15 Апрель 2021

Угорщина підтримує євроінтеграцію України та сподівається, що Закарпаття і надалі залишатиметься острівцем миру

Пятница, 30 Ноябрь 2018, 21:41

Наприкінці цього робочого тижня, 30 Ноябрь, перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто відвідав Виноградівщину та взяв участь у відкритті оновленого фельдшерсько-акушерського пункту у с. Botar, який реконструйовано у рамках проекту уряду Угорщини для підтримки сімейної медицини Закарпаття. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Обласна рада у співпраці із облдержадміністрацією зробить усе можливе для того, щоб Закарпаття процвітало

Пятница, 30 Ноябрь 2018, 10:58

В четверг, 29 Ноябрь, у сесійній залі Закарпатської облради під головуванням очільників краю – Михайла Рівіса та Геннадія Москаля, відбулося розширене засідання Ради регіонального розвитку області. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатській облраді обговорено виконання «Національного плану з реалізації Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю»

Четверг, 29 Ноябрь 2018, 14:36

Сегодня, 29 Ноябрь, в малому залі облради відбувся круглий стіл на тему: «Аналіз впровадження в життя законів України з виконання «Національного плану з реалізації Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю», приурочений до Міжнародного Дня людей з інвалідністю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Чужих дітей не буває: Свалявський обласний будинок незабаром одержить новий мікроавтобус та матиме сухі дрова

Среда, 28 Ноябрь 2018, 17:41

Сегодня, 28 Ноябрь, у Генеральному консульстві Угорщини в м.Ужгород відбулася безпрецедентна подія – урочисте підписання заяви про наміри між Свалявським обласним будинком дитини та дипломатичним відомством, що передбачає фінансову допомогу з боку угорського уряду на потреби сиротинця та поліпшення умов проживання для сотні покинутих батьками маленьких діток. Прочитайте остальную часть этого входа »

У четвер в облраді говоритимуть, чи дотримуються права осіб з інвалідністю

Среда, 28 Ноябрь 2018, 15:43

В четверг, 29 Ноябрь, у малому залі Закарпатської облради (ІІ-й поверх) відбудеться круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Прочитайте остальную часть этого входа »

От 10 років ПРООН реалізувала на Закарпатті 208 проектів на 70 млн.

Среда, 28 Ноябрь 2018, 14:39

В среду, 28 Ноябрь, у сесійній залі обласної ради відбулася спільна конференція ПРООН, Закарпатської обласної ради та облдержадміністрації «Сталий розвиток Закарпаття: від стратегії до конкретних дій». Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто відвідав Великоберезнянщину, яка потребує особливої уваги та підтримки

Среда, 28 Ноябрь 2018, 14:31

27 листопада перший заступник голови обласної ради Йосип Борто здійснив робочу поїздку разом з Генеральним консулом Угорщини в м.Ужгород Йожефом Бугайлом у саму глибинку Закарпаття – Великоберезнянський район, аби наочно вивчити нагальні проблеми його мешканців. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра в облраді відбудеться форум «Сталий розвиток Закарпаття: від стратегії до конкретних дій»

Вторник, 27 Ноябрь 2018, 17:18

В среду, 28 Ноябрь, у сесійній залі обласної ради відбудеться конференція з широким обговоренням пріоритетних напрямків сталого розвитку Закарпаття, виробленням напрямків і механізмів для досягнення Цілей Сталого Розвитку на регіональному рівні. Прочитайте остальную часть этого входа »

«Міжнародна Амбасада жінок-підприємців» ініціює зустріч із представниками бізнесу Закарпаття

Вторник, 27 Ноябрь 2018, 17:06

На адресу голови облради Михайла Рівіса надійшов лист від амбасадорки «Міжнародної Амбасади жінок-підприємців» Ганни Крисюк, который говорит о том, как, що авторка хоче презентувати міжнародну українсько-угорську консалтингову компанію «East West Mentor UA». Команія відкрилася в Україні цьогоріч з метою налагодження експортно-імпортних бізнес-відносин між Україною та Угорщиною. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді відбулося засідання обласної робочої групи з розробки проекту стратегії розвитку гірських населених пунктів Закарпатської області

Вторник, 27 Ноябрь 2018, 13:33

Регіони вже сьогодні можуть зробити вагомі кроки, аби створити умови для розвитку гірських та високогірних населених пунктів, не чекаючи поки ухвалять Концепцію розвитку гірських територій та створять належне законодавче підґрунтя. Прочитайте остальную часть этого входа »

«Перлина Fest» збирає юні таланти

Вторник, 27 Ноябрь 2018, 11:05

15 Декабрь 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації відбудеться підсумковий, звітний за 2018 рік УІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді відкрито меморіальну дошку Александру Дубчаку

Понедельник, 26 Ноябрь 2018, 14:43

В обласному центрі Закарпаття сьогодні, 26 листопада на будівлі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови м. Ужгорода відкрито меморіальну дошку знаменитому словацькому політику і громадському діячу- одному із творців та натхненників Празької весни Александру Дубчаку. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті вшанували пам’ять жертв голодоморів

Суббота, 24 Ноябрь 2018, 19:31

В субботу, 24 Ноябрь, в Ужгороді вшанували пам’ять жертв злочину геноциду проти Українського народу у 1932-1933 годы. Тоді через штучно застосований голод сталінським тоталітарним режимом вмирало майже 25 тисяч співвітчизників щодня. Прочитайте остальную часть этого входа »

Який бюджет області буде у 2019 год?

Пятница, 23 Ноябрь 2018, 13:50

У ході пленарного засідання 13-ої сесії депутати облради сьомого скликання розглянуть проект рішення «Про обласний бюджет на 2019 «год».

Прочитайте остальную часть этого входа »

Необхідно удосконалити процедури управління об’єктами спільної власності територіальних громад краю та надання їх в оренду

Пятница, 23 Ноябрь 2018, 11:05

Депутати облради розглянуть проект рішення «Про затвердження Плану діяльності Закарпатської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 «год». Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх