29 Ноябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Філіал народного літературного музею у складі обласного художнього музею ім. И. Бокшая ‒ крок до статусу Національний

Пятница, 29 Март 2019, 14:32

На розгляд депутатів облради внесено проект рішення «Про затвердження Статуту Комунального закладу «Закарпатський обласний художній музей ім. И. Бокшая» Закарпатської обласної ради». Прочитайте остальную часть этого входа »

Комісія з питань охорони здоров’я обговорила проекти рішень 14 сесії облради та переваги медичної реформи на місцях

Четверг, 28 Март 2019, 16:33

Сегодня, 28 березня відбулося засідання профільної комісії з питань охорони здоров’я, яку очолює Роман Шніцер. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді тепло зустрічали бійців 128-ої окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади

Среда, 27 Март 2019, 18:15

Військових 128-ої окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади, які після виконання бойових завдань в районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, повернулися на місце постійної дислокації, зустріли сьогодні в Ужгороді. «Золотий фонд» українського військатак називали нині закарпатських військових у своїх виступах командири-побратими та керівництво області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатські комісії продовжують вивчати проекти рішень 14 сессии Совета

Среда, 27 Март 2019, 15:32

Так, Сегодня, 27 Март, своє засідання провела профільна комісія з питань екології та використання природних ресурсів, яку очолює Оксана Біров. Прочитайте остальную часть этого входа »

Питання розвитку підприємництва в області, закарпатських «стартапів», роботи аеропорту «Ужгород» та рекультивації сміттєзвалищ розглянули на засіданні постійної комісії Закарпатської облради

Вторник, 26 Март 2019, 18:50

Во вторник, 26 Март, відбулося засідання постійної комісії облради з питань бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции, яку очолює Андрій Андріїв. На порядку денному – профільні питання. Зокрема обговорили зміни до Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області, План заходів з виконання цієї програми та інші. Участь у роботі узяли члени комісії: Питер Dobromìl′s′kij, Михайло Станко, Володимир Паульо, Роман Фурман. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна депутатська комісія напрацювала низку слушних рекомендацій до проектів рішень 14 сессии Совета.

Вторник, 26 Март 2019, 18:15

Сегодня, 26 Март, готуючись до 14 сессии Совета, профільна комісія з питань законності, правоохранительные, майна та приватизації, правила, яку очолює Віктор Русин, провела своє засідання. Прочитайте остальную часть этого входа »

Проекти у сфері розвитку туризму та транскордонного співробітництва – пріоритетні у роботі профільної постійної комісії обласної ради

Вторник, 26 Март 2019, 15:17

Постійна комісія з питань транскордонного співробітництва, развитие туризма и отдыха, за участю Ернеста Нусера, Дениса Мана, Михайла Кіша, Ингрид Turìs, Федора Яринича, розглянула спектр питань, що запропоновані для розгляду на черговій сесії, и, Прежде всего, Эти, що належать до її компетенції. Прочитайте остальную часть этого входа »

Шановні воїни-гвардійці!

Вторник, 26 Март 2019, 08:03

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди п’ятої річниці з Дня створення Національної гвардії України

У ваших рядах – найдостойніші, найхоробріші сини і доньки нашої держави, які виконують бойові завдання на Сході України, забезпечують порядок і стоять на варті спокою рідної землі.
Велика вдячність вам за вірність Присязі, гідне служіння нашому народу.
Глибока шана ветеранам, добровольцям та вічна пам’ять бійцям, що загинули за Вітчизну!
От всего сердца желаю вам крепкого здоровья, благосостояние, сили, наснаги і успіхів у нелегкій службі заради розбудови нашого краю, мирної, заможної, Демократическая, європейської України!
І нехай Господь береже вас!

Глава регионального Совета
Михайло Рівіс

Питання освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, національних меншин та інформаційної політики розглянули на профільній комісії облради

Понедельник, 25 Март 2019, 17:48

В понедельник, 25 Март, розпочали свої засідання профільні комісії облради, давши старт ретельній підготовці до 14-ої сесії облради сьомого скликання. В частности,, провела своє засідання профільна комісія облради із питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, национальные меньшинства и информационной политики. Засідання відбулося під головуванням Михайла Мотильчака, який є заступником голови цієї комісії. Участь в обговоренні питань пропонованих для розгляду під час 14-ої сесії, взяли також обласні обранці: Василь Якубець, Борнобаш Кейс, Наталія Костелеба-Веремчук. Прочитайте остальную часть этого входа »

З нагоди 5-ої річниці створення Національної гвардії України Подяками Закарпатської облради нагороджено військовослужбовців військової частини 3002

Понедельник, 25 Март 2019, 17:30

Сегодня, 25 Март, у 3-му стрілецькому батальйоні військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, що дислокується в Ужгороді, відбулося урочисте відзначення 5-ої річниці Національної гвардії України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс привітав працівників СБУ з професійним святом

Понедельник, 25 Март 2019, 17:03

Сегодня, 25 Март, голова обласної ради Михайло Рівіс взяв участь в урочистостях з нагоди 27-ї річниці створення Служби безпеки України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Наступного тижня відбудеться сесія Закарпатської облради

Понедельник, 25 Март 2019, 14:03

На розгляд пленарного засідання винесено 22 вопрос, серед яких – затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік та звернення до вищих органів влади. Прочитайте остальную часть этого входа »

Шановні працівники Служби безпеки України!

Понедельник, 25 Март 2019, 08:00

Щиро вітаю вас з професійним святом!
Ви заслужили повагу в жителів нашого краю своєю чесною, сумлінною працею, високим професіоналізмом, відвагою у службі заради національної безпеки, захисту інтересів держави і людини, збереження миру на нашій землі!
Бажаю вам міцного здоров’я, професійних успіхів, семейный комфорт, благополуччя та особистого щастя.
Безпечної вам служби та нових звершень на благо рідного Закарпаття, нашої Батьківщини!

Глава регионального Совета
Михайло Рівіс

Забезпечення свободи слова, відкритості влади, інформаційна безпека, — пріоритетні завдання у реалізації регіональної програми

Пятница, 22 Март 2019, 12:19

У ході чергової сесії Закарпатської обласної ради крайові парламентарі затверджуватимуть звіт про хід виконання Програми підтримки розвитку інформаційної галузі Закарпаття на 2018 – 2020 годы. Відповідний проект рішення вже опублікований на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Які заходи у 2019 році заплановано вжити для реалізації Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016–2020 роки?

Четверг, 21 Март 2019, 12:34

На розгляд 14-ї сесії облради підготовлено проект рішення „Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з виконання Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016–2020 роки”. Документ опублікований на сайті облради та попередньо розглядатиметься на засіданнях профільних комісій. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх