29 Сентябрь 2020

Задля розвитку талановитої молоді Закарпаття

Четверг, 28 Февраль 2019, 14:32

На чергову сесію Закарпатської облради підготовлено проект рішення «Про хід виконання Регіональної програми «Молодь Закарпаття» на 2016 – 2020 роки у 2018 «год». Документ опубліковано на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради затверджуватимуть проект «Зона санітарної охорони водозабору «Минай»

Четверг, 28 Февраль 2019, 12:08

Для забезпечення охорони водозабору прісних підземних вод, з якого йде централізоване водопостачання міста Ужгорода та навколишніх сіл. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як виконувалася Програма розвитку прикордонної інфраструктури в Закарпатській області у 2018 год?

Среда, 27 Февраль 2019, 17:34

Готуючись до 14-ї сесії облради, обласні обранці вивчатимуть та затверджуватимуть звіт про хід виконання Програми розвитку прикордонної інфраструктури в Закарпатській області на 2018 – 2022 годы. Проект рішення оприлюднений на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Для реалізації Концепції «Нова українська школа» з обласного бюджету спрямовано понад 21 млн.

Среда, 27 Февраль 2019, 11:16

На чергову сесію Закарпатської облради підготовлено проект рішення «Про хід виконання Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 годы. Документ вже опубліковано на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Краще зробити одну добру справу, ніж сказати сто добрих слів

Вторник, 26 Февраль 2019, 16:50

Душевною турботою про діток, попечения, в котре пройнялися перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто, голова постійної комісії з питань бюджету Василь Кошеля та очільниця Свалявської райради Мирослава Ливч. Сегодня, 26 Февраль, вони в черговий раз навідалися до вихованців обласного Будинку дитини у Сваляві. Результат – очевидний: дітки, які самостійно ходять, одержали зручне ортопедичне взуття, і багато інших корисних подарунків. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля реалізації основних цілей Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016–2020 роки

Вторник, 26 Февраль 2019, 10:42

На 14-ту сесію облради підготовлено проект рішення «Про внесення змін до Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016–2020 роки». Документ завчасно оприлюднений на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто удостоїв найвищої нагороди краю фахівця водного господарства

Понедельник, 25 Февраль 2019, 16:00

В понедельник, 25 Февраль, виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Йосип Борто в урочистій обстановці вручив найвищу нагороду краю начальнику технічного відділу Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Олександру Капелюшку. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як утримувалися автодороги загального користування Закарпаття у 2018 год?

Понедельник, 25 Февраль 2019, 10:59

На чергову сесію облради підготовлено проект рішення «Про затвердження звіту про виконання Регіональної програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015–2018 роки». Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Цьогоріч Край Височина планує виділити для реалізації спільних проектів на Закарпатті близько 6 млн грн..

Пятница, 22 Февраль 2019, 16:57