01 Март 2021

Дослідження вод ріки Тиса, розробка спільної стратегії для 7 країн Дунайського регіону, збереження унікальності культури та розвиток туристичного потенціалу Карпат – пріоритетні завдання транскордонної співпраці

Пятница, 31 Июль 2020, 15:24

Реалізувати їх покликана Програма фінансового забезпечення проєктів міжнародної технічної допомоги Закарпатської області на 2020 год, розроблена виконавчим апаратом Закарпатської обласної ради та КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» облради».

И затем, для успішного впровадження її заходів, депутатським корпусом на 18-й сесії прийнято рішення про внесення змін до Програми. Редагування стосуються напрямів діяльності та заходів з її реалізації. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатті діє програма, яка націлена на розвиток фізичної культури і спорту у краї

Четверг, 30 Июль 2020, 14:42

На пленарному засіданні 18-ї сесії облради депутати прийняли рішення «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 года». Автор і розробник документу — управління молоді та спорту ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто провів перше засідання конкурсної комісії щодо зайняття посади директора Обласного центру громадського здоров’я

Среда, 29 Июль 2020, 15:32

Сегодня, 29 Июль, в облраді відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний центр громадського здоров’я» Закарпатської обласної ради. Провів засідання її очільник – в.п. голови облради Йосип Борто.

Участь у засіданні взяли члени комісії: депутат облради Іван Чубирко, заступник директора з медичної роботи КНП «Закарпатський обласний центр громадського здоров’я» Катерина Фільо, представники закладу охорони здоров’я – Олександра Андрусяк, Олена Суханова, а також керівники громадських організацій медичного спрямування – Наталія Кабацій, Андрій Демяненко, Слава Глаголич та ін. Секретар комісії – головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Вадим Чиріль. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради просять відновити габаритно-ваговий контроль на дорогах Закарпаття

Понедельник, 27 Июль 2020, 15:44

Про це йдеться у рішенні облради «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо негайного відновлення габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах області», яке адресоване до Міністерства інфраструктури України.

У документі наголошується, що за рахунок державного дорожнього фонду та місцевих бюджетів на території області забезпечується проведення робіт із реконструкції, капітального і поточного середнього ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг. Прочитайте остальную часть этого входа »

Берегоукріплення, будівництво дамби, ліквідація несанкціонованих, стихійних сміттєзвалищ у краї – основні заходи обласної галузевої програми

Понедельник, 27 Июль 2020, 12:45

У ході 18-ї сесії Закарпатської обласної ради депутати прийняли рішення «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2019 – 2020 годы.

Документ підготовлено департаментом екології та природних ресурсів ОДА. Внесені зміни стосуються розділу «Фінансування заходів Програми». Реалізація заходів, при помощи программы, буде здійснюватися за рахунок коштів та у межах видатків обласного бюджету, державного, місцевого бюджетів та власних коштів підприємств, інвестиційних коштів, міжнародної технічної допомоги і грантів, другие источники, не заборонених чинним законодавством. Прочитайте остальную часть этого входа »

26 липня – День працівників торгівлі

Воскресенье, 26 Июль 2020, 09:00

Шановні працівники торгівлі краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша щоденна відповідальна праця – це вагомий внесок в економічне зростання держави та добробут кожної родини.

Тож бажаю вам невичерпної енергії, професійного зростання, благосостояние, здоров’я та миру!

Глава Совета Закарпатской области
Михайло Рівіс

Депутатський корпус облради звернувся до Президента та Кабміну України щодо забезпечення належного фінансування КНП «Закарпатський обласний центр громадського здоровʼя»

Пятница, 24 Июль 2020, 15:22

У ході пленарного засідання 18-ї сесії облради депутати прийняли рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо забезпечення належного функціонування КНП «Закарпатський обласний центр громадського здоровʼя» Закарпатської обласної ради, яке скерували до Президента та Кабміну України.

У документі, в частности,, зазначається, що на базі КНП «ЗОЦГЗ» функціонує лабораторне відділення, яке забезпечує доступність діагностики інфекційних захворювань для населення області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Площа природно-заповідного фонду Закарпаття збільшилася на 223 акров

Пятница, 24 Июль 2020, 11:55

На пленарному засіданні 18-ї сесії облради депутати прийняли рішення «Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення».

И затем, оголошено об’єктами природно-заповідного фонду місцевого значення – пралісову пам’ятку природи «Природні ліси Березівського лісництва» на площі 34,0 HA, пралісову пам’ятку природи «Праліс та квазіпраліси Вишківського лісництва» на площі 65,5 HA, пралісову пам’ятку природи «Природні ліси Нижньобистрівського лісництва» на площі 123,8 HA, без вилучення площ від землекористувача – державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради клопочуть перед Міністерством охорони здоров’я України щодо забезпечення належного медичного обслуговування жителів краю з гострою респіраторною хворобою COVID-19

Четверг, 23 Июль 2020, 12:04

На пленарному засіданні 18-ї сесії Закарпатської облради депутати підтримали звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення належного медичного обслуговування жителів області з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

У документі зазначається, що статистичні дані, які щоденно оприлюднюються Центром громадського здоров’я, свідчать про стрімке погіршення епідеміологічних показників у Закарпатській області у зв’язку із поширенням коронавірусу. Велика кількість хворих зафіксована в Іршавському районі. Лікарні області практично повністю заповнені хворими на COVID-19. І ці хворі переважно важкі, які потребують кисневої терапії, підтримки спеціальної апаратури. Прочитайте остальную часть этого входа »

Питання галузі освіти – пріоритетні у депутатських запитах

Среда, 22 Июль 2020, 14:38

На пленарному засіданні 18-ї сесії Закарпатської обласної ради підтримано низку депутатських запитів, у яких чимало питань щодо освітньої галузі краю. В частности,, про будівництво нових та реконструкцію вже існуючих шкіл.

Так, Олексій Баранюк у сесійній залі озвучив запит стосовно виділення коштів із обласного бюджету для будівництва додаткового корпусу Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району і включення зазначеного проєкту до пропозицій фінансування у 2021 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Депутат наголосив, що наразі у школі бракує декілька важливих навчальних приміщень, а також спортзалу, медпункту, актового залу, їдальні. Прочитайте остальную часть этого входа »

На контролі у депутатів облради питання охорони здоров’я

Среда, 22 Июль 2020, 10:03

Депутатські запити, які вносяться обласними обранцями на розгляд у сесійну залу, є важливими та актуальними для громадськості краю. Серед пріоритетних — питання галузі охорони здоров’я.

Так, Мирослав Білецький у своїх запитах затребував від виконавчої влади надання інформації з двох питань. Найперше – щодо забезпечення лікарськими засобами для лікування онкохворих пацієнтів та про розподіл таких медпрепаратів у межах районів області у 2020 год, відтак – стосовно лікування пацієнтів з рідкісними (орфанними) захворюваннями. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради клопочуть про ремонт автошляхів краю

Вторник, 21 Июль 2020, 14:00

На 18–й сесії обласної ради очільник Михайло Рівіс озвучив 13 депутатських запитів, в яких йшлося про необхідність підтримки медичної сфери краю, соцзахисту населення та ін. Та чи не найбільше запитів стосувалося стану автошляхів, які потребують ремонту.

Так, Денис Ман звернувся з проханням про виділення коштів для проведення ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Турички-Вільшанки у Перечинському районі.

Олександр Кеменяш та Антон Ліврінц порушили таке ж питання стосовно проблемної ділянки автошляху загального користування місцевого значення Свалява-Неліпино-Вовчий у селі Сасівка Свалявського району, а Михайло Мотильчак – щодо центральної дороги у селі Копинівці Мукачівського району. Прочитайте остальную часть этого входа »

Для забезпечення сталого функціонування діючого аеропорту «Ужгород» в короткостроковий термін необхідно провести його реконструкцію та придбати сучасні засоби механізації

Суббота, 18 Июль 2020, 09:09

И они, как вы знаете, дороговартісні

Тож депутати Закарпатської обласної ради на 18 –й сесії вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів із ефективного функціонування ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород».

У документі, среди прочего,, сказал, що обласна рада спільно з облдержадміністрацією зацікавлені у діяльності цього важливого для краю авіапідприємства та постійно вживають заходів, спрямованих на поліпшення умов його функціонування, забезпечення підвищення рівня безпеки авіаперевезень, сертифікаційної придатності інфраструктури аеродрому, відповідності її нормам ICAO. Прочитайте остальную часть этого входа »

Голова обласної ради Михайло Рівіс розповів тележурналістці краю Вікторії Росул про важливі рішення, ухвалені на 18-ї сесії облради

Пятница, 17 Июль 2020, 16:45

Йшлося також про ситуацію в області з карантином, паводками, безпекою, освітою та про майбутні місцеві вибори.

Украинские Карпаты — один із найпривабливіших економічних регіонів України, — вважають депутати Закарпатської облради

Пятница, 17 Июль 2020, 16:30

Про це йдеться у рішенні облради «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо фінансування Державної програми підтримки розвитку українських Карпат на 2020-2022 годы, яке скерували до Кабінету Міністрів України.

У документі наголошується, що територія українських Карпат — один із найпривабливіших економічних регіонів України, який має значний потенціал у сфері креативної економіки, лісової галузі, Культура, Туризм, реалізації інвестиційних проєктів у окремих сферах економіки. Однак поряд із цим тут існують значні соціально-економічні диспропорції у порівнянні з низинними територіями, зокрема в галузях безпеки, доступності, Экология, а сам регіон потребує комплексного підходу до вирішення цих проблем та створення спільного механізму фінансування проєктів, спрямованих на їх вирішення. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх