15 Апрель 2021

Петро Грицик взяв участь у засіданні міжвідомчої робочої групи

Среда, 31 Июль 2019, 21:17

30 липня в облдержадміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів у Закарпатській області, яке провів голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко.

Участь у засіданні узяли: заступник голови облради Петро Грицик, радник голови ОДА Сергій Гайдай, експерт центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Ганущак, координатор центрального офісу реформ Іван Лукеря, начальник управління містобудування та архітектури ОДА Микола Пігуляк, директор Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Іван Демʼянчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, депутаты областного Совета, представники громадських організацій та потенційних ОТГ. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Створення бізнес-інкубатора забезпечить можливість отримання додаткових ресурсів у сфері розвитку області

Среда, 31 Июль 2019, 14:21

Відбулося засідання Наглядової ради Комунальної установи «Управління спільною власністю Закарпатської обласної ради», яке провів голова Наглядової ради, депутат облради Мікловш Товт.

Участие в работе совещания приняли участие: голова облради Михайло Рівіс, його перший заступник ‒Йосип Борто та заступник – Петро Грицик, а також керівництво КУ «Управління спільною власністю Закарпатської обласної ради» .

Відповідно до порядку денного учасники засідання насамперед розглянули питання про результати першого року діяльності КУ «Управління спільною власністю Закарпатської облради». Так, за словами його керівника Юлії Малик, за звітний період проведено 9 засідань Наглядової ради, на яких розглянуто понад 60 вопросы, пов’язаних із діяльністю очолюваного Управління. У т.ч. підготовлено понад 40 проектів рішень облради, із яких ухвалено 34. Прийнято на баланс 6 адмінбудівель, 9 об’єктів нерухомого майна відповідно до актів приймання-передачі від інших балансоутримувачів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дні Українсько-Польського добросусідства відбудуться незабаром

Вторник, 30 Июль 2019, 14:19

29 Июль, делегація Підкарпатського воєводства Республіки Польща на чолі з маршалеком Владиславом Ортилом завітала на Закарпаття. Делегация: на. Генерального консула Республіки Польща у Львові Катажина Солек, представник воєводи Малгожата Майка-Онишкевич, представники департаментів та відділів воєводства.

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко та заступник голови облради Петро Грицик тепло зустріли делегацію та провели ділові перемовини у колонному залі облдержадміністрації.
Участь у зустрічі також взяли: заступник голови облдержадміністрації Ярослав Галас та керівники окремих управлінь і відділів ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

У рамках українсько-польських Днів добросусідства відбудеться тематична міжнародна конференція

Вторник, 30 Июль 2019, 09:00

8-10 Сентябрь 2019 c год. Мучне Підкарпатського воєводства Республіки Польща відбудеться міжнародна конференція «Карпатські дні добросусідстваКарпатських регіонів».

У форумі запланована участь представників Європарламенту, Міжрегіональної групи Карпат Європейського комітету регіонів, Міністерства інвестицій та розвитку, Міністерства навколишнього середовища, Підкарпатського, Сілезького, Малопольського воєводств РП, Комітету Боршод-Абауй-Земплен Угорщини, Карпатської конвенції, владних інституцій партнерських областей, а також експертів і науковців.

Учасники працюватимуть у панелях: «Яке майбутнє для Карпат?», «Презентаційний блок – Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна», у ході яких серед іншого йтиметься про проекти, що реалізуються установами Підкарпатського воєводства у співпраці із відповідними інституціями Львівської, Закарпатская область, Івано-Франківської областей. Працюватиме також дискусійна панель, присвячена питанню «Майбутнє програми в новій перспективі ЄС 2021-2027». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської обласної ради побували з робочим візитом на Рахівщині

Понедельник, 29 Июль 2019, 16:32

Цими вихідними група депутатів обласної ради разом із її очільником Михайлом Рівісом завітали на Рахівщину, де зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування району, підприємництва та громадськості.
Среди них: Ірина Мацепура, Наталія Костелеба-Веремчук, Михайло Станко, Василь Худинець, Роман Фурман, Василь Дем’янчук, Денис Ман, Мирослав Билецкого, Мурга Валерий.

Мета візиту – обговорення питання участі Закарпаття в проектах Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати — Украина», які співфінансуються за рахунок коштів Європейського Союзу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» запрошує до участі у конкурсі журналістських робіт.

Понедельник, 29 Июль 2019, 15:58

Конкурс журналістських матеріалів на тему: «Карпати туристичнікращі практики щодо залучення мандрівників (место, люди, ідеї розвиткутриває до кінця літа.

На конкурс приймаються роботи, оприлюднені вперше у регіональних ЗМІ, независимо от формы собственности, с 4 липня до 31 Сентябрь 2019 года.

Термін подання до 31 Сентябрь 2019 року шляхом заповнення онлайн-заявки на сайті http://ekarpaty.com/

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням: http://ekarpaty.com/journalist-contest-3/

Виконавчий апарат облради

Робоча група з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області проведе своє засідання

Понедельник, 29 Июль 2019, 11:32

Так, 1 Сентябрь 2019 року у сесійній залі обласної ради відбудеться засідання Робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації.

Поч. ОБ/МИН 11.00 h.

У ході роботи засідання учасники матимуть змогу ознайомитись із напрацюваннями SWOT-матриці, пріоритетами смарт-спеціалізації, проектом операційної цілі «Підтримка малого і середнього підприємництва» тощо.
Більше інформація щодо розробленню проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області можна подивитися за посиланням https://carpathia.gov.ua/storinka/strategiya-rozvytku-zakarpatskoyi-oblasti-na-period-2021-2027-rokiv.

Вл.інф.

28 липня‒День працівників торгівлі

Воскресенье, 28 Июль 2019, 08:00

Шановні працівники торгівлі краю!

Прийміть мої щирі вітання з професійним святом!
Торгівля є однією з ключових секторів економіки України. Від її цивілізованого розвитку залежить зростання рівня життя кожного жителя країни.
Тож бажаю вам міцного здоров’я, семейный комфорт, натхненної праці та наснаги наближати вітчизняну торгівлю до високих європейських стандартів.
Дать вам, Бог, мир, гармонії, достатку і всіляких щедрот життя!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес- проектів для підприємців –початківців

Пятница, 26 Июль 2019, 14:20

Сегодня, 26 Июль, у прес-центрі облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес- проектів для підприємців – початківців (стартапи) у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 GG.

За дорученням першого заступника голови обласної ради, співголови конкурсної комісії «Конкурсу стартапів» Йосипа Борто участь у засіданні взяв керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець. Він щиро привітав учасників цього унікального конкурсу, сказал, що «Конкурс стартапів» уперше фінансується за кошти обласного бюджету в рамках ухваленої депутатами облради відповідної Програми. Адже Закарпаття – це край із великими можливостями залучення кращих європейських практик у діяльність малого та середнього бізнесу, а його унікальне розташування створює сприятливі умови для розвитку стартапів, іновацій і конкурентоспроможності продукції. Побажав всім учасникам вдалих презентацій і успіхів у конкурсі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Петро Грицик взяв участь у нараді з питань організації та проведення українсько-польського Дня добросусідства у 2019 год

Четверг, 25 Июль 2019, 15:52

Сегодня, 25 липня в облдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо належного відзначення Дня добросусідства на українсько-польському кордоні, яку провів заступник голови облдержадміністрації Ярослав Галас.

Участь у нараді взяли: голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко та заступник голови облради Петро Грицик, а також представники відділів прикордонної служби, Таможенный, керівники установ і підприємств області, структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради. Під час засідання визначено дату свята ‒ 10 серпня та детально обговорено план дій щодо його організації й проведення. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль «Маркет мов»

Вторник, 23 Июль 2019, 15:38

27 липня в Ужгороді на площі Народній відбудеться освітній фестиваль «Маркет мов». Триватиме він з 12.00 Кому 21.00 h.

Мета фестивалю – популяризація вивчення іноземних мов серед студентства та молоді.

Його організаториМіністерство інформаційної політики України спільно з Соціальним проектом із вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики.
У фестивалі запланована участь керівництва Міністерства інформаційної політики України, Ужгородської міської ради, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, представників ЗМІ.
Протягом дня на «Маркеті мов» відбуватиметься низка заходів: виставка провайдерів навчальних послуг; майстер класи; тестування з англійської мови; демонстрація та показ кінострічок із обговоренням на сцені; чемпіонат із інтелектуальної гри англійською мовою. Діятимуть розмовні клуби, дитяча зона тощо.

Найголовніша подія дня – проведення тренінгу «Вивчати або засвоювати іноземну мову» за участі Віталія Зубкова, відомого психолінгвіста та поліглота, автора наймасовішого освітнього проекту в Україні Lingva Skills. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс зустрівся із групою литовських дітей, які відпочивають у дитячому таборі «Арніка» у рамках співпраці між двома партнерськими краями

Понедельник, 22 Июль 2019, 16:30

У рамках співпраці між Каунаським районом Литовської Республіки та Закарпатською областю, яка започаткована у 2015 році й схвалена відповідною Угодою, серед спільних проектів ‒ організація літнього відпочинку закарпатських дітей у Каунаському районі та дітей Каунаського району відповідно у Закарпатті.

Так, с 8 Кому 18 липня цього року група юних закарпатців разом із педагогами перебували у Міжнародному дитячому таборі м. Кечергіне, де мали змогу не тільки відпочивати, а й брати участь у освітніх, спортивних, культурних програмах, знайомитись із литовською мовою, Культура, відвідувати визначні місця Каунаса. И затем, с 11 Кому 24 липня дитячий табір на базі Воловецької філії Закарпатського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка» прийняв групу литовських дітей на відпочинок. У їх графіку – низка цікавих заходів: Мастер классы, спортивные соревнования, екскурсії по Закарпаттю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Про внесення змін до Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючих краян

Четверг, 18 Июль 2019, 12:59

Відповідний проєкт рішення під назвою «Про внесення змін до Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2016 – 2020 годы (с изменениями от 22 Сентябрь 2016 года, 27 Июль 2017 и от 27 Сентябрь 2018 года)» вноситься на розгляд депутатів обласної ради.

Як зазначають розробники проекту, пропоновані зміни до Програми пов’язані із необхідністю упорядкування видатків на утримання об’єктів зберігання майна ІІ групи державного матеріального резерву. Прочитайте остальную часть этого входа »

Петро Грицик провів засідання комісії з визнання бійців-добровольців

Среда, 17 Июль 2019, 16:27

Как вы знаете, 7 Июнь 2018 року обласна рада ухвалила рішення, яке регламентує порядок визнання бійців-добровольців із числа жителів краю, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України. И затем, згідно з розпорядженням голови Закарпатської обласної ради було утворено відповідну комісію та затверджено її персональний склад.

Сегодня, 17 липня в обласній раді відбулося перше засідання комісії з визнання бійців-добровольцями. Провів його заступник голови обласної ради Петро Грицик.

Відкриваючи його, Петро Васильович наголосив, що надання статусу бійця-добровольця – це віддання шани тим, кто, ризикуючи власним життям і здоров’ям, став на захист суверенітету нашої держави. Прочитайте остальную часть этого входа »

Внимание, конкурс!

Среда, 17 Июль 2019, 15:46

Компанії Ladyspace та SMMdriver запрошують абітурієнтів та студентів Закарпаття взяти участь у соціальній програмі EducationUA 2019.

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають гранти у розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме з 22 Апреля по 31 Июль 2019 года. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх