01 Март 2021

Під час коронавірусного карантину уряд рекомендує припинити конкурси на посади в органах місцевого самоврядування

Вторник, 31 Март 2020, 15:56

Про це йдеться у листі Української асоціації районних та обласних рад, який надійшов в Закарпатську обласну раду.

Так, Кабінет Міністрів України видав постанову від 16 березня № 230 «Про внесення зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

У документі зазначається: «У разі встановлення карантину відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” та/або введення надзвичайного стану суб’єкт призначення або керівник державної служби має право зупинити проведення конкурсу.

У такому разі перебіг строків, визначених частиною п’ятою статті 23 Закону України “Про державну службу”, зупиняється. Рішення суб’єкта призначення або керівника державної служби про зупинення та про відновлення проведення конкурсу оформлюється шляхом видання відповідного наказу (Утилизация)».

Напомнить, що карантин триватиме до 24 Апрель.

Пресслужба облради

Михайло Рівіс: При нехтуванні карантинними вимогамизагрози пошесті зростатимуть

Вторник, 31 Март 2020, 11:51

Михайло Рівіс: Члени Координаційної ради вважають за необхідне активізувати роз’яснювальну роботу серед краян, що прибули із-за закордону

Понедельник, 30 Март 2020, 15:49

Це допоможе вберегти здоров’я сотень співгромадян

Як уже зазначалося, на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради 28 Март 2020 року в режимі онлайн йшлося про дотримання в області вимог карантинного режиму при надзвичайній ситуації у зв’язку із загрозою поширення СOVID-19.

Голова Координаційної ради з питань місцевого самоврядування Михайло Рівіс, інформуючи про ситуацію із дотримання вимог карантинного режиму при надзвичайній ситуації у зв’язку із загрозою поширення СOVID-19, особливо через потік закарпатців, що повернулися з країн Євросоюзу упродовж останніх діб, враховуючи найбільш дієвий спосіб у цій складній боротьбі з невидимим ворогом – максимальне обмеження контактів, звернувся до членів Координаційної ради з проханням діяти при надзвичайній ситуації нестандартно та відповідально в інтересах громад. Прочитайте остальную часть этого входа »

Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо додаткових заходів із підтримки платників податків на період запровадження карантину

Понедельник, 30 Март 2020, 13:28

Відповідне рішення прийнято депутатами облради на минулій позачерговій сесії, яке скерували до Президента України, Верховная Рада Украины, Кабинет министров Украины.

У документі зазначається, що у зв’язку з надзвичайною ситуацією, пов’язаною з можливим виникненням коронавірусної епідемії в Україні, уряд запровадив карантинні заходи.

Поширення захворювання, в первую очередь, призведе до зниження економічної активності в країні та світі, зупинення роботи деяких суб’єктів господарювання, що викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для здійснення господарської діяльності, у зв’язку із обставинами невідворотної сили. Таким образом, виникає гостра необхідність із боку держави у підтримці платників податків на цей період. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Наш обов’язок – подбати про медиків, відповідальних осіб, які першими допомагатимуть хворим на коронавірус закарпатцям

Понедельник, 30 Март 2020, 09:09

На минулому суботньому засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради, яку ми провели в режимі онлайн, у зв’язку із загрозою поширення СOVID-19, акцент було посилено на необхідності негайного забезпечення засобами індивідуального захисту: масками, костюмами, рукавичками, окулярами медиків, сотрудники правоохранительных органов, рятівників, працівників комунальних служб та ін.

Члени Координаційної ради чітко наголошували на значимості дотримання вимог карантину. Та маємо пам’ятати про тих, хто першими протягнуть руку допомоги хворим на коронавірус, наражаючи себе на небезпеку. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Усі ми сьогодні – в нестандартній ситуації, тому й рішення мають бути такими ж

Суббота, 28 Март 2020, 14:03

Сегодня, 28 Март, очільник облради Михайло Рівіс провів невідкладне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради в режимі онлайн. Та наголосив, що такі засідання, як і було заявлено раніше, проводитимуться за потреби часто.

Участь у її роботі взяв заступник голови ОДА, керівник штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області Ігор Шинкарюк, Глава районных советов, міські та селищні голови (районних центрів).

На порядку денному – хід дотримання вимог карантинного режиму при надзвичайній ситуації у зв’язку із загрозою поширення СOVID-19, який щодня забирає тисячі життів у багатьох країнах Європи та світу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: COVID-19 – це новий вірус, ризики поширення – великі, а поруч – діти, вагітні жінки та поважного віку краяни

Суббота, 28 Март 2020, 09:30

Уважаемые Закарпатская сообщества!

Дорогі мої земляки!

Хочу інформуватися вас, що станом на сьогодні в Закарпатті підтверджено один випадок захворювання на COVID-19 і ви про це вже знаєте. Та з метою недопущення поширення цієї важкої недуги в режимі самоізоляції перебуває вже не одна тисяча жителів нашої області.

Уникально, самоізоляція – це найефективніший і найдоступніший спосіб убезпечити себе та своїх рідних від інфікування. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: На Закарпатті сформовано понад норму 200 літрів плазми крові

Пятница, 27 Март 2020, 12:00

За словами голови обласної ради Михайла Рівіса, до донорства жителі Закарпаття завжди ставилися відповідально.

Так, на сегодня, завдяки злагодженій роботі комунального некомерційного підприємства «Закарпатська обласна станція переливання крові» облради та депутатського корпусу краю в нашому регіоні сформовано суттєвий запас плазми крові – 1467 літрів, и это 200 літрів понад норму. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: К сожалению, один випадок зараження коронавірусом зафіксований у м. Мукачево, 46 контактних осіб – у самоізоляції

Пятница, 27 Март 2020, 10:50

Сегодня, 27 Март, відбулося чергове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Закарпаття коронавірусу COVID-19.

Як повідомив голова обласної ради Михайло Рівіс, засідання почалося із констатації прикрого факту: К сожалению, один випадок зараження коронавірусом зафіксований в Мукачеві, 46 контактних осіб – у самоізоляції, яким також буде проведено відповідне тестування. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці звернулися до духовенства краю з приводу ситуації навколо епідемії коронавірусної інфекції

Четверг, 26 Март 2020, 16:31

У цей складний час випробувань – карантинних застережень мають дотримуватися всі співвітчизники, у тому числі й українські релігійні спільноти. Священнослужителі виявляють розуміння ситуації та відповідальність за вірян, закликають їх враховувати й виконувати законні приписи, розпорядження органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою дотримання санітарно-епідеміологічних заходів. Щоб не наражати на небезпеку людей, проводяться служби Божі за зачиненими дверима та впроваджуються трансляції в режимі онлайн. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: На Закарпатті в самоізоляції перебуває 7233 лица

Четверг, 26 Март 2020, 11:39

Сегодня, 26 Март, відбулося засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Закарпаття коронавірусу COVID-19.

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та відповідних служб краю детально інформували про стан справ на сьогодні в нашій області.

Як наголосив Михайло Михайлович, «ми повинні робити все для того, аби закарпатці, де б вони не перебували, володіли повною, достовірною інформацією про те, що їм робити після перетину кордону, куди звертатися і як поводитися в суспільстві. Та мають бути впевнені, що можуть розраховувати на підтримку відповідних служб на місцях». Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: На території Закарпатської області також уводяться обмежувальні заходи

Четверг, 26 Март 2020, 11:01

Відбулося засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Закарпатській області.

Как вы знаете, за рішенням Кабінету Міністрів в Україні на всій території на 30 днів терміном до 24 Апрель 2020 року введено режим надзвичайної ситуації, карантинні заходи продовжено.

За словами голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса, починаючи із 00.00 h 27 Март 2020 год до 24 Апрель 2020 року на території нашої області вводяться обмежувальні заходи. Прочитайте остальную часть этого входа »

26 березня – День Національної гвардії України

Четверг, 26 Март 2020, 09:26

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ви свідомо обрали справою свого життязабезпечення безпеки держави, захист та охорону життя громадян. Чимало з вас хоробро і самовіддано не один рік захищає територіальну цілісність нашої України, демонструючи міжнародній спільноті, що вона має гідних і мужніх захисників, тим самим здобувши велику шану, повагу та безмежну вдячність українців.

Спасибі вам за вірність Присязі та українському народу!

Вічна пам’ять бійцям, які загинули в боях за Вітчизну!

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, благосостояние, миру та всіляких гараздів життя.

Нехай береже вас Господь!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

Михайло Рівіс: Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради в онлайн режимі ухвалила чіткі рішення, які допоможуть закарпатцям боротися з COVID-19

Среда, 25 Март 2020, 14:31

На засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

при голові Закарпатської обласної ради, яке провів очільник облради Михайло Рівіс учора, 24 березня в режимі онлайн, ухвалено важливі рішення з питань протидії поширенню COVID-19, яке й було головним у порядку денному цього засідання.

У рішенні зазначається, що для запобігання зараженню населення коронавірусною інфекцією та для порятунку людського життя, заслухавши інформації керівників рад про проведену роботу на місцях у боротьбі із епідемією, з урахуванням рекомендацій, які були підтримані учасниками засідання у режимі онлайн, члени Координаційної ради вирішили рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування області низку важливих кроків. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради ініціюють невідкладно відновити Державну санітарно-епідеміологічну службу України, а також міські, районні та обласні санепідстанції

Среда, 25 Март 2020, 12:23

Відповідне рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо негайного відновлення Державної санітарно-епідеміологічної служби України» ухвалено на позачерговій сесії Закарпатської обласної ради, которая состоялась 18 в марте 2005 года. Як зазначали крайові обранці, це потрібно для запобігання виникненню критичних й невідворотних ризиків поширення масових інфекційних і неінфекційних захворювань (зі значним зростанням смертності) серед населення України.

Ухвалене рішення скерували до Кабінету Міністрів України. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх