01 Март 2021

30 червня – День молоді

Воскресенье, 30 Июнь 2019, 09:00

Шановна молодь краю!

Від імені депутатського корпусу облради та від себе особисто щиро вітаю усіх вас із святом – Днем молоді! Особливу подяку хочу висловити юнакам і дівчатам, які нині зі зброєю в руках боронять територіальну цілісність Вітчизни на Сході України.

Ви – безкорисливі в планах, помислах, почуттях і щирі в любові, а мрії і можливості беззастережно кличуть до вершин успіху і слави. І в цьому – виняткова перевага квітучого віку!

Тож дай вам, Бог, широких доріг, щирих друзів, незрадливої долі, сохранение, сміливості і хоробрості, щоб відважною ходою прямувати до своїх мрій.

Міцного вам здоров’я і духу, молодечого запалу та оптимізму, яскравих успіхів і щедрої наснаги для розбудови рідного краю, Украина, яка справді починається з кожного з нас.

Творіть, будьте наполегливі й завзяті і у вас все вийде!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

28 червня ‒День Конституції України, 29 ‒ возз’єднанням Закарпаття з Україною

Пятница, 28 Июнь 2019, 09:00

Дорогие соотечественники,!

Сердечно вітаю вас із державним всенародним святом – Днем Конституції України та возз’єднанням Закарпаття зі своєю прадавньою батьківщиною – Україною.

Мільйони українців віками мріяли жити в єдиній українській родині і 29 Июнь 1945 2010. ця мрія здійснилася.

Не менш радісною в житті краян була подія ‒прийняття Конституції України, що закріпило правові основи незалежної держави, її суверенітет і територіальну цілісність, і це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини та громадянина , зміцнення злагоди в суспільстві, прагнення будувати життя у демократичній, социальные, правовій країні. Это то, что, про що мріяли і за що боролися наші діди і батьки та за що борються сьогодні наші співвітчизники на Сході України.

Тож бажаю вам доброго здоров’я, родинного благополуччя й усіляких гараздів життя.

Нехай ваша сумлінна праця й щирі устремління допоможуть збудувати гарну, процвітаючу, сильный, заможну країну, в якій люди почуватимуться вільними та щасливими.

Миру вам, благосостояние, щедрої долі та успішного звершення планів і задумів!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

В Ужгороді відзначили День Конституції України

Четверг, 27 Июнь 2019, 12:47

В этом году 28 червня виповнюється 23-річниця ухвалення Конституції України, и 29 червня ‒ 74-річниця возз’єднання Закарпаття зі своєю прадавньою батьківщиною – Україною. Прочитайте остальную часть этого входа »

Делегація області Боршод-Абауй-Земплен Угорщини запросила виноробів «Котнара» на Токайський винний фестиваль

Среда, 26 Июнь 2019, 17:33

У рамках робочого візиту до Закарпаття делегація партнерської області Боршод-Абауй-Земплен Угорщини на запрошення голови ради директорів групи підприємств Берегівщини, голови профільної комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації облради Пейтера Чаби відвідала ЗАТ СП «Котнар», что в секундах. Мужиево. Прочитайте остальную часть этого входа »

Триває реєстрація на VIII Конгрес ініціатив Східної Європи

Среда, 26 Июнь 2019, 11:07

Цей масштабний форум відбудеться 23 — 24 Сентябрь 2019 в. Любліні (Республика Польша). Прочитайте остальную часть этого входа »

Петр Хрыцык: У своїй хаті і доля ласкава, й тепло наче сонце

Среда, 26 Июнь 2019, 00:20

20 молодих родин отримали сертифікати на квартири у чудовому селі, що розташоване впритул до обласного центру Закарпаття

Сегодня, 25 Июнь, в рамках співпраці Закарпатського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради, а також Ужгородської міської ради 20 молодих родин нашого краю отримали ключі від квартир у новобудові, зведеній за програмою Держмолодьжитло у с. Минаї, на Užgorodŝinì. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс перед сенаторами Чеської Республіки порушив питання щодо відкриття Генерального консульства на Закарпатті та запуску авіарейсу «Ужгород- Прага»

Вторник, 25 Июнь 2019, 16:45

Сегодня, 25 Июнь , у камінному залі облдержадміністрації відбулася ділова зустріч та перемовини керівництва області‒ голови облради Михайла Рівіса та в.о.голови облдержадміністрації Івана Дурана з поважною делегацією сенаторів Парламенту Чеської Республіки. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Підтримка молодіжного житлового будівництва дає надію молодим родинам мати свою оселю

Вторник, 25 Июнь 2019, 14:21

Сегодня, 25 Июне этого года, голова обласної ради Михайло Рівіс провів зустріч із головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергієм Комнатним та директором Закарпатського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Галиною Дудчук. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс і Терек Дежев підписали програму співпраці між областями

Понедельник, 24 Июнь 2019, 16:00

Сегодня, 24 Июнь, у Закарпаття з робочим візитом прибула делегація області Боршод-Абауй-Земплен Угорщини, яку очолив голова Загальних зборів області Терек Дежев.

Мета приїзду – підписання Програми розвитку співробітництва між Закарпатською та Боршод-Абауй-Земплен областями на 2019—2021 роки, яка сприятиме поглибленню дружніх зв’язків, розвитку економічного, культурного та екологічного середовища, територіальних громад і координації у сфері транскордонного співробітництва. Прочитайте остальную часть этого входа »

23 Июнь — День государственной службы

Воскресенье, 23 Июнь 2019, 08:00

Шановні державні службовці Закарпаття!

Дорогі колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!
З глибокою повагою висловлюю вам свою вдячність за відповідальне, сумлінне ставлення до виконання своїх функціональних обов’язків і завдань, за профессионализм, старанність і досвід у нелегкій праці, яка завжди була в пошані серед людей, віддане служіння державі, краю та його жителям.
Саме ви спряєте підвищенню авторитету державної служби на теренах сучасної України та її іміджу на світовому рівні.
Так, дать вам, Бог, хорошее здоровье, семейный комфорт, творческое вдохновение, щоб кожен новий день повнився добрими новинами, гарними подіями та здобутками задля розквіту рідної землі та всієї Української держави.
Поздравляем вас!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

22 червня‒День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Суббота, 22 Июнь 2019, 09:00

Дорогие соотечественники,!

Каждый год 22 червня в Україні вшановується пам’ять загиблих співвітчизників у Другій світовій війні. Цю трагічну, найкривавішу міждержавну конфронтацію людство пам’ятатиме вічно, адже в ній загинули мільйони. Величезними були втрати України в цій війні ‒ близько 10 мільйонів життів. А на долю тих, що залишилися живими, лягли важкі випробування післявоєнної відбудови. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дотримання фінансово-бюджетної дисципліни при формуванні та виконанні місцевих бюджетів сприятиме соціально-економічній стабільності в краю

Пятница, 21 Июнь 2019, 10:39

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника директора департаменту фінансів облдержадміністрації Наталії Боркулеш з питання «Про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни при формуванні і реалізації місцевих бюджетів», учасники виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради, що відбулася на базі Ужгородської райради, яку провів Михайло Рівіс, прийняли рішення рекомендувати органам виконавчої влади та місцевого самоврядування області проведення низки важливих заходів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Про запровадження практики розгляду матеріалів за результатами здійснення заходів державного фінансового контролю на сесіях місцевих рад. И не только

Четверг, 20 Июнь 2019, 15:30

У ході роботи виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради, її члени, обговоривши питання про виконання місцевих бюджетів в умовах децентралізації, та для посилення контролю за ефективністю планування і виконанням заходів із запобігання порушенням у фінансовій сфері, недопущення нераціонального використання місцевих бюджетних ресурсів, які впливають на життєдіяльність регіону, ухвалили відповідне рішення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Проект Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області має бути обґрунтований і збалансований

Четверг, 20 Июнь 2019, 14:11

Таку думку висловили члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради на виїзному засіданні, яке провів голова ради Михайло Рівіс, у ході обговорення питань порядку денного та прийняття відповідних рішень. Прочитайте остальную часть этого входа »

Децентралізаційні процеси та бюджетні питання ‒ на порядку денному виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради

Среда, 19 Июнь 2019, 17:00

Сегодня, 19 Июнь 2019 года, відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради на базі Ужгородської районної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх