01 Март 2021

Захист від пожеж і техногенних загроз — важливе завдання, яке вимагає чітких рішень

Вторник, 30 Июнь 2020, 13:00

На розгляд депутатів обласної ради вноситься проєкт рішення «Про програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Закарпатської області на 2021-2023 годы, розробником якого є управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

У документі зазначається, що метою Програми є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня готовності підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту щодо реагування на надзвичайні ситуації.

Реалізація Програми здійснюється шляхом фінансування за рахунок коштів обласного, районного та місцевого бюджетів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Петр Хрыцык: Найкращі інвестиції – це інвестиції у розвиток й виховання молоді та створення належних умов для їх самореалізації

Воскресенье, 28 Июнь 2020, 12:30

Сегодня, 28 Июнь, на території школи І-ІІ ступенів, в деревне. Зарічево, що на Перечинщині відкрили мультифункціональний спортивний майданчик. Це стало знаковою подією для жителів села, адже тепер молодь дозвілля зможе проводити змістовно та здорово. Годі й чекати кращого сюрпризу до Дня молоді!

На урочисту подію завітали керівники області – голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, заступник голови облради Петро Грицик, керівництво Перечинської ОТГ та ін.

Они подчеркнули, що проект реалізовано за рахунок коштів субвенції з державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Вартість проекту становить майже півтора мільйона гривень. Фінансування відбулося 50х50: з ДФРР профінансовано 745,7 тыс. грн., із місцевого бюджету – 745,7 тыс. грн.. Майданчик мультифункціональний із штучною травою, тож тут буде можливість займатися такими видами спорту як футбол, баскетбол волейбол та гандбол. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

Воскресенье, 28 Июнь 2020, 12:10

Сегодня, 28 Июнь, у камінному залі облдержадміністрації у рамках святкування Дня Конституції України відбулися урочистості за участю: голови ОДА Олексія Петрова та заступника голови – Ольги Травіної, заступника голови Закарпатської облради Петра Грицика.

Прежде всего, у святковій обстановці, посадовці вручили паспорт громадянина України 25-річному Карену Манукяну із Ужгорода, який цієї події чекав майже 9 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відзначили День Конституції

Воскресенье, 28 Июнь 2020, 11:22

Сегодня, 28 Июнь, в Ужгороді відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 24-річниці ухвалення Конституції України.

Традиційно на площі Народній відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, участь у якій взяли: голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, заступник голови облради Петро Грицик, заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок, представители правоохранительных и контролирующих органов, Средства массовой информации и другие. Прочитайте остальную часть этого входа »

28 червня – День молоді

Воскресенье, 28 Июнь 2020, 09:30

Уважаемые неповторимый!

Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто вітаю з Днем молоді!

Молодість – це чудова пора для пізнання нового та відкриття власних можливостей і талантів, время, коли успіхи і досягнення мають своє забарвлення та силу.

Нині перед юнаками та дівчатами відкриваються широкі можливості для самореалізації у різних сферах діяльності, втілення у життя найамбітніших задумів. Варто тільки прислухатися до свого серця та зробити свідомий, обдуманий вибір.

Талановита закарпатська юнь незмінно радує своїми науковими винаходами, спортивними перемогами, лідерством на різноманітних олімпіадах і конкурсах, прославляючи рідний край та державу!

Дякую героїчній молоді, яка боронить суверенітет і територіальну цілісність на Сході України!

Тож бажаю вам усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні і праці, мирного неба, здійснення всіх задумів і мрій задля процвітання рідної землі та держави!

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс

28 червня — День Конституції України

Воскресенье, 28 Июнь 2020, 09:00

Дорогие соотечественники,!

Вітаю вас з Днем Конституції! Це – найголовніший правовий документ, який несе в собі надзвичайно важливу ідею: держава – для людини, її блага та є оберегом для всього українського народу, тобто для кожного з нас.

Тож бажаю всім нам міцного здоров’я, мудрості й наснаги творити суспільний лад в країні та власну долю в ній – гармонійну і щасливу, розбудовуючи державність, соборність, демократію та гідне людини з європейськими цінностями життя.

Добра вам, злагоди і миру, а Україні – процвітання!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс!

В Ужгороді вручили обласні премії у галузі літератури і мистецтва за 2019 год

Пятница, 26 Июнь 2020, 17:30

Сегодня, 26 Июнь, у переддень Дня Конституції України в Закарпатському обласному художньому музеї ім. И. Бокшая відбулося двадцять четверте урочисте вручення обласних премій у галузі культури і мистецтва за 2019 год. В частности,, у галузі літератури – премія імені Федора Потушняка, у галузі музичного та виконавського мистецтва – імені Дезидерія Задора, у галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – імені Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі, у галузі театрального мистецтва – імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, а також у галузі хореографічного мистецтва – імені Клари Балог. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття отримало від Уряду Угорщини велику кількість якісної вакцини

Пятница, 26 Июнь 2020, 16:27

Сегодня, 26 Июнь, на контрольно-пропускному пункті «Тиса» відбулася урочиста передача 22500 доз п’ятикомпонентної вакцини Pentaxim, яку організувало Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді. Такий подарунок для України підготував Уряд Угорщини у рамках угорської національної програми по імунізації закарпатських дітей на 2017-2021 годы. Цінний вантаж прийняла Закарпатська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс узяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України

Четверг, 25 Июнь 2020, 16:00

Скликав та провів засідання сьогодні, 25 Июнь, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Йшлося про вироблення узгоджених пропозицій щодо належного законодавчого забезпечення завершального етапу реалізації реформи територіальної організації державної влади та місцевого самоврядування, дотримання балансу державних і місцевих інтересів у питаннях регіонального розвитку, вироблення чіткий дій на цьому шляху.

Среди присутствующих — керівники рад різних рівнів України, М/с,эксперты, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування. Прочитайте остальную часть этого входа »

Півстолітній ювілей святкує Закарпатський музей народної архітектури і побуту

Четверг, 25 Июнь 2020, 15:00

По случаю праздников, Теперь 25 Июнь, тут відбулися урочисті заходи за участі першого заступника голови Закарпатської обласної ради Йосипа Борто.

Привітати музейників також прийшли: голова обласної профспілки працівників культури України Наталія Товтин, представники мистецько-культурних устан та організацій, Ученые и другие.

Про роботу над створенням позитивного іміджу, підвищенням конкурентоспроможності закладу, перспективи на подальшу інтеграцію в музейну спільноту краю, країни та світу в цілому розповів директор музею Василь Коцан.

Они подчеркнули, що Закарпатський музей народної архітектури і побуту – один із перших музеїв-скансенів в Україні. Експозиція музею сформована за географічним та етнографічним принципами, над чим скрупульозно працювали фахівці та науковці музею. Якщо торік музей відвідало понад 120 тисяч відвідувачів, то у цьому році через карантинні заходи музей практично без гостей. Прочитайте остальную часть этого входа »

25 Июнь — День митника України

Четверг, 25 Июнь 2020, 09:00

Шановні митники краю!

Вітаю вас із професійним святом!

Роль митниці у розбудові країни є важливою, а високопрофесійна робота її працівників, фаховість і відповідальність сприяють зміцненню вітчизняної економіки, розширенню міждержавних зв’язків, трансграничное сотрудничество, утвердженню позитивного іміджу України у світі.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, благополучие семьи, мирного неба, подальшої успішної діяльності на благо нашого народу.

Поздравляем вас!

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс

Закарпатському обласному краєзнавчому музею імені Тиводара Легоцького – 75!

Среда, 24 Июнь 2020, 13:00

Сегодня, 24 Июнь, в Ужгороді відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 75-річчя заснування Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Tivodara Legoc′kogo.

Привітати колектив музею – хранителів минувшини завітали заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, заступник голови ОДА Ольга Травіна, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло, Художники, Ученые и другие.

Відкрив свято директор закладу Василь Шеба, який розповів про історію музею, його здобутки і плани на перспективу. Він зокрема зазначив, що торік установа прийняла 300 тисяч відвідувачів і поповнила свою скарбничку на 5 миллионов долларов США. та виступає невід’ємною складовою європейського музеєзнавства. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Агенція регіонального розвитку Закарпаття активно впроваджує дієві проєкти

Вторник, 23 Июнь 2020, 09:45

22 червня відбулося позачергове засідання Наглядової ради Установи «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області», яку очолює депутат обласної ради Денис Ман. Провів його голова Наглядової ради, очільник облради Михайло Рівіс.

Участь у зібранні взяли члени Наглядової ради: перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко, проректор ДВНЗ «УжНУ» Мирослава Лендьел, голова ГО «ЄВРОПОЛІС» Олег Лукша, голова РМЕО «Екосфера» Оксана Станкевич-Волосянчук, представник Регіонального відділення Українського Союзу промисловців і підприємців в Закарпатській області Олексій Кіндрат, голова ГО «Форза» Леся Лойко.

Серед запрошених – заступник голови ОДА Віталій Цвігун, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

23 Июнь — День державної служби України

Вторник, 23 Июнь 2020, 09:00

Шановні державні службовці, коллеги!

Вітаю вас із професійним святом. Служити державі, суспільству – це почесно та водночас дуже відповідально. Адже саме від вас, вашої професійної майстерності, сумлінної праці значною мірою залежить розвиток України як суверенної, демократичної та незалежної держави, ее будущее. Ви є тими, хто має знання і здібності, обов’язки і бажання робити якісні зміни в країні.
Тож бажаю вам міцного здоров’я, выдержки, мудрость, вірності присязі, життєвих і професійних здобутків та успіхів у реалізації ключових реформ, які покликані допомогти нам побудувати заможну європейську квітучу, мирну Україну.
Добра вам та щедрої долі!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Задля збереження та раціонального використання природних ресурсів краю

Понедельник, 22 Июнь 2020, 14:28

Постійна комісія облради із питань екології та використання природних ресурсів вивчатиме проєкт рішення «Про погодження лімітів використання лісових ресурсів під час заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань у 2020 «год».

Автор документу – Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства наголошує, що підставою для його розроблення є необхідність посилення контролю в галузі охорони, збереження, раціонального, невиснажливого використання природних рослинних ресурсів, забезпечення відновлення відтворювальних властивостей лісу тощо. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх