01 Март 2021

Підписано Меморандум про співпрацю між Закарпатською обласною радою, Закарпатською облдержадміністрацією та Профспілкою працівників держустанов України

Понедельник, 30 Сентябрь 2019, 17:04

Сегодня, 30 Сентябрь, в.п. голови облради Йосип Борто, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко та голова Профспілки працівників держустанов України Юрій Піжук в урочистій обстановці підписали Меморандум про співпрацю.

Про можливі шляхи співпраці у рамках такої угоди детально розповів Юрій Піжук та представив очільницю Закарпатської обласної профспілкової організації працівників державних установ України Діану Гондорчин, яка забезпечуватиме комунікацію між учасниками партнерства.

Они подчеркнули, що документ підписано для співпраці та консолідації зусиль, спрямованих на захист трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників підприємств, установ та організацій Закарпатської області, де діють організації Профспілки працівників державних установ України. Прочитайте остальную часть этого входа »

У колективних депутатських запитах – інтереси громад краю

Понедельник, 30 Сентябрь 2019, 16:56

У ході пленарного засідання 16-ої сесії облради її очільник Михайло Рівіс озвучив низку депутатських запитів із актуальних питань, які тривожать жителів Закарпаття.

Так, депутатська фракція КМКС подала декілька колективних запитів. В одному із них ідеться про те, что, враховуючи сталу тенденцію до зростання пасажиропотоку через українсько-угорський кордон, є необхідність щодо збільшення пропускної спроможності існуючих пунктів пропуску, а именно:: переведення на цілодобовий режим роботи ПП «Дзвінкове‒Лонья» та «Косино ‒Барабаш». «Оскільки режим функціонування пунктів пропуску визначений Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорщини про контроль прикордонного руху в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного й залізничного сполучення від 4 мая 2012 года, то просимо ухвалити і направити відповідне Звернення до КМУ про вжиття заходів стосовно продовження режиму цілодобового функціонування ПП «Дзвінкове‒Лонья» та «Косино‒Барабаш»,‒ зазначається в документі Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Закарпаття має усі потужності для розвитку туризму

Пятница, 27 Сентябрь 2019, 16:15

В пятницу, 27 Сентябрь, в атріумі обласної ради відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні.

Привітати фахівців туристичної галузі прийшли перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко, спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрацій, mìs′kvikonkomìv, об’єднаних територіальних громад, керівники лікувально-оздоровчих закладів, відпочинкових комплексів, готельних господарств та громадських організацій у сфері туризму.

Йосип Борто від імені голови облради Михайла Рівіса, усього депутатського корпусу та від себе особисто щиро привітав іменинників з професійним святом, подсветка, що туризм є одним із пріоритетів у розвитку Закарпатської області. Для цього ми маємо низку потужних можливостей: природні, інфраструктурні, географічні, етнічні, геополітичні та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

27 Сентябрь — свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього

Пятница, 27 Сентябрь 2019, 08:10

Дорогие соотечественники,!

Щиро вітаю вас із одним із найвеличніших свят ‒ Воздвиженням Чесного Хреста Господнього, яке нагадує нам про велику любов Бога-Творця до людини, про торжество віри, життя і добра.
Тож нехай у цей урочистий день увійдуть у ваші серця – мир і любов, у домівки – благодать і достаток, а громади об’єднають взаєморозуміння та злагода.
Крепкого здоровья вам, успіхів і натхнення на розбудову рідного краю та щасливого майбутнього всієї України!

Голова облради Михайло Рівіс

27 вересня ‒ День туризму в Україні

Пятница, 27 Сентябрь 2019, 08:00

Дорогие соотечественники,, працівники туристичної сфери!
Туризм є однією зі стратегічних галузей розвитку Закарпаття. Завдяки зручному географічному розташуванню, близькості кордонів із країнами Євросоюзу, багатству замків, живописності ландшафтів, розмаїттю природи, культур, традиции, Таможенные, маємо що показати, чим зацікавити, привабити туриста.
Наше завдання – зробити все для того, аби бренд «Закарпаття» ставав якомога успішнішим і популярнішим як в Україні, так і далеко за її межами.
Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, творческое вдохновение, незаперечних успіхів у праці, цікавих зустрічей і проектів задля зміцнення добросусідства та дружби між народами, розбудови рідного краю та всієї України.
Щедрої долі вам, мира и благополучия!

Голова облради Михайло Рівіс

На пленарному засіданні 16-ої сесії облради перші керівники області нагородили кращих краян

Четверг, 26 Сентябрь 2019, 18:00

У ході роботи пленарного засідання 16-ої сесії облради перші керівники області – голова облради Михайло Рівіс та голова ОДА Ігор Бондаренко привітали депутатів-іменинників , які святкували дні народження у міжсесійний період, а ювілярам – вручили відзнаки облради та цінні подарунки. Среди них, — Наталія Костелеба-Веремчук, Неля Дан, Андрій Вишняк і Денис Ман. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс інформував у сесійній залі про нові кадрові призначення у міжсесійний період і створення в облраді депутатських груп

Четверг, 26 Сентябрь 2019, 17:45

На пленарному засіданні 16-ої сесії головуючий Михайло Рівіс інформував про нові кадрові призначення у нашому краї.

Так, начальником Управління СБУ в Закарпатській області призначено Рудницького Івана Львовича, заступниками голови ОДА ‒ Ольгу Травіну та Олексія Гетманенка,представником МЗС України в Ужгороді ‒ Дмитра Керечанина, начальником управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області ‒ Гаргоца Ігоря Славінтійовича. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: На 16- їй сесії облради депутати ухвалили насамперед Перспективний план формування об‘єднаних територіальних громад краю

Четверг, 26 Сентябрь 2019, 17:30

Сегодня, 26 Сентябрь, відбулося пленарне засідання 16-ої сесії облради, яке провів її голова Михайло Рівіс.

Участие в работе сессии приняли участие: народні депутати України Ігор Кривошеєв та Анатолій Костюх, дипломаты, Председатель комитетов, мэры, керівники правоохоронних і контролюючих органів, військовий комісар та ін.
Головуючий найперше закликав усіх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять про полеглих Героїв сьогодення.

Привітав Ігоря Бондаренка із призначенням на посаду голови облдержадміністрації, який уже три місяці успішно співпрацює з депутатським корпусом краю. Також вітали депутатів іменинників, які святкували дні народження у міжсесійний період, після чого відзначили разом із головою ОДА кращих краян. Герасимюк Сергій Олександрович склав Присягу депутата облради, який зачислений до складу депутатського корпусу краю замість вибулого Поляка В.М., обраного до ВР України. Прочитайте остальную часть этого входа »

В облраді обговорили алгоритм створення комунальних некомерційних медичних підприємств у краї

Среда, 25 Сентябрь 2019, 17:40

Сегодня, 25 Сентябрь, в облраді відбулася робоча нарада, на якій було продовжено обговорення актуального питання щодо створення комунальних некомерційних медичних підприємств у краї.

Провів нараду голова обласної ради Михайло Рівіс.

Участь у нараді взяли: голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я облради Роман Шніцер та член комісії Іван Курах, т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Міцьо та заступник директора – Іван Гуштан, керівники окремих обласних лікувально-профілактичних закладів.

Насамперед Михайло Рівіс, в частности,, сказал, що відповідно до вимог чинного законодавства медзаклади краю лише у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть увійти у медичну реформу, укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету. Прочитайте остальную часть этого входа »

Відбулося засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій щодо порядку денного пленарного засідання 16-ої сесії облради

Среда, 25 Сентябрь 2019, 17:33

В среду, 25 Сентябрь, з участю голови облдержадміністрації Ігора Бондаренка відбулося засідання погоджувальної ради депутатських фракцій щодо порядку денного пленарного засідання 16-ої сесії облради.

Провів його голова облради Михайло Рівіс. Він коротко інформував про питання, які вносяться на розгляд депутатського корпусу у сесійну залу, среди которых — проект рішення щодо Перспективного плану формування територіальних громад Закарпатської області, розроблений облдержадміністрацією та обговорений на нарадах, засіданнях профільних депутатських комісій, Президиум. Та висловив сподівання, що завтра у ході пленарного засідання 16-ої сесії облради «вдасться довести, що всі політичні сили, які є в обласній раді, готові і здатні працювати в інтересах краю та держави в цілому». Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс, тримаючи на особистому контролі хід реконструкції спорткомплексу, відвідав Ужгородську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат

Среда, 25 Сентябрь 2019, 12:05

Сегодня, 25 Сентябрь, в Ужгородську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради з робочим візитом відвідали голова облради Михайло Рівіс і заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза.

Мета візиту – проконтролювати завершення розпочатих у попередньому періоді робіт із реконструкції шкільного спорткомплексу.
Минулої середи засновник ТОВ “Торговий Дім Універсал Україна” Карен Енокян, підрядна організація якого веде роботи на цьому об’єкті, пообіцяв приступити до побілки стін. За словами робітників, це надзвичайно відповідальна ділянка, де належить оцінити стан поверхні та спланувати необхідні роботи, інакше зайвих витрат не уникнути. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс провів робочу нараду щодо створення комунальних некомерційних медичних підприємств в області

Вторник, 24 Сентябрь 2019, 15:36

Сегодня, 24 Сентябрь, голова облради Михайло Рівіс, за дорученням президії облради, провів робочу нараду щодо створення комунальних некомерційних медичних підприємств в області.

Участь у нараді взяли: голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я облради Роман Шніцер та заступник голови – Василь Скрип, член комісії Іван Курах, т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Міцьо та заступник директора – Іван Гуштан, начальник Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради» Юлія Малик, керівники обласних лікувально-профілактичних закладів та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс провів засідання президії облради

Понедельник, 23 Сентябрь 2019, 20:03

Сегодня, 23 Сентябрь, голова облради Михайло Рівіс провів засідання президії, яка узгодила пропозиції до порядку денного пленарного засідання 16-ої сесії облради.

В работе совещания приняли участие: голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко, перший заступник голови облради Йосип Борто та заступник – Петро Грицик.

На засідання президії завітали представники окремих сільрад Ужгородщини та Свалявщини, а також керівники обласних медичних закладів краю. Перші ‒ з питання формування ОТГ, другі – з питання реорганізації медзакладів обласного підпорядкування шляхом перетворення їх на комунальне некомерційне підприємство, чого вимагає медична реформа. Прочитайте остальную часть этого входа »

Комісія з питань охорони здоров’я розглянула матеріали 16-ої сесії облради

Понедельник, 23 Сентябрь 2019, 16:28

В понедельник, 23 Сентябрь, в облраді відбулося засідання профільної постійної комісії з питань охорони здоров’я, яку очолює Роман Шніцер. Комісія, Прежде всего, уважно вивчила матеріали 16-ої сесії, в частности,, предметно обговорила профільні питання.

Найбільше уваги було приділено рішенню, яке регламентуватиме порядок перетворення теперішніх медичних закладів області у Комунальні некомерційні підприємства Закарпатської обласної ради шляхом реорганізації для покращення якості й доступності медичного обслуговування населення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і кадрового потенціалу. А таких в області — 23. Прочитайте остальную часть этого входа »

В обласній раді засідали дві профільні комісії

Пятница, 20 Сентябрь 2019, 17:00

Сегодня, 20 Сентябрь, в обласній раді відбулися засідання двох профільних постійних депутатських комісії. В частности,, на бюджет, яку очолює Василь Кошеля та з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою під керівництвом Петра Голубки.

Участь у засіданнях взяли: голова облради Михайло Рівіс, його перший заступник – Йосип Борто.
На порядку денному – розгляд матеріалів і пропонованих проектів рішень на 16-у сесію. Серед них ‒ затвердження ряду цільових галузевих програм, поправок к действующим правилам, розгляд звернень і листів, які надійшли на комісії.
Зосереджено вивчили проект рішення про внесення змін і доповнень до обласного бюджету на 2019 год, який подали директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар та його заступник – Наталія Боркулеш. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх