16 Апрель 2021

30 Апрель — День прикордонника України

Вторник, 30 Апрель 2019, 08:00

Шановні працівники та ветерани Державної прикордонної служби України!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята прикордонників – захисників священних рубежів нашої Вітчизни!

Ви пильно охороняєте кордони України, демонструючи не тільки професіоналізм, мужество, ответственность, а й створюєте надійний заслін порушникам, контрабандистам, обороняючи державні кордони Батьківщини, заради гідного європейського майбутнього кожного з нас.

Тож бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благосостояние, натхнення і нових здобутків на благо України та її народу.
Нехай завжди вас супроводжує удача, щоб у рідному домі та на рідній землі панували мир, добро і злагода!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

28 квітня в Україні за східним обрядом святкують Великдень

Воскресенье, 28 Апрель 2019, 08:01

Дорогие соотечественники,!

Прийміть мої щиросердечні вітання із найсвітлішим і найвеличнішим святомВоскресінням Христовим.
Бажаю міцного здоров’я, Семейное счастье, добробуту та всіх щедрот людського життя.
Нехай урочисті передзвони розбудять у наших серцях надію на краще, непохитну віру в те, що отча Срібна Земля розквітне, а Україна стане заможною і сильною!
Благодатної вам Пасхи, яскравих писанок та мирного неба!
Христос Воскресе ! Действительно он воскрес!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

В Ужгороді відзначили 33 – ю річницю Чорнобильської катастрофи

Пятница, 26 Апрель 2019, 15:43

Сегодня, 26 Апрель, в Ужгороді відбулося засідання круглого столу, приуроченого 33-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи за участі представників обласної влади, громадських організацій краю та мас-медіа. Прочитайте остальную часть этого входа »

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Пятница, 26 Апрель 2019, 08:00

Дорогие соотечественники,!

33-я річниця Чорнобильської катастрофи – сумна дата, яка змушує кожного з нас пам’ятати, що атом – не тільки могутнє, майже невичерпне джерело енергії, а й небезпечне. Ціна досвіду, яку заплатили мільйони українців, надто висока.

Сьогодні ми вшановуємо співвітчизників різних професій – працівників охорони здоров’я, органів внутрішніх справ, пожежників, будівельників, шляховиків, транспортників, спеціалістів інших сфер і структур, які за покликом совісті ціною власного здоров’я і життя пішли до палаючого реактора, щоб врятувати світ від незримого ворога.

Перед пам’яттю загиблих героїв-чорнобильців низько схиляємо голови, перед живимискладаємо щиру подяку. Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС ліквідовують досі.

Тож бажаю вам, Дорогие соотечественники,, ваши семьи, колегам і друзям міцного здоров’я, Грейс, всіляких гараздів життя. Нехай небо нашої Батьківщини завжди буде чистим, а рідна земляблагодатною для нас і для прийдешніх поколінь, щоб вона ніколи більше не стала зоною відчуження.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Депутати обласної ради підтримують розвиток прикордонної інфраструктури краю

Четверг, 25 Апрель 2019, 17:31

На пленарному засіданні 14-ої сесії облради депутати ухвалили рішення «Про внесення змін до Програми розвитку прикордонної інфраструктури в Закарпатській області на 2018 – 2022 роки» у новій редакції документу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Торік правоохоронцям краю вдалося запобігти вчиненню низки злочинів, незаконному обігу наркотиків і зброї

Среда, 24 Апрель 2019, 16:30
У ході пленарного засідання 14 –ї сесії обласної ради депутати взяли до відома інформацію начальника Головного управління Нацполіції у Закарпатській області Романа Стефанишина про стан законності, борьба с преступностью, охорони громадського порядку на території області за 2018 рік і ухвалили відповідне рішення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради розглянуть питання внесення змін до обласного бюджету на 2019 год

Среда, 24 Апрель 2019, 11:43

Департамент фінансів облдержадміністрації на розгляд 15 сесії облради подає проект рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 13 Декабрь 2018 року №1346 «Про обласний бюджет на 2019 «год» (с изменениями от 4 Апрель 2019 года). Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія облради розгляне питання про благоустрій населених пунктів краю у 2018 год

Вторник, 23 Апрель 2019, 10:31

Готуючись до 15 –ї сесії облради, профільна депутатська комісія вивчить проект рішення «Про хід виконання у 2018 році Програми із благоустрою населених пунктів Закарпатської області на 2017–2020 роки». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати затверджуватимуть зміни до Регіональної програми

Вторник, 23 Апрель 2019, 09:54

На 15-ту сесію обласної ради підготовлено проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми сімейної, демографічної, ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2016-2020 годы (с изменениями)». Необхідні зміни до Програми розробив департамент соціального захисту населення ОДА. Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як виконувалась у 2018 році обласна Програма «Питна вода Закарпаття» на 2012 – 2020 годы?

Понедельник, 22 Апрель 2019, 11:02

Це питання депутати облради вивчать у ході розгляду проекту рішення «Про хід виконання у 2018 році обласної Програми «Питна вода Закарпаття» на 2012 – 2020 годы, готуючись до 15-ї сесії облради.
Програма передбачає реалізацію заходів, спрямованих на комплексне вирішення питання покращення забезпечення населення області питною водою нормативної якості, підвищення надійності та ефективності функціонування об’єктів централізованого водопостачання і водовідведення, реконструкцію діючої та будівництво нової водопровідно-каналізаційної мережі, поліпшення на цій основі соціально-екологічної ситуації, восстановление, охорону та раціональне використання джерел питного водопостачання. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дорогие соотечественники,!

Воскресенье, 21 Апрель 2019, 08:00

Від усього серця вітаю вас із Вербною неділею!
Я желаю, щоб із освяченими гілочками, які вважаються в цей день цілющими, у ваші оселі увійшли міцне здоров’я, благосостояние, вдохновение, мир, спокій і всілякі гаразди життя. Щоб ми вдостоїлись благословення розбудувати рідний край та Україну сильною і квітучою.
Поздравляем вас!

Глава регионального Совета
Михайло Рівіс

Сьогодні християни західного обряду відзначають Великдень!

Воскресенье, 21 Апрель 2019, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Від усього серця вітаю вас із прекрасним святом – Воскресінням Христовим, яке жителі Закарпаття шанують і люблять чи не найбільше. Адже воно дарує нам віру у перемогу добра, надію на краще.

То ж нехай Божественна благодать зійде на ваші родини, щоб ми єдиними устами прославляли красну Пасху і просили здоров’я, мир, Гармония, изобилие, процвітання отчому дому, рідній землі та всій Україні.
Великодньої вам радості!
Христос Воскресе!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

Йосип Борто закликав Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ вивчити питання щодо можливостей ліквідації наслідків карсту та відновлення природних ресурсів у Солотвино

Пятница, 19 Апрель 2019, 18:56

Сегодня, 19 Апрель, в.п.голови облради Йосип Борто взяв участь у презентації моніторингової діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка відбулася в смт.Солотвино Тячівського району. Прочитайте остальную часть этого входа »

Військова служба правопорядку в Збройних Силах України відзначає своє сімнадцятиліття

Пятница, 19 Апрель 2019, 15:39

Сегодня, 19 Апрель, заступник голови облради Петро Грицик взяв участь в урочистих заходах із нагоди 17-ї річниці з дня створення Військової служби правопорядку в Збройних Силах України та зустрічі особового складу — 12 лица, що прибули після виконання завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Прочитайте остальную часть этого входа »

Бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність» завітала на Закарпаття

Четверг, 18 Апрель 2019, 17:30

Сегодня, 18 квітня у малому залі облради відбулася бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність», яку відкрила заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Галина Руснак. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх