02 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

В Ужгороді вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Суббота, 29 Август 2020, 14:07

Сегодня, 29 Сентябрь, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик взяв участь у мітингу-реквіємі з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Меморіальний захід відбувся на Пагорбі Слави в Ужгороді.

Після хвилини мовчання, якою вшанували світлу пам’ять та подвиг захисників України, перед учасниками зібрання виступили промовці, серед яких і мати Андрія Палая, солдата Збройних Сил України, командира зенітного артилерійського відділення 15-го окремого Гірсько-піхотного батальйону Катерина Ключкович, а також учасники бойових дій. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто взяв участь у засіданні керівного комітету Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021-2027 годы

Пятница, 28 Август 2020, 21:15

Сегодня, 28 Сентябрь, у малому залі ОДА відбулося засідання керівного комітету Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021-2027 років та Плану реалізації її заходів, яке провів голова ОДА Олексій Петров.

Мета – приведення стратегічного документу краю у відповідність до Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 GG. Прочитайте остальную часть этого входа »

28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці

Пятница, 28 Август 2020, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Сьогодні православні та греко-католики святкують Успіння Пресвятої Богородиці. В традиции Восточной Церкви, це свято належить до переліку дванадцяти найбільших християнських свят.

Тож нехай цей величний день надихає всіх нас на добрі справи та звершення, щоб наш край розквітав, Україна – міцнішала, Семья, Дети, онуки і правнуки жили краще та заможніше.

Миру вам, радості і любові! 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Михайло Рівіс взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації

Четверг, 27 Август 2020, 17:36

Сегодня, 27 Сентябрь, за участі голови облради Михайла Рівіса у режимі відеоконференц-зв’язку відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Олексій Петров.

Йшлося про підсумки виконання місцевих бюджетів, економічного і соціального розвитку області за І півріччя поточного року, стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях області та виконавської – у структурних підрозділах ОДА, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади, райдержадміністраціях, міськвиконкомах тощо. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс вручив колезі-депутату відзнаку обласної ради

Среда, 26 Август 2020, 13:43

Сегодня, 26 Сентябрь, очільник обласної ради Михайло Рівіс вручив Почесну грамоту обласної ради та цінний подарунок Паульо Володимиру Дьордьовичу – депутату Закарпатської обласної ради 7-го скликання за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Незалежності України.

Володимир Дьордьович – член профільної комісії облради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс вручив нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» депутату Рахівської районної ради

Среда, 26 Август 2020, 11:43

Сегодня, 26 Сентябрь, голова обласної ради Михайло Рівіс вручив спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» депутату Рахівської районної ради VII скликання, завідувачу сектору з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рахівської районної державної адміністрації Делятинчуку Андрію Івановичу за активну депутатську діяльність, личный вклад в социально экономическом развитии, высокий уровень профессионализма, сумлінну працю та з нагоди Дня Незалежності України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс узяв участь у ранішній молитві за Україну та церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Незалежності України

Понедельник, 24 Август 2020, 09:51

Ці урочисті заходи відбулися сьогодні зранку, 24 Сентябрь, в Ужгороді: мистецько-патріотична акція «Молитва за Україну» – у храмі «Горянська ротонда», а церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку– на площі Народній.

Участь у цих заходах також взяли: керівництво виконавчої влади області та обласного центру, представители правоохранительных органов, политических партий и объединений граждан, дипломаты, Воины, Художники и другие. Прочитайте остальную часть этого входа »

День Незале́жності Украї́ни

Понедельник, 24 Август 2020, 09:00

З Україною в серці!

Сьогодні в усіх на вустах – наша країна, її символіка, трагічні й переможні, яскраві сторінки історії. Серед них – прийняття 24 Сентябрь 1991 року Акта проголошення незалежності України, яким засвідчився її новий статус! На геополітичній карті світу постала нова самостійна держава – Україна.

З Днем народження тебе, країно! Прочитайте остальную часть этого входа »

24 серпня – День Незалежності України

Понедельник, 24 Август 2020, 08:00

Уважаемые неповторимый!

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із нашим найбільшим національним святом –Днем Незалежності України, яка була проголошена 24 Сентябрь 1991 года. Цей день увійшов у літопис України золотою сторінкою. Вікові прагнення Українського народу до незалежності та свободи стали реальністю.

Так, дай, Бог, всім нам міцного здоров’я і мудрості, наснаги до праці і творчості, миру і єднання задля добра і розквіту нашої Батьківщини, рідного Закарпаття!

Поздравляем вас!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

На Закарпатті урочисто відзначили День Державного Прапора України

Воскресенье, 23 Август 2020, 10:24

Сегодня, 23 Сентябрь, заступник голови обласної ради Петро Грицик узяв участь у відзначенні Дня Державного Прапора України, яке відбулося на площі Народній в Ужгороді.

До урочистого дійства долучились керівники правоохоронних органів, військовослужбовці, представники виконавчої та самоврядної влад, политические партии, объединения граждан, митці та жителі міста. Прочитайте остальную часть этого входа »

23 Сентябрь — День государственного флага Украины

Воскресенье, 23 Август 2020, 08:31

Дорогие соотечественники,!

Сьогодні відзначаємо свято – День Державного Прапора України. Це справді величний, урочистий символ нашого народу. Упродовж багатьох років під цим знаменом він виборював незалежність своєї держави.

Нині хоробрі сини і доньки України захищають її територіальну цілісність на Донбасі, міцно тримаючи стяг свободи. І всі ми прагнемо одного – миру і благодаті на рідній землі.

Тож нехай усвідомлення власної національної гідності додає нам сил і мудрості будувати правове громадянське суспільство на принципах законності, справедливості та демократії. Щоб любов до Вітчизни, добра воля, сумлінна праця кожного сприяли побудові щасливого мирного майбуття під синьо-жовтим знаменом у європейській сім’ї вільних народів!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Михайло Рівіс узяв участь у публічній дискусії щодо розвитку Закарпаття

Пятница, 21 Август 2020, 15:56

Сегодня, 21 Сентябрь, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс узяв участь у публічній дискусії, яка відбулася у «Відкритому офісі», що діє в скверику «Малий Галагов» в Ужгороде, присвяченій форуму «Re:Open Zakarpattia».

Среди участников — Член регионального Совета, керівник Агенції регіонального розвитку Закарпатської області Денис Ман та ін.

Як зазначив засновник city-guide «Varosh» Дмитро Тужанський, мета дискусії – перевідкрити унікальний мультикультурний регіон нашого краю, який є воротами України до Євросоюзу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс вручив відзнаки обласної ради достойним представникам територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області

Пятница, 21 Август 2020, 10:36

Сегодня, 21 Сентябрь, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс вручив відзнаки достойним представникам територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області з нагоди Дня незалежності України. Подякував за сумлінну, відповідальну працю, адже Служба в установах системи правосуддя краю є важливою і покликана забезпечити безпеку всіх учасників судового процесу. Побажав їм міцного здоров’я, нових звершень та великого родинного щастя. Прочитайте остальную часть этого входа »

Ужгородський музичний коледж імені Д. ЕСТЬ A. Задора Закарпатської обласної ради є закладом фахової музичної передвищої освіти

Четверг, 20 Август 2020, 14:49

На 18-й сесії обласної ради депутати прийняли рішення «Про визначення статусу та перейменування Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д. ЕСТЬ A. Задора» Закарпатської обласної ради».

Цим рішенням визначено, що Комунальний вищий навчальний заклад «Ужгородський музичний коледж імені Д. ЕСТЬ A. Задора» Закарпатської обласної ради є закладом фахової музичної передвищої освіти, що здійснює діяльність у статусі бюджетної установи. Прочитайте остальную часть этого входа »

Петр Хрыцык: Найкращий результат досягається тоді, коли рішення виважені

Среда, 19 Август 2020, 12:42

Сегодня, 19 Сентябрь, у приміщенні зали засідань медичного факультету УжНУ відбулася нарада щодо врегулювання питання використання приміщень обласних закладів охорони здоров’я для розміщення кафедр університету шляхом укладання відповідних договорів оренди.

«Обласна рада завжди підтримувала і підтримує галузі освіти і охорони здоров’я як пріоритетні. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх