міністра України з підтримки реформ

Вторник, 30 Октябрь 2018, 17:12

Во вторник, 30 Октябрь, голова обласної ради Михайло Рівіс провів конструктивний діалог з делегацією Стратегічної групи радників Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з підтримки реформ. Серед поважних осібголова групи, архітектор успішних системних реформ Словаччини, екс-міністр економіки і фінансів Словацької Республіки Іван Міклош, експерт з реформування енергетичного сектору Карел Гірман , експерт з дерегуляції, покращення бізнес-клімату та земельної реформи Александер Шкурла, а також Генеральний консул Словацької Республіки в м. Ужгороді Мірослав Мойжіта. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра в УжНУ вручатимуть свідоцтва про підвищення кваліфікації держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань запобігання корупції

Вторник, 30 Октябрь 2018, 16:36

В 2017 році на базі юридичного факультету створено Навчально-науковий центр із підвищення кваліфікації публічних службовців. Основні завдання структури – надання освітніх послуг публічним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування і працівникам фірм відповідно до законодавства; забезпечення науково-методичної, Информация, консультаційної допомоги органам державної влади та органам місцевого самоврядування, предприятия. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра у Закарпатській облраді говоритимуть про реформи в енергетиці та покращення підприємницького середовища в Україні

Понедельник, 29 Октябрь 2018, 15:36

Во вторник, 30 Октябрь, у депутатській залі облради відбудеться зустріч керівництва Закарпатської обласної ради з делегацією Стратегічної групи радників Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з підтримки реформ. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські виші стали осередком у зміцненні гармонійних двосторонніх українсько-угорських зв’язків

Пятница, 26 Октябрь 2018, 16:30

В пятницу, 26 Октябрь, перший заступник голови облради Йосип Борто взяв участь в урочистостях з нагоди 10-річчя заснування Українсько-угорського навчально-наукового інституту, який входить до складу УжНУ, та 55-річчя кафедри угорської філології. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті перебуває делегація самоврядців Менської райради мальовничої Чернігівщини

Пятница, 26 Октябрь 2018, 14:49

Сегодня, 26 жовтня в облраді відбулася зустріч з делегацією Менської районної ради Чернігівської області та Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Менщини». Очолив її голова райради Олександр Петрович Мисник. Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівники Закарпаття привітали з професійним святом автомобілістів і дорожників краю

Четверг, 25 Октябрь 2018, 15:06

В четверг, 25 Октябрь, в обласному центрі Закарпаття відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. В атріумі облдержадміністрації причетних до події вітали керівники області, а перед будівлею експонували різні види транспортних засобів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Найбільше до облради за підтримкою звертаються пенсіонери, особи з інвалідністю та малозабезпечені краяни

Среда, 24 Октябрь 2018, 12:08

У Закарпатській обласній раді ведеться постійна робота щодо дотримання вимог чинного законодавство про звернення громадян до керівництва ради та її депутатів, про відкритість використання публічних коштів та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Наболілі проблеми Закарпаття депутати облради озвучать на виїзному засіданні уряду

Вторник, 23 Октябрь 2018, 11:10

Під час другого пленарного засідання 12-ї сесії сьомого скликання депутат обласної ради Віктор Русин запропонував депутатському корпусу звернутися до Кабінету Міністрів України щодо необхідності вжиття дієвих заходів із вирішення наболілих проблем області шляхом проведення виїзного засідання Кабінету Міністрів України у Закарпатській області для комплексного і об’єктивного вивчення питань для прийняття управлінських рішень для їх оперативного розв’язання. Прочитайте остальную часть этого входа »

На святкування 73 – ої річниці УжНУ приїхали делегації із сусідніх європейських країн

Пятница, 19 Октябрь 2018, 17:22

Сегодня, 19 жовтня відбулося урочисте засідання Вченої ради УжНУ з нагоди його 73 – ої річниці. Прочитайте остальную часть этого входа »

Студенти та абітурієнти Закарпаття запрошуються до участі в соціальній програмі Scholarship

Четверг, 18 Октябрь 2018, 09:38

На адресу голови Закарпатської облради Михайла Рівіса надійшов лист такого змісту: «Шановний Михайле Михайловичу! Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці затвердили Перелік об’єктів спільної власності, не подлежат приватизации

Среда, 17 Октябрь 2018, 10:38

На другому пленарному засіданні 12 сесії Закарпатської облради депутати прийняли рішення «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, города, города в регионе, що не підлягають приватизації». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради затвердили статут обласного онкологічного диспансеру у новій редакції

Вторник, 16 Октябрь 2018, 11:55

На другому пленарному засіданні 12 сесії Закарпатської облради депутати на вимогу чинного законодавства ухвалили рішення «Про затвердження статуту Закарпатського обласного онкологічного диспансеру у новій редакції». Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравления

Воскресенье, 14 Октябрь 2018, 18:38

Шановні митці різця та пензля!

Від імені депутатів облради та від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом!

Закарпаття виплекало понад 500 художників образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Он имеет, без преувеличения, — мистецький бренд нашої Срібної Землі. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

Воскресенье, 14 Октябрь 2018, 15:40

Сегодня, 14 жовтня на Закарпатті відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та складання урочистої клятви ліцеїстів Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного Поля. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх