16 Апрель 2021

У 7-му скликанні депутати обласної ради активно працювали у постійних комісіях та вносили конструктивні рекомендації з розвитку територій

Четверг, 29 Октябрь 2020, 15:28

«Постійні депутатські комісії обласної ради наділені відповідними владними повноваженнями й засобами, необхідними для здійснення властивих їм функційі їм належить визначальна роль у процесі підготовки та прийняття рішень, здійснення контролю за їх виконанням. Завдяки плідній, активній участі 9 постійних комісій облради, які очолюють досвідчені фахівці, та діють відповідно до функціональної спрямованості, вдалося реалізувати чимало корисних справ», – про це йдеться у звітній інформації про роботу облради 7-го скликання. Та зазначається, що з початку скликання відбулося понад 340 засідань постійних комісій, на яких розглянуто і прийнято понад 700 рекомендацій та пропозицій. Саме через належну роботу депутатів у постійних комісіях та на засіданнях президії формування порядку денного кожної сесії відбувається виважено, враховуючи актуальність питань. Кожна ініціатива, що надходить від голови облдержадміністрації, Глава регионального Совета, Члены Совета, постоянные комиссии, фракции (группы) попередньо розглядається профільними постійними комісіями, пропозиції та рекомендації яких згодом обговорюються на засіданні президії обласної ради, де узгоджуються з представниками (уповноваженими) фракции (группы) та головами постійних комісій. Частина питань пропонується на сесіях як такі, що є невідкладними. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника «Україна – визволителям» з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Среда, 28 Октябрь 2020, 11:28

Сегодня, 28  Октябрь, в рамках урочистих заходів із нагоди пам’ятної, важливої дати в історії України – 76-ї річниці її визволення від фашистських загарбників, голова облради Михайло Рівіс разом із керівництвом облдержадміністрації та Ужгородської міської ради, ветеранами, воїнами,   представниками державних установ та громадських організацій поклали квіти до пам’ятника «Україна – визволителям»,   що поблизу українсько-словацького кордону. Саме на нашій Срібній землі, на останньому рубежі завершилися бої, що ознаменували перемогу над фашизмом на теренах Вітчизни. Прочитайте остальную часть этого входа »

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Среда, 28 Октябрь 2020, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Дорогі воїни-визволителі, Ветераны! 

Щиро вітаю вас із Днем визволення України від фашистських загарбників!

Саме на нашій Срібній землі, на вершинах Карпат, на останньому рубежі країни завершилися бої за її визволення до повної перемоги. Багато воїнів-визволителі полягло тут смертю хоробрих, заплативши найвищу ціну за свободу й незалежність Вітчизни. Наша з вами відповідальність, аби їхні імена не були забутими ні нинішнім, ні прийдешнім поколіннями, щоб шана до живих ветеранів була гідною.

Сьогодні хоробрі сини і доньки України захищають її територіальну цілісність на Донбасі, демонструючи нездоланність духу нашого народу.

Нехай велич нинішнього свята додасть нам витримки і завзяття бути достойними спадкоємцями великої слави, мудрості і снаги – на побудову мирної, Демократическая,  європейської держави!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

У рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у Закарпатській області за 3 роки втілено 46 проєктів розвитку

Вторник, 27 Октябрь 2020, 15:24

«Обласна влада упродовж 7-го скликання неодноразово зверталася до вищих органів державної влади з проханням щодо фінансової підтримки для розвитку регіону Українських Карпат, і це стало поштовхом для затвердження відповідної державної програми», – наголошується у звітному документі про роботу депутатського корпусу. Ці питання також відображені й у активній діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон-Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку», представництво якого діє в нашій області. Прочитайте остальную часть этого входа »

25 жовтня ‒ День автомобіліста і дорожника

Воскресенье, 25 Октябрь 2020, 08:00

Шановні автомобілісти
та працівники дорожнього господарства Закарпаття!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця є почесною, надзвичайно відповідальною та вимагає високого професіоналізму, самовіддачі й таланту. Нині перед вами постають важливі завдання, в частности,, забезпечення якісних перевезень, транспортної комунікації між підприємствами усіх галузей економіки, а також розвиток дорожньої інфраструктури області, яка відповідатиме європейським стандартам.

Тож бажаю вам усім мирного неба, хорошее здоровье, счастье, рівних і благополучних доріг, трудових здобутків на благо нашого краю та всієї України!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

ВІЧНА ПАМ»ЯТЬ!

Суббота, 24 Октябрь 2020, 09:58

Закарпатська обласна рада 7-го скликання та її керівництво висловлюють щирі співчуття депутату обласної ради Андрію Вишняку з приводу непоправної втрати – смерті батькаМиколи Федоровича.

Нехай Всевишній дасть сили рідним, друзям пережити це горе!

Задля розв’язання проблеми ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і пожеж, їх попередження, охорону життя і здоров’я людей

Пятница, 23 Октябрь 2020, 09:58

У ході пленарного засідання 19-ї сесії депутати облради прийняли рішення «Про Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Закарпатської області на 2021 – 2023 годы, подане управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Співробітництво між українським Закарпаттям та областю Боршод-Абауй-Земплен Угорщини набуло реального змісту

Четверг, 22 Октябрь 2020, 16:15

Про це ідеться у листі, який адресувала очільнику облради Михайлу Рівісу голова Загальних зборів області Боршод-Абауй-Земплен (Венгрия) пані Банне др.Гал Богларка. В нем,, серед іншого зазначається, що «рамки і напрямки співпраці між двома областями, які були намічені під час спільної роботинаповнилися реальним змістом, значну увагу приділено розвитку співробітництва між містами-побратимами, поглибленню співпраці у сфері освіти, Наука, а також екології та виноробства». Прочитайте остальную часть этого входа »

Оскар Шестак подякував Михайлу Рівісу за налагодження добросусідських міжрегіональних відносин

Четверг, 22 Октябрь 2020, 15:10

На адресу голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса надійшов лист від голови Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег (Венгрия) Оскара Шестака, у якому він засвідчує щиру повагу та вдячність за ефективну співпрацю та партнерство між областями.

«У результаті наших із Вами зустрічей були підтримані численні проєктні ініціативи, отримано фінансування для їх реалізації завдяки спільним зусиллям наших організацій та установ. За час нашої з вами каденції завдяки конструктивній співпраці Європейське територіальне об’єднання з обмеженою відповідальністю ТИСА вже координує транскордонні проєкти у якості головного партнера. Прочитайте остальную часть этого входа »

Стартував конкурсний відбір на зайняття посади директора КНП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги с. Вільшани» Закарпатської обласної ради

Среда, 21 Октябрь 2020, 17:17

Теперь, 21 Октябрь, в облраді під головуванням заступника голови облради Петра Грицика засідала конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги с. Вільшани» Закарпатської обласної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Петро Грицик провів засідання конкурсної комісії

Среда, 21 Октябрь 2020, 16:15

Сегодня, 21 Октябрь, в облраді відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатська обласна станція переливання крові» Закарпатської обласної ради, яке провів заступник голови облради Петро Грицик. Участь у ньому узяв депутат облради, заступник голови профільної комісії облради з питань охорони здоров’я Василь Скрип. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вічна пам’ять!

Среда, 21 Октябрь 2020, 08:07

Закарпатська обласна рада 7-го скликання, її керівництво та колектив виконавчого апарату висловлюють щирі співчуття депутату облради Андрію Шекеті з приводу непоправної втрати – передчасної смерті рідної сестри Тетяни.

Поділяємо Ваш біль і скорбимо разом із Вами!

Нехай світлий спомин про Вашу сестру назавжди залишиться у серцях рідних, друзья, колег та усіх, хто знав і шанував її.

Царство Небесне їй і вічна пам’ять!

Михайло Рівіс: Еногастрономічний маршрут «Дорога вина та смаку Закарпаття» буде успішним і стане новим турмагнітом нашого краю

Понедельник, 19 Октябрь 2020, 17:23

Сегодня, 19 Октябрь, у санаторному комплексі «Derenìvs′Ka шрифта», что в секундах. Солотвино, Ужгородського району стартувала презентація унікального еногастрономічного маршруту «Дорога вина та смаку Закарпаття». Проєкт реалізовується за підтримки Євросоюзу «Підтримка розвитку системи Географічних зазначень в Україні».

Про важливість для Закарпаття реалізації проєкту, що має на меті об’єднання найкращих виробників вин та традиційних харчових продуктів розповів директор «Агенції регіонального розвитку Закарпаття», депутат облради Денис Ман, а про фестивалі та традиції краю – директор АРР «Закарпаття» Михайло Данканич. Прочитайте остальную часть этого входа »

Постійна комісія облради з питань охорони здоров’я погодила напрямки фінансування необхідних заходів у боротьбі з коронавірусом на території краю

Понедельник, 19 Октябрь 2020, 15:58

Сегодня, 19 Октябрь, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, яке провів заступник голови комісії Василь Скрип.

Члени комісії уважно розглянули питання порядку денного, внесли слушні пропозиції та прийняли відповідні рішення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Завдяки активній позиції депутатів облради близько 200 звернень упродовж 7-го скликання скеровано до центральних органів державної влади

Воскресенье, 18 Октябрь 2020, 08:01

Як ідеться у звітній інформації, депутати обласної ради 7-го скликання велику увагу приділяють питанням, вирішення яких можливе тільки на загальнодержавному рівні. Таким образом, нормотворча діяльність депутатського корпусу зумовлена актуальними потребами шляхом внесення відповідних ініціатив і законодавчих пропозицій до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України, галузевих міністерств та відомств з питань життєзабезпечення області: економічного і соціального розвитку, трансграничного и межрегионального сотрудничества. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх