20 Апрель 2021

Объявление

Четверг, 30 Апрель 2020, 15:01

Михайло Рівіс скликає позачергову сесію обласної ради

Її пленарне засідання відбудеться у вівторок, 5 мая, у сесійній залі облради.

Порядок денний складуть нагальні питання сьогодення. В частности,, щодо запуску лабораторії Закарпатського обласного Центру профілактики та боротьби із СНІДом для визначення захворювання краян на коронавірусну інфекцію, вирішення питання харчування лікарів, які задіяні до вахтової праці в базових лікарнях краю, ліквідації наслідків буревію, що днями пронісся територією Закарпатської області та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Які повноваження найефективніше виконуватимуть укрупненні районні ради з реформованим місцевим самоврядуванням?

Четверг, 30 Апрель 2020, 14:39

Експертами Української асоціації районних та обласних рад напрацьовано перелік повноважень, що можуть бути закріплені за реформованим місцевим самоврядуванням на субрегіональному рівні.

Тож укрупненні районні ради можуть виконувати такі основні повноваження:

управління та утримання спільних об’єктів культури, физического воспитания, Туризм, архітектурних пам’яток районного значення, а також управління іншим спільним комунальним майном та підприємствами комунальної власності територіальних громад району, утримання шкіл-інтернатів загального профілю, спеціалізованих шкіл; Прочитайте остальную часть этого входа »

Стартувала серія онлайн тренінгів Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» під назвою «Успішна грантова заявка не встаючи з дивану»

Четверг, 30 Апрель 2020, 13:10

Сегодня, 30 Апрель, Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” розпочинає серію з п’яти тренінгів “Успішна грантова заявка не встаючи з дивану” для представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та неурядових організацій.

За словами керівництва Асоціації, карантин продовжується, але не для грантодавців. Адже відкритих конкурсів зараз багато, как никогда. Тому тренінги присвячено питанням написання проєктних заявок, оформлення бюджету та пошуку інформації про актуальні можливості. Прочитайте остальную часть этого входа »

Денис Ман: Давайте діяти на благо інших і творити добро разом

Четверг, 30 Апрель 2020, 09:05

Депутат обласної ради Денис Ман у міру депутатської відповідальності та людських якостей докладає всіх зусиль і можливостей, аби допомогти землякам сонячної Перечинщини у цей складний час коронавірусної пандемії, яка заставила світ зрозуміти: цінність життя – висока і всі ми залежимо один від одного.

«Наразі і представники місцевої влади, і обласної ради вирішили у час важкої епідемії спільно підтримати нашого лікаря в с. Тур’я-Ремети Іванну Кецук і місцеву амбулаторію. У результаті спільних зусиль, нам вдалося створити комфортні умови для роботи медпрацівників і пацієнтів», – розповідає він Прочитайте остальную часть этого входа »

30 квітня – День прикордонника

Четверг, 30 Апрель 2020, 09:00

Шановні вартові рубежів Української держави!

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

Вы, не шкодуючи своїх сил і часу, а часто й ризикуючи життям, робите все для того, щоб забезпечити цілісність і недоторканість кордонів нашої держави, охорону її суверенних прав. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як виконувалася Програма діяльності державної установи Закарпатський обласний контактний центр на 2017 – 2019 годы?

Среда, 29 Апрель 2020, 11:50

Про це – у проєкті рішення «Про результати виконання Програми діяльності державної установи Закарпатський обласний контактний центр на 2017 – 2019 годы, який розглядатиме профільна комісія облради з питань праці, занятости и социальной защиты населения, де керівником – Михайло Софілканич.

У документі зазначається, що впродовж звітного періоду вдалося виконати низку важливих завдань Програми. В частности,, щодо забезпечення приймання, регистрация, попереднього опрацювання і невідкладного надсилання на розгляд звернень, прийнятих на обласну та урядову „гарячу лінію”, а також через Інтернет. Прочитайте остальную часть этого входа »

Ірина Мацепура: Для вітчизняного підприємництва через коронавірусну епідемію настали важкі часи

Среда, 29 Апрель 2020, 10:00

Депутат областного Совета, керівник підприємства ТОВ ВГСМ Ірина Олександрівна Мацепура, розповіла про проблеми на очолюваному підприємстві ТОВ ВГСМ, що є кращим роботодавцем краю та успішним партнером всесвітньо відомої шведської компанії IKEA, у зв’язку з поширенням коронавірусу в країні.

Вот, що вона сказала: «Пандемія коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19), яка панує сьогодні у всьому світі, принесла всій світовій економіці, біржам, компаніям великі проблеми. Наше підприємство та колектив, где используется: 350 лица, це також не оминуло. Конечно, за нинішніх реалій ми переймаємося найперше безпекою здоров’я всіх працюючих, їх сімей і діток. Це наразіосновне питання порядку денного. Також постійно проводимо роз’яснювальну роботу в колективі щодо обов’язкового дотримання карантинних вимог із використанням дезінфікуючих засобів і засобів індивідуального захисту, дотриманням дистанцій тощо. Учитывая это, ми закупили у значній кількості миючі і хлоровмісні речовини, проводимо дезинфекцію приміщень і цехів. Також придбали електронні термометри і при вході на підприємство проводимо температурні заміри. Прочитайте остальную часть этого входа »

Бути серед тих, хто вірний клятві медика

Вторник, 28 Апрель 2020, 11:37

«До складу депутатського корпусу Закарпатської обласної ради 7-го скликання входить багато відомих фахівців медичної галузі, які опікуються питаннями розвитку охорони здоров’я краян. За нинішніх умов коронавірусу вони гідно стоять на захисті найціннішого – життя закарпатців», – зазначає очільник облради Михайло Рівіс і додає, що постійна комісія облради з питань охорони здоров’я систематично вносить суттєві пропозиції щодо реформування та підтримки медицини області, що є надважливим у реаліях сьогодення.

Головою цієї комісії є Шніцер Р. AND., його заступником – Скрип В. В., секретарем – Паканич Ю. И. Усі вони – на передовій боротьби з пандемією. «Тому важливо всіляко підтримувати їх», – каже очільник ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Вторник, 28 Апрель 2020, 10:00

Шановні працівники сфери охорони праці нашого краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Цього року воно присвячене боротьбі з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Тож у час непростих викликів бажаю вам подальших професійних успіхів у справі, що покликана служити збереженню життя і здоров’я людей, які працюють задля благополуччя народу та всієї України.

Творчої вам наснаги, оптимизм, хорошее здоровье, нових здобутків і звершень та всіляких щедрот життя.

Нехай у ваших родинах панує мир, злагода і щастя!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс

Про хід виконання у 2019 році заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 годы

Понедельник, 27 Апрель 2020, 15:59

Відповідний проєкт рішення розгляне профільна комісія облради з питань транскордонного співробітництва, развитие туризма и отдыха, яку очолює Чаба Пейтер.

Цель программы — організація та проведення заходів, які сприятимуть розвитку туристичної галузі області, створенню сучасної інфраструктури туризму, конкурентоспроможного на національному та міжнародному ринках туристичного продукту, підвищенню якості турпослуг, максимальному задоволенню туристичних потреб жителів області та її гостей, залученню інвестицій, ефективному використанню природного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалу, забезпеченню умов для повноцінного функціонування суб’єктів туристичної діяльності. Прочитайте остальную часть этого входа »

26 Апрель — День пам’яті Чорнобильської трагедії

Воскресенье, 26 Апрель 2020, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Щороку у цей квітневий день ми вшановуємо світлу пам’ять наших співвітчизників, які загинули внаслідок однієї із найтрагічніших сторінок минулого століття – жахливої аварії на Чорнобильській АЕС, що визнана найбільшою ядерною техногенною катастрофою у світі.

З того часу минуло 34 роки – роки нескінченної битви з її наслідками, в якій активну участь із перших днів узяли закарпатські лікарі, пожежники, будівельники, інженери, працівники транспорту і зв’язку, полиция, відаючи свою частку хоробрості, відваги і серця, щоб врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. К сожалению, більшість одержали великі дози опромінення, окремі –смертельні… Такою була розплата за подвиг. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті вшанували 34-у річницю Чорнобильської катастрофи

Пятница, 24 Апрель 2020, 12:30

Сегодня, 24 Апрель, з нагоди 34-річниці аварії на Чорнобильській АЕС заступник голови обласної ради Петро Грицик, керівництво облдержадміністрації та міста Ужгорода поклали квіти до пам’ятника закарпатцям – ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи, що споруджений у сквері «Ротарі парк» у м.Ужгород.

Участь у заході взяли представники громадських чорнобильських організацій, очільники департаментів соцзахисту населення обласної та міської влади та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Депутатський корпус Закарпатської обласної ради сподівається на ефективну та плідну співпрацю із новопризначеним головою облдержадміністрації Олексієм Петровим

Четверг, 23 Апрель 2020, 15:00

Сегодня, 23 квітня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль перебував із робочою поїздкою на Закарпатті.

Это сопровождалось: перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, а також новопризначений голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля покращення процесу інформування жителів області про діяльність місцевих органів виконавчої влади

Четверг, 23 Апрель 2020, 14:50

На розгляд профільної комісії облради, згідно з порядком звітування обласних програм, вноситься проєкт рішення «Про результати виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у 2016 – 2019 » лет. Прочитайте остальную часть этого входа »

Джуди Schnitzer: Закарпатці мають шанс пройти епідемію з найменшими втратами

Четверг, 23 Апрель 2020, 13:58

Про це та інше — голова профільної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, головний лікар КНП «Обласна дитяча лікарня» Закарпатської облради Роман Шніцер розповів телеканалу «М-студіо». В частности,, йшлося про природу коронавірусу, важливість дотримання краянами карантинних вимог, необхідність модернізації медичної галузі та про хід медичної реформи в цілому, а також про роботу очолюваної профільної комісії облради.


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх