16 Апрель 2021

Уважаемые выпускники, преподаватели, Студенты, родители!

Пятница, 31 Май 2019, 15:00

Від імені депутатського корпусу краю та від себе особисто щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!

Цей день стане незабутнім особливо для вас, Уважаемые выпускники, бо відкриє дорогу у доросле, незвідане та таке цікаве для пізнання життя.

Ты надежда нашей страны, від кожного з вас залежить її майбутнє. Некоторые из вас будет политик, кто-то – предприниматель, как кто-то является государственный служащий. И где бы вы ни находились, где: судьбы и дороги, пам’ятайте про рідну школу, преподаватели, батьків і їх жертовну працю заради вас, щоб дати вам можливість творити свою долю та долю рідної Батьківщини.

Окремо складаю подяку сьогодні вам, дорогі вчителі, люди, які щоденно та безкорисливо віддають свої сили, таланти, щедрість душі і терпіння обраній професії та своїм учням. Чимало з них уже стали гордістю не тільки рідного краю, но по всей Украине, а ще більше, Я уверен, что, буде таких, бо наша молодь – прекрасна, розумна і наполеглива.

Тож у добру путь, Уважаемые выпускники! У Божий час! Наснаги вам, успех, здійснення всі планів, мрій і сподівань!
Поздравляем вас!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

Депутати Закарпатської облради просять Кабінет Міністрів України невідкладно виділити із держбюджету відповідні кошти для подолання наслідків нещодавньої повені у краї

Пятница, 31 Май 2019, 14:30

Та забезпечити відновлення фінансування заходів Комплексного протипаводкового захисту у басейні р. Тиса на території Закарпатської області. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді вихованцям дитбудинків показали майстер-клас як виготовляти закарпатську ляльку

Пятница, 31 Май 2019, 13:57

31 травня на базі Ужгородського скансену відбувся майстер-клас «Традиційна закарпатська іграшка», приурочений Міжнародному дню захисту дітей. Захід організували департамент культури і Служба у справах дітей Закарпатської ОДА разом із обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вічна пам’ять!

Пятница, 31 Май 2019, 13:00

Вічна пам’ять!

Керівництво Закарпатської обласної ради, депутатський корпус і колектив виконавчого апарату облради висловлюють глибоке, щире співчуття депутату, заступнику голови постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я Скрипу Василю Васильовичу з приводу непоправної, важкої втрати – смерті батькаВасиля Дмитровича, який відійшов у вічність на 81-у році життя.

Вічна йому пам’ять і блаженний спокій!

Михайло Рівіс також завітав на свято і у Свалявський інклюзивно-ресурсний центр

Четверг, 30 Май 2019, 18:15

Цього ж дня голова обласної ради Михайло Рівіс, перебуваючи з візитом на Свалявщині, завітав до місцевого інклюзивно-ресурсного центру, щоб привітати його вихованців із Міжнародним днем захисту дітей. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відвідав Свалявський Будинок дитини. Традиційно – з подарунками

Четверг, 30 Май 2019, 18:01

Сегодня, 30 в мае этого года, в обласному Будинку дитини м.Свалява відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Привітати діток прибули: голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза, голова Свалявської райради Мирослава Ливч, консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Лопперд Болаж, благотворителей, меценати та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради підтримали ініціативу голови профільної комісії щодо зупинення реєстрації у Державному земельному кадастрі окремих земельних ділянок

Четверг, 30 Май 2019, 09:00

У ході першого пленарного засідання 15-ї сесії облради обласні обранці підтримали усний депутатський запит голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою Петра Голубки щодо звернення до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області стосовно зупинення реєстрації у Державному земельному кадастрі земельних ділянок, які виділяються у власність громадянам площею 200,00 га із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що розташовані за межами населеного пункту в урочищі «Летище» на території Буштинської селищної ради Тячівського району, у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка відводиться для створення громадських пасовищ Буштинській селищній раді, а також надання інформації про осіб, яким виділяються земельні ділянки та на підставі яких документів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради вирішили створити тимчасову контрольну комісію із вивчення питань діяльності Мужіївського родовища поліметалевих руд

Среда, 29 Май 2019, 12:07

На першому пленарному засіданні 15 –ї сесії облради депутати схвалили рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії Закарпатської обласної ради із вивчення питань діяльності Мужіївського родовища поліметалевих руд, пов’язаних із утилізацією та ліквідацією відвалів золоторудника». Прочитайте остальную часть этого входа »

Як виконувалася програма інформатизації області на 2016-2018 годы?

Вторник, 28 Май 2019, 13:00

Готуючись до 16-ї сесії обласної ради, депутати розглянуть проект рішення «Про результати виконання Програми інформатизації області на 2016 – 2018 годы, підготовлений управлінням ресурсного забезпечення апарату облдержадміністрації. Прочитайте остальную часть этого входа »

Необхідно прийняти зміни до регіональної програми

Понедельник, 27 Май 2019, 15:34

Аби посилити відповідальність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (включая. об’єднаних територіальних громад) за соціальний захист дітей.

Так, на розгляд 16-ої сесії облради VІІ скликання винесено проект рішення «Про внесення змін до Регіональної програми забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 годы.

Документ розроблено службою у справах дітей ОДА та погоджено з іншими органами.

Як зазначає у пояснювальній записці автор проекту, метою прийняття цього рішення є необхідність внесення змін до діючої Регіональної програми забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки для оптимізації та ефективності виконання її заходів.

Реалізація заходів, передбачених у рішенні буде проводитися за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених вищезгадуваною Регіональною програмою, і не потребуватиме додаткового фінансування.

Реалізація даного проекту рішення дасть можливість посилити відповідальність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (включая. об’єднаних територіальних громад) за соціальний захист дітей. А также зменшити кількість дітей, направлених до закладів; збільшити кількість дітей, влаштованих у сім’ї громадян за місцем походження дитини; створити наближені до сімейних, умови для проживання та виховання дітей, вихованців інтернатних закладів, підвищити фаховий рівень соціальних працівників, працівників служб у справах дітей та інтернатних закладів.

Проект рішення не потребує громадського обговорення.

«Реалізація цього рішення сприятиме забезпеченню функціонування альтернативних форм догляду дітей, відмінних від інтернатних, підтримці поступової деінституалізації послуг по догляду за дітьми та зміцненню адмініструванню соціальної підтримки населення», — підсумовує начальник служби у справах дітей ОДА Світлана Якімеліна.

Прес-служба Закарпатської облради

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс дав ексклюзивне інтерв’ю ТРК «М-студіо»

Понедельник, 27 Май 2019, 10:38

Пропонуємо вашій увазі розмову очільника облради з відомою журналісткою краю Вікторією Росул.

25 мая — День издательств, Печать и knigorozpovsûdžennâ

Суббота, 25 Май 2019, 08:00

Шановні працівники видавництв, Печать и knigorozpovsûdžennâ!

Прийміть найщиріші вітання від імені депутатського корпусу краю та від мене особисто з нагоди вашого професійного свята.

Це свято людей моральної честі, яку ви, Уважаемые их дни рождения,, прагнете прищепити через книгу, газету та журнал. А ваша праця є тим духовним джерелом, яке живить культуру, науку, мову та інші сфери людського буття.

Тож бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, творческое вдохновение, вдалих змістовних проектів, добробуту в ім’я розквіту рідного Закарпаття та всієї України!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

Михайло Рівіс: Депутати Закарпатської обласної ради виконання регулярного авіарейсу з аеропорту «Ужгород» за маршрутом: Ужгород – Київ ‒ Ужгород визнали суспільно важливим

Пятница, 24 Май 2019, 15:16

За словами очільника облради Михайла Рівіса, сьогодні одне із питань, яке найактивніше порушують краяни під час будь –яких зустрічей, стосується відновлення прямих авіарейсів із аеропорту «Ужгород» за маршрутом: Ужгород – Київ – Ужгород за графіком, що діяв у 2016 год. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс вручив найвищу відзнаку обласної ради та облдержадміністрації двом достойним краянам

Пятница, 24 Май 2019, 12:31

Сегодня, 24 мая, голова Закарпатської обради Михайло Рівіс вручив найвищу спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» двом достойним жителям краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс взяв участь у прямому ефірі «Звіти наживо»

Пятница, 24 Май 2019, 10:29

23 мая. голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс на запрошення UA: суспільне мовлення у Закарпатській області ( UA: Закарпатье) був гостем прямого ефіру, де звітував наживо про роботу обласної ради . Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх