04 Декабрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс у гостях у Регіональної телевізійної компанії «Хуст»

Суббота, 30 Май 2020, 09:02

Про злагодженість і консолідацію депутатського корпусу облради, співпрацю з народними депутатами України, виконавчою владою у вирішенні актуальних питань дня, а також про заходи щодо боротьби з пандемією, реформу медичної галузі, перспективи управління відходами, розвиток територіальних громад краю, — у 60-хвилинній розмові в студії.

30 травня – День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

Суббота, 30 Май 2020, 08:17

Шановні працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом. Видавнича справа в усі часи була однією з важливих галузей економіки, складовою культурної та освітньої сфери країни. И сегодня, у час розвитку інформаційних технологій, книга залишається одним із найважливіших джерел інформації та стає дедалі якіснішою. Адже праця поліграфіста, видавця та книгорозповсюджувача дозволяє реалізувати творчий потенціал учених, писатели, журналисты, задовольнити духовні потреби читача. Прочитайте остальную часть этого входа »

Заходи виконання Програми розвитку освіти Закарпаття – на контролі у профільній комісії облради

Пятница, 29 Май 2020, 13:14

На розгляд чергового засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, национальные меньшинства и информационной политики (голова – Ільдіко Орос) департамент освіти і науки ОДА вносить питання щодо виконання у 2019 році Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 годы.

У відповідному проєкті рішення зазначено, що серед найважливіших виконаних торік завдань, — оснащення закладів загальної середньої освіти сучасним інтерактивним обладнанням, меблями, запровадження заходів із реалізації Концепції «Нова українська школа»; проведення свят, конкурсів, змагань, фестивалів дітей та юнацтва, нагородження їх переможців; забезпечення участі команд у всеукраїнських, региональные, зональних та інших заходах; підтримка молоді у здобутті вищої освіти. Надання пільг з оплати за навчання студентам, які навчаються у закладах вищої освіти області на контрактній основі; впровадження механізму стимулювання обдарованої молоді, педагогічних працівників. Прочитайте остальную часть этого входа »

29 травня – Міжнародний день миротворців ООН

Пятница, 29 Май 2020, 09:55

Шановні воїни — учасники миротворчих місій ООН!

Вітаю вас із професійним святом, що народилося з ініціативи України, представники якої 12 Февраль 2002 року на сесії Спецкомітету ООН із операцій щодо підтримання миру запропонували проголосити Міжнародний День миротворців ООН для вшанування всіх, хто брав і продовжує брати участь у миротворчих операціях під прапором ООН, а також пам’яті тих, хто віддав своє життя заради миру. Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравления

Пятница, 29 Май 2020, 08:00

Шановні педагоги, родители!
Дорогі учні та випускники!

Уперше школярі та випускники освітніх закладів Закарпаття, як і всієї України, завершують навчальний рік без традиційних святкових урочистостей, квітів, світлин, прощань із улюбленими педагогами, останнього дзвоника і незабутніх випускних вечорів. Через серйозні ризики пандемії Міністерство освіти України рекомендувало закладам відмовитися від масових зібрань.

Це нелегкі випробування, однак і педагоги, і батьки, і учні – всі достойно проходите їх, разом долаючи виклики та загрози сьогодення через поширення коронавірусу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як здійснювалася реалізація екологічної політики на території Закарпатської області у минулому році?

Четверг, 28 Май 2020, 14:48

Відповідь на це питання – у проєкті рішення «Про хід виконання у 2019 році Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2019 – 2020 годы, який розглядатиме профільна комісія облради з питань екології та використання природних ресурсів, де головує Оксана Біров.

Документ підготував департамент екології та природних ресурсів ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

28 травня – Вознесіння Господнє

Четверг, 28 Май 2020, 09:00

Дорогие соотечественники,!

Щиро вітаю вас із величним християнським святом – Вознесіння Ісуса Христа в Небесні Оселі.

Нехай із цією доброю звісткою прийдуть у ваші родини – міцне здоров’я, Джой, достаток і Божа благодать, на рідну землю – мир, стабільність і спокій.

Наснаги вам на добрі справи, оптимізму та твердої віри у краще майбутнє.

Дай нам, Бог, зростати у мудрості, пізнанні та у шані один до одного, щоб у суспільній злагоді творити і будувати рідний край, нашу Україну– разом і натхненно!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Про хід виконання у 2019 році Програми поліпшення вивчення української мови у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин

Среда, 27 Май 2020, 12:00

Це питання вивчить профільна комісія обласної ради з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, национальные меньшинства и информационной политики, во главе с Ìl′dìko Орос.

Відповідний проєкт рішення вносить департамент освіти і науки ОДА.

Как вы знаете, мета Програми – створення належних умов для поліпшення вивчення української мови в закладах загальної середньої освіти із навчанням мовами нацменшин, розвитку і розширення сфери її функціонування, виховання шанобливого ставлення до неї.

У документі йдеться про найважливіші завдання, виконані у звітному періоді. Прочитайте остальную часть этого входа »

Нові можливості від Асоціації «Єврорегіон «Карпати – Україна»

Вторник, 26 Май 2020, 09:23

Стартують конкурсні набори, котрі мають на меті підтримати розвиток Карпат та сприяти розбудові загальноукраїнської солідарності у рамках програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад для організацій із Закарпатської, Ивано Франковск, Львівської та Чернівецької областей.

За словами виконавчої директорки Асоціації Галини Литвин, «у нас нові пріоритети: підтримаємо проєкти у сфері культури, Экология, виды спорта, безпеки та подолання наслідків CODID-19, а в у рамках програми «Змінимо країну разом»конкурси освітніх, культурних та медійних обмінів між Львівською та Луганською і/або Донецькою областями». Прочитайте остальную часть этого входа »

24 мая — День слов’янської писемності тa культури

Воскресенье, 24 Май 2020, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Слов’янська писемність і культура належать до найдавніших у Європі. Біля її витоків стояли видатні візантійські творці писемності – Кирило і Мефодій, які започаткували слов’янську абетку та книжкову справу.

Побутує твердження, що саме св. Кирило і Мефодій принесли християнство на терени нашого Закарпаття. Але так чи ні – це царина науковців, а ми з вами повинні дбайливо берегти свою історико-культурну спадщину, як найдорожчий скарб, який відточується величезною працею багатьох поколінь. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Українсько-чеська співпраця поглиблюється

Пятница, 22 Май 2020, 15:56

Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула переказав щирі вітання голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу, а Голова Сенату Парламенту Чеської Республіки Мілош Вістрчіл передав лист.

«Дозвольте переказати вам вітання від дипломата Радека Матули та вручити лист від Голови Сенату Мілоша Вістрчіла, — мовив Генеральний консул Чеської Республіки у м. Львів Павел Пешек на зустрічі із головою обласної ради Михайлом Рівісом, яка відбулася вчора, 21 мая, в рамках візиту чеської делегації на Закарпаття. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія облради розгляне хід виконання у 2019 році Регіональної програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2019 – 2022 годы

Пятница, 22 Май 2020, 15:25

Відповідно до затвердженого обласною радою Порядку з виконання профільних програм, комісія облради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции, яку очолює Андрій Андріїв, розгляне на найближчому засіданні питання «Про хід виконання у 2019 році Регіональної програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2019 – 2022 годы.

Примечание, що мета Програми полягає у поліпшенні транспортно-експлуатаційного стану мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та споруд на них, забезпеченні безперервності розвитку мережі автомобільних доріг, підвищенні рівня їх капітальності відповідно до темпів автомобілізації країни, швидкості, економічності, комфортності та безпечності перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатье: Чеські друзі привезли гуманітарну допомогу лікарням

Пятница, 22 Май 2020, 15:25

У рамках співпраці між Закарпаттям і чеським краєм Височина Ужгород 21 травня відвідали голова крайового уряду і правління благодійного фонду «VіZa» («Височина-Закарпаття») Zdenêk Кадлец, керівниця канцелярії гетьмана, координаторка співпраці краю Височина із Закарпатською областю Катерина Свободова, а також Генеральний консул Чеської Республіки у м. Львові Павел Пешек, яких супроводжував виконавчий директор БФ «ViZa» Володимир Чубірко, — про це «Голос України».

Мета приїздупередача гуманітарної допомоги для закарпатських медзакладів, які лікують пацієнтів, уражених COVID-19. Чеських партнерів зустріли голова обласної ради Михайло Рівіс і голова облдержадміністрації Олексій Петров. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Незважаючи на перепони, традиції справжнього європейського партнерства і дружби підтверджуються доброзичливістю і благодійництвом

Четверг, 21 Май 2020, 19:02

Сегодня, 21 мая, очільник облради Михайло Рівіс, зустрівши делегацію з Краю Височина Чеської Республіки, найперше подякував партнерам за благодійну допомогу для закарпатських медиків у час пандемії, зокрема гетьману Краю Височина Їржі Бєгоунеку та голові крайового уряду Зденєку Кадлецу, які не вперше підкладають дружнє плече. Це відбувалося і під час паводків, і під час градобоїв, від яких потерпала наша область. «І хоч сьогодні через карантин зробити це було непросто (досі діють жорсткі обмеження перетину кордону), Однако,, как они говорят, хто хоче допомогти – шукає можливості», — наголосив М.Рівіс і додав, що з Височиною Закарпаття має багато успішних зреалізованих проєктів і напрацювань, а також є чимало й перспективних планів, за втілення яких сторони візьмуться вже ближчим часом. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Засоби захисту для закарпатських медиків привезли чеські друзі із Краю Височина

Четверг, 21 Май 2020, 18:19

Сегодня, 21 мая 2020 року у рамках співпраці між Закарпаттям і Краєм Височина область відвідали голова крайового уряду і правління благодійного фонду «VіZa» Зденєк Кадлец, керівниця канцелярії гетьмана, координаторка співпраці краю Височина із Закарпатською областю Катерина Свободова, а також Генеральний консул Чеської Республіки у м. Львові Павел Пешек, яких супроводжував виконавчий директор БФ «ViZa» Володимир Чубірко. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх