06 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Як діють регіональні програми соціально-економічного розвитку та впроваджуються інноваційні проекти у Закарпатті?

Четверг, 31 Январь 2019, 16:02

Різні інфраструктурні проекти, розбудова дорожньо-транспортної сфери, розвиток бізнесу, відновлення повноцінної роботи аеропорту «Ужгород», залучення коштів міжнародної технічної допомоги та багато інших питань, що стосуються життєдіяльності Закарпаття – на постійному контролі комісії обласної ради з питань Бизнес, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции, яку очолює Андрій Андріїв. Прочитайте остальную часть этого входа »

17 діючих обласних програмна постійному контролі «освітянської» комісії облради

Среда, 30 Январь 2019, 17:30

Кожному пленарному засіданню сесій Закарпатської облради, під час яких обласні обранці злагоджено схвалюють різні програми та зміни до них, передує кропітка робота депутатів у профільних комісіях. Прочитайте остальную часть этого входа »

Серед пріоритетів роботи Закарпатської облрадизалучення міжнародної технічної допомоги через програми Євросоюзу

Вторник, 29 Январь 2019, 16:51

У рамках транскордонного співробітництва торік розроблені проекти, націлені на упорядкування та збереження об’єктів культурної і природної спадщини Закарпаття. Перспективних проектів є й у сфері туризму та охорони довкілля краю. Про це йдеться у звіті голови облради Михайла Рівіса про діяльність облради у сфері транскордонного співробітництва впродовж 2018 года. Прочитайте остальную часть этого входа »

Упродовж року по допомогу до керівництва облради звернулося майже 2 тисячі краян

Понедельник, 28 Январь 2019, 17:00

У Закарпатській обласній раді постійно проводиться робота із зверненнями громадян. Про свої наболілі питання мешканці краю приходять розповісти на особистий прийом до керівництва облради, або надсилають індивідуальні чи колективні звернення поштою. Прочитайте остальную часть этого входа »

Графік особистого прийому громадян керівництвом Закарпатської облради на 2019 год

Пятница, 25 Январь 2019, 12:56

Відповідно до вимог чинного законодавства та для забезпечення належного розгляду звернень жителів нашого краю, створення умов для відкритого спілкування з ними голова облради Михайло Рівіс підписав розпорядження «Про графік особистого прийому громадян» керівництвом облради на 2019 год. Прочитайте остальную часть этого входа »

Необхідні кошти ДФРР, аби добудувати закарпатську дитячу здравницю

Четверг, 24 Январь 2019, 16:02

В четверг, 24 Ян, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс відвідав обласний спеціалізований дитячий пульмонологічний санаторій «Малятко», аби особисто перевірити, на якій стадії перебуває реконструкція незавершеного будівництва корпусу №1. Прочитайте остальную часть этого входа »

Міжнародна робоча зустріч без краваток

Среда, 23 Январь 2019, 15:11

Про що домовилися керівники Саболч-Сатмар-Берег і Закарпатської областей? Прочитайте остальную часть этого входа »

На 100-річчя утворення Української держави Ужгородом пройшла колона патріотів з 100-метровим жовто-блакитним прапором

Вторник, 22 Январь 2019, 14:36

22 січня на площі Народній в Ужгороді зібралася багато краян з розгорнутим 100-метровим прапором з нагоди відзначення Дня Соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області в складі України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравление с Днем Соборности Украины

Вторник, 22 Январь 2019, 12:19

Підтримка дружнього плеча важлива як у бою, так і в процвітанні. 100 років тому українці визначились, що Україна не розділена, немає окремої Східної і Західної України у нас єдина держава і ми — єдиний народ. Сьогодні ми сильні і наша сила в єдності!

З Днем Соборності Україно! Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра у Закарпатській облраді пройде фахова майстерня

Понедельник, 21 Январь 2019, 15:41

Во вторник, 22 Ян, у Закарпатській обласній раді відбудеться фахова майстерня на тему «Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування». Прочитайте остальную часть этого входа »

Затверджено Програму зі збереження адмінбудівлі Закарпатської облради та ОДА, як пам’ятки архітектури

Пятница, 18 Январь 2019, 11:51

У ході 13-ї сесії облради депутати ухвалили рішення «Про Програму фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств обласної ради і облдержадміністрації та збереження адмінбудинку (PL. Фолк, 4) як пам’ятки архітектури на 2019 «год». Прочитайте остальную часть этого входа »

За круглим столом в УжНУ фахівці дискутували про пріоритетні завдання Закарпаття на новому етапі децентралізації та дорожній карті реформ в Україні

Четверг, 17 Январь 2019, 16:56

В четверг, 17 Ян, у приміщенні Вченої ради Ужгородського національного університету відбувся круглий стіл на тему: «Закарпаття у новому етапі децентралізації та дорожній карті реформ в Україні 2019-2020рр», організатором якого виступив Закарпатський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». Прочитайте остальную часть этого входа »

Петро Грицик вручив дипломи випускникам УжНУ, професії яких дуже затребувані на Закарпатті

Четверг, 17 Январь 2019, 16:18

Сегодня, 16 Ян, в Ужгородському національному університеті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам географічного факультету цього вишу. Приємну місіювручення надважливого у житті кожного випускника вищого навчального закладу, здійснив заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик. Прочитайте остальную часть этого входа »

Соціально-побутові проблеми та стан здоров’янайбільше турбують жителів Закарпаття

Среда, 16 Январь 2019, 16:07

В среду, 16 Ян, виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто згідно графіку провів особистий прийом громадян. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради – «за» геологічне вивчення нафтогазоносних надр у двох районах Закарпаття

Вторник, 15 Январь 2019, 12:44

У ході 13-ї сесії обласної ради депутатським корпусом схвалені рішення про погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами двом підприємствам: Товариству з обмеженою відповідальністю «Антарес-9» та приватному підприємству «Західбудімпекс» для геологічного вивчення надр та промислової розробки родовищ. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх