23 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

На Закарпатті відбулося друге засідання Госпітальної ради

Пятница, 28 Февраль 2020, 17:51

Сегодня, 28 Февраль, у сесійній залі обласної ради відбулося друге засідання Госпітальної ради при облдержадміністрації, яке провів в.о.голови ОДА Олексій Гетманенко.

Участь у засіданні взяли депутати облради: заступник голови профільної комісії облради з питань охорони здоров’я Василь Скрип, член комісії – Іван Курах, Денис Ман, директорка департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров, керівники комунальних некомерційних підприємств, що надають спеціалізовану та високоспеціалізовану допомогу, Председатель районных советов и мэры, фахівці та представники громадськості. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатська обласна рада бере активну участь у грантових конкурсах Євросоюзу

Пятница, 28 Февраль 2020, 16:29

Цього року за підтримки Закарпатської облради подано 8 проєктних заявок до різних конкурсів у рамках Програм ТКС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» та «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», а також Дунайської транснаціональної програми (Interreg Danube Transnational Programme).

Передувала цьому колосальна робота управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату Закарпатської обласної ради за участі керівництва ради та її депутатів, очільників партнерських регіонів країн Євросоюзу, експертів, Ученые, фахівців у галузі підприємництва, Туризм, охорони здоров’я та ін. Проведено низку спільних робочих нарад, зустрічей, засідань, напрацьовано ряд рекомендацій. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Лісова галузь може і повинна стати одним із джерел наповнення місцевих бюджетів, особливо для депресивних гірських територій

Четверг, 27 Февраль 2020, 17:47

Сегодня, 27 Февраль, в обласній раді відбулося засідання Регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування на тему: «Реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади у контексті конституційних змін і впровадження засад нового адміністративно-територіального устрою».

Повестки дня — питання про розгляд Концепції Асоціації міст України щодо змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також про ініціативу розробки законодавчих документів стосовно переходу лісового фонду з державноїу комунальну власність. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді поліцейські з усієї України змагаються у гирьовому спорті

Четверг, 27 Февраль 2020, 12:34

Сегодня, 27 Февраль, у спортивному комплексі «Юність», в Ужгороде, відбулося офіційне відкриття Всеукраїнських змагань із гирьового спорту серед поліцейських. До обласного центру Закарпаття приїхали 27 збірних команд із усіх областей України, які представляють Головні управління Національної поліції України, патрульної поліції, Державної служби охорони. Упродовж двох днів вони змагатимуть за лідерство у семи вагових категоріях (Кому 63 кг та понад 95 кг). Прочитайте остальную часть этого входа »

Українська асоціація районних та обласних рад підготувала проєкт Закону Про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади

Среда, 26 Февраль 2020, 10:28

Сильне місцеве самоврядування на всіх рівнях адмінтерустрою, збалансований нагляд за діяльністю місцевої влади та ресурси на виконання повноважень.

Такі основні положення лягли в текст напрацьованого Секретаріатом Української асоціації районних та обласних рад проєкту Закону Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади). До роботи над документом були також долучені профільні експерти. Прочитайте остальную часть этого входа »

Відбулося засідання профільної комісії Закарпатської обласної ради з питань бюджету

Вторник, 25 Февраль 2020, 18:01

Сегодня, 25 Февраль, відбулося засідання профільної комісії Закарпатської обласної ради з питань бюджету, яке провів голова комісії Василь Кошеля.

Участь у її роботі взяв перший заступник голови облради Йосип Борто.

Среди пунктов повестки дня — погодження напрямків використання коштів обласних програм на 2019 рік двох департаментів облдержадміністрації: департаменту соціального захисту населення, а також департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автодоріг загального користування місцевого значення та ЖКГ. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Сьогодні важливо налагодити чітку взаємодію між усіма службами, мощность, громадою краю у питаннях вжиття протиепідемічних заходів

Вторник, 25 Февраль 2020, 16:58

Сегодня, 25 Февраль, у сесійному залі облради відбулося засідання тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації. Провів його в.о. голови ОДА Олексій Гетманенко.

Участь у її роботі взяли: голова облради Михайло Рівіс, заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, керівник Державної прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, Депутаты Совета- Віктор Русин та Василь Кошеля, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров, завідувачка відділу епіднагляду ДК «Закарпатський обласний лабораторний центр» МОЗ України Вікторія Тимчик, фахівці обласної клінічної інфекційної лікарні та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відбувся «День відкритих дверей для представників громад» у рамках Програми «U-LEAD з Європою»

Вторник, 25 Февраль 2020, 15:35

Сегодня, 25 Февраль, у Закарпатському регіональному офісі Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» відбулася зустріч у форматі «День відкритих дверей для представників громад».

Участь у зустрічі взяли: заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, Ученые, эксперты, керівники ОТГ та ін.

Посадовці виголосили вітальні промови. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: В умовах медичної реформи кожен керівник медзакладу має бути менеджером

Вторник, 25 Февраль 2020, 11:26

У малому залі облради відбулася нарада із керівниками медичних закладів області щодо готовності їх до контрактування у рамках проведення медичної реформи.

Участь у нараді взяли: голова облради Михайло Рівіс, голова постійної комісії облради з питань охорони здоров’я Роман Шніцер та заступник голови комісії- Василий скрип, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров, очільники медустанов краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дениса Мана обрано керівником Агенції регіонального розвитку Закарпатської області

Понедельник, 24 Февраль 2020, 12:45

Сегодня, 24 Февраль, на засіданні Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, на якому головував очільник облради Михайло Рівіс, відповідно до Положення про цю Установу, директором Агенції обрано секретаря постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації Дениса Мана.

«За» таке рішення члени Наглядової ради Агенції проголосували одноголосно. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Процеси реформування й поліпшення медичної галузі є пріоритетними і перебувають на постійному контролі Закарпатської обласної ради

Пятница, 21 Февраль 2020, 13:08

Задля належного медичного обслуговування краян, підвищення його якості та доступності на позачерговій сесії обласної ради, которая состоялась 11 лютого цього року, депутатами ухвалено Програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Закарпатської обласної ради на 2020– 2021 годы. Пропозицію про необхідність розгляду цього актуального документу вніс заступник голови профільної комісії облради з питань охорони здоров’я Василь Скрип.

Голова облради Михайло Рівіс, підтримавши цю слушну депутатську ініціативу, подчеркнул, що у концепції розгляду назрілих питань позачергової сесії –медичні є найбільш потрібні наразі у рамках реформування цієї галузі. Та у ході обговорення очільник облради зазначив, що над цим документом та його наповненням мають попрацювати фахівці спільно із профільною комісією, яку очолює Роман Шніцер і до складу якої входять також справжні професіонали своєї справи: Иван Курахата, Василь Лазоришинець, Юрій Паканич, Йожеф Баторі, Василь Дем’янчук. Прочитайте остальную часть этого входа »

21 Февраль — Міжнародний День рідної мови

Пятница, 21 Февраль 2020, 10:00

Дорогие соотечественники,!

Сьогодні Україна і світ відзначають День рідної мови, яка для кожної людини є важливою складовою не тільки її культурної свідомості, а й буття в цілому. Адже вона вбирає в себе та зберігає все різнобарв’я традицій, самобутності та досвіду попередніх поколінь і дбайливо передає нащадкам.

Мова нашого народу – українськаодин із найдорожчих скарбів, бо в ньомумудрість минулого, сьогодення та поступ у щасливе майбутнє. Вона серед найкрасивіших мов світу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та голова Загальних Зборів області Боршод-Абауй-Земплен Банней д-р Ґал Богларка підписали документ про співробітництво

Четверг, 20 Февраль 2020, 16:00

Сегодня, 20 Февраль, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс прийняв делегацію області Боршод-Абауй-Земплен Угорщини, яку очолила голова Загальних Зборів області Банней д-р Ґал Богларка.

Цель визита: підписання Виконавчого протоколу до Угоди про співробітництво між Закарпатською областю (Украина) та областю Боршод-Абауй-Земплен (Венгрия). Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді вшанували подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

Четверг, 20 Февраль 2020, 13:03

Сегодня, 20 Февраль, в Ужгороді на площі Народній біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України відбувся меморіальний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні за участі голови обласної ради Михайла Рівіса, заступників голови ОДАОльги Травіної та Ігоря Шинкарюка, Ужгородського міського голови Богдана Андріїва. На заході також були присутні керівники обласних управлінь та служб, общественные деятели, Студенческой молодежи, духовенство. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс привітав Мілоша Вистрчіла з обранням на посаду Голови Сенату Парламенту Чеської Республіки

Четверг, 20 Февраль 2020, 10:00

«Прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу Закарпатської обласної ради, від жителів нашого краю та від мене особисто з обранням Вас на посаду Голови Сенату Чеської Республіки. Це висока оцінка Вашої праці, людських чеснот і здібностей. Ви наполегливо докладаєте всіх зусиль для сталого розвитку Вашої країни, налагодження та зміцнення співробітництва і дружніх взаємовідносин із регіонами інших європейських держав», — сказал поздравительного адреса, яку Михайло Рівіс направив до Сенату Парламенту Чеської Республіки. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх