15 Апрель 2021

В Ужгороді відзначили четверту річницю створення патрульної поліції у краї

Пятница, 29 Ноябрь 2019, 18:00

Урочистості з нагоди 4-ї річниці створення патрульної поліції на Закарпатті відбулися сьогодні, 29 Ноябрь, в атріумі облради за участі заступника голови облради Петра Грицика.

Насамперед хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять поліцейських, які віддали свої життя під час виконання службових обов’язків.

Привітати іменинників завітали: заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин, начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Олександр Канцидайло та інші правоохоронці й представники влади. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті з робочим візитом перебуває делегація партнерської Саболч-Сатмар-Берег області

Четверг, 28 Ноябрь 2019, 18:17

Очолив її голова ЄОТС ТИСА, голова Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег Оскар Шестак.

Сегодня, 29 Ноября этого года, голова обласної ради Михайло Рівіс прийняв гостей та провів перемовини.

Участь у зустрічі взяли: перший заступник голови облради Йосип Борто, директор і заступник директора ЄОТС ТИСА Андреа Сабоне Цап та Юдіта Євчак, референт з міжнародних питань самоврядування області Саболч-Сатмар-Берег Брігітта Майорне Ласло, начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків Василь Маковський та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Проект РЕВІТАЛ І допоможе нам знайти відповіді на три важливі питання щодо ситуації у Солотвині

Четверг, 28 Ноябрь 2019, 17:04

Про це сказав співголова ЄОТС ТИСА, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс , відкриваючи Стартову конференцію проєкту «Екологічна оцінка можливостей відновлення природних ресурсів у Солотвино з метою запобігання подальшому забрудненню басейну Верхньої Тиси через підготовку комплексної системи моніторингу РЕВІТАЛ 1», которая состоялась 28 Ноябрь в Ужгороде.

«Від імені депутатів Закарпатської обласної ради сердечно вітаю всіх учасників поважного форуму, який проводить Європейське об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА (ЄОТС ТИСА), де засновниками є Загальні збори області Саболч-Сатмар-Берег, місцеве самоврядування міста Кішварда Угорщини та Закарпатська обласна рада», ‒ наголосив М.Рівіс Прочитайте остальную часть этого входа »

Дослідження занедбаних і затоплених соляних шахт у Солотвині проводитиметься за допомогою роботехнології

Четверг, 28 Ноябрь 2019, 16:01

Сегодня, 28 Ноябрь, за фінансової підтримки Європейського союзу у рамках проекту HUSKROUA у сесійній залі облради відбулася масштабна Стартова конференція проекту «Екологічна оцінка можливостей відновлення природних ресурсів у Солотвино з метою запобігання подальшому забрудненню басейну Верхньої Тиси через підготовку комплексної системи моніторингу РЕВІТАЛ 1»

Модератором виступила та провела форум традиційно змістовно та на високому рівні заступник директора ЄОТС ТИСА Юдіта Євчак. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатті стартував проєкт, що покликаний знайти шляхи вирішення проблеми Солотвинського солерудника

Четверг, 28 Ноябрь 2019, 15:00

Сегодня, 28 Ноябрь, у прес-центрі облдержадміністрації відбулася прес-конференція присвячена Стартовій конференції проекту «Environmental Assessment for Natural Resources Revitalization in Solotvyno to prevent the further pollution of the Upper-Tisza Basin through the preparation of a complex monitoring system (REVITAL I)» HUSKROUA/1702/6.1/0072 (Екологічна оцінка можливостей відновлення природних ресурсів у Солотвино з метою запобігання подальшому забрудненню басейну Верхньої Тиси через підготовку комплексної системи моніторингу РЕВІТАЛ 1). Проєкт стартував у вересні поточного року. Прочитайте остальную часть этого входа »

Проблеми Перечинщини ‒ у полі зору керівництва облради та народного депутата України

Среда, 27 Ноябрь 2019, 17:13

Заступник голови облради Петро Грицик та народний депутат України від Закарпаття Михайло Лаба у рамках спільної робочої поїздки у Перечинський район найбільше уваги приділили розвитку інфраструктури, ремонт дорог, реконструкції соціальних, культурних та освітніх об’єктів. Спілкуючись із керівництвом району, деревня головки, керівниками освітніх установ, обговорили ряд першочергових питань і напрацювали спільний план дій. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Тільки за умови чесної сплати податків ми матимемо виконання місцевих бюджетів

Среда, 27 Ноябрь 2019, 16:10

Сегодня, 27 Ноябрь, у сесійній залі обласної ради відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, яке провів її голова Ігор Бондаренко.

На засідання були запрошені та взяли участь: голова облради Михайло Рівіс, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, голови постійних профільних комісії облради: з питань бюджету – Василь Кошеля та секретар комісії ‒ Мирослав Білецький, з питань охорони здоров’я‒ Роман Шніцер, депутати облради – Наталія Костелеба-Веремчук, Мікловш Товт, Йожеф Баторі, а також заступники голови облдержадміністрації, руководители отдельных департаментов областной государственной администрации, правоохранительные, у администрации, Районные советы, міськвиконкомів та ін.

У порядок денний увійшли важливі для життєзабезпечення краю питання: про підсумки виконання місцевих бюджетів області за 9 месяцев 2019 года; про підсумки економічного і соціального розвитку області за звітній період та про стан проходження опалювального сезону 2019-2020 GG. Прочитайте остальную часть этого входа »

Відбулися святкування з нагоди 25-річчям створення Хустської єпархії

Вторник, 26 Ноябрь 2019, 17:04

Сегодня, 26 Ноябрь, у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі м. Хуст відбулися урочистості з нагоди 25-річчя створення Хустської єпархії УПЦ.

На святкування прийшли представники влади області та району, депутаты на различных уровнях, Художники, священство та ін.

Серед них – голова облради Михайло Рівіс, Kaŝuk Владимир мэр города Хуст, депутат облради Мирослав Білецький та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Заступник голови облради Петро Грицик та народний депутат України Михайло Лаба із робочою поїздкою відвідали Перечинський район

Вторник, 26 Ноябрь 2019, 16:34

Днями заступник голови облради Петро Грицик разом із народним депутатом Верховної Ради України від Закарпатської області (70 виборчий округ) Михайлом Лабою побували на кількох об’єктах у Перечинському районі. Це перша спільна поїздка двох народних обранців, для яких район є рідним.

Супроводжував поважних гостей голова Перечинської райради Михайло Ласкін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Петр Хрыцык: Обласна рада й надалі підтримуватиме проєкти та кращі практики Програми транскордонного співробітництва Угорщина‒Румунія –Україна 2014-2020

Вторник, 26 Ноябрь 2019, 14:01

Сегодня, 26 Ноябрь, у конференційній залі урочища «Золота гора», что c. Барвінок Ужгородського району, відбувся Інформаційний день у рамках третього Конкурсу заявок Програми транскордонного співробітництва Угорщина‒Румунія –Україна 2014-2020 .

Участь у заході взяли: заступник голови облради Петро Грицик і заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, эксперты, науковці та представники органів місцевого самоврядування краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обговорено організаційні питання з підготовки ділових перемовин керівництва Закарпаття з представниками Верховної Ради Автономної Республіки Аджарія

Вторник, 26 Ноябрь 2019, 11:50

В обласній раді відбулася робоча нарада з участю заступника голови ОДА Ігора Шинкарюка та заступника керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенії Кибзи.

Участь у нараді також взяли: начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату облради Василь Маковський, його заступник – Анатолій Гринь і радник ‒ Андрій Товт,начальник управління фінансового та адміністративно-господарського забезпечення виконавчого апарату облради Андрея Голіцина-Сенгетовська, а також керівники окремих управлінь ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради просять уряд вжити заходів для якнайшвидшого введення в експлуатацію пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні

Понедельник, 25 Ноябрь 2019, 16:48

У ході роботи позачергової цьогорічної листопадової сесії депутати прийняли рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо відкриття пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош», яке направили його до Кабінету Міністрів України та народним депутатам України від Закарпатської області.

У документі зазначається, що на цей час пункти пропуску на українсько-угорському кордоні визначені Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорщини про контроль прикордонного руху в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного та залізничного сполучення, подписано 04 мая 2012 в. Киев (далі – Угода про контроль прикордонного руху). Прочитайте остальную часть этого входа »

У депутатських запитах – інтереси самоврядних територій і громад

Понедельник, 25 Ноябрь 2019, 10:43

На позачерговій цьогорічній листопадовій сесії облради обласні обранці підтримали депутатські запити колег, які скористалися своїм депутатським правом та порушили питання, актуальні для самоврядних територій і громад нашого краю.

Так, Володимир Паульо у своєму запиті просив врахувати пропозиції про створення окремої Великолучківської сільської територіальної громади з центром у с. Великі Лучки Мукачівського району в проекті Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм у пам’ять про Голодомор

Суббота, 23 Ноябрь 2019, 17:31

Сегодня, 23 Ноябрь, на площі Народній в Ужгороді біля тематичного монументу відбувся мітинг — реквієм із вшанування пам’яті невинно убитих Великим голодом у 1932-1933 годы.

У ньому взяли участь представники обласної влади, учреждения и Организации, творческие союзы, М/с, священники та молодь. Среди них,: заступник голови облради Петро Грицик, заступники голови ОДА – Олексій Гетманенко, Ольга Травіна та Ігор Шинкарюк, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв й секретар міськради Андріана Сушко. Прочитайте остальную часть этого входа »

23 листопада ‒ День пам’яті жертв голодоморів

Суббота, 23 Ноябрь 2019, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Сьогоднішнє покоління у глибокій скорботі схилило голови в пам’ять про мільйони наших співвітчизників, які стали жертвами Голодомору 1932-1933 годы. У кожному селі та місті від Срібної Землі до Слобожанщини, в українських діаспорах на всіх континентах світу люди різних поколінь запалюють свічки із глибоким сумом і водночас із надією, що Великий Голод‒як зброя для упокорення України – житниці Європи, ніколи більше не торкнеться наших родин, общины, народу.

І доки життя на нашій рідній землі, доти житиме ця трагічна пам’ять ‒від родини до родини, из поколения в поколение, зберігаючи гіркий досвід, велику наснагу до життя і міцний дух! Заради щасливого, мирного майбутнього дітей і онуків!

Сьогодні ми повинні зробити все для того, аби повернути мир в Україну, якій знову нав’язана війна, та вберегти Вітчизну від будь-яких проявів агресії, нетерпимості щодо честі й гідності людини, злочинів проти людства.

Дай, Бог, вічний спокій усім невинно вбитим жертвам Голодомору! Благослови Україну і наш рідний край!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх