01 Март 2021

На Закарпатті вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Суббота, 28 Ноябрь 2020, 17:03

Нині в Україні та світі відзначають День пам’яті жертв Голодоморів минулого століття, де найтрагічнішим був Голодомор 1932-1933 годы.

В Ужгороді представники обласних установ та організацій, духовенство, військові та громадськість приєднались до загальнонаціональної акції та поставили свічки-лампадки й символічні композиції із колосків пшениці до монументу жертвам Голодомору «Свіча пам’яті», що поблизу площі Народної. Прочитайте остальную часть этого входа »

28 листопада –День пам’яті жертв Голодоморів

Суббота, 28 Ноябрь 2020, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Щороку в цей день ми згадуємо жахливу трагедію Голодомору в Україні – найбільший злочин тоталітарного режиму минулого століття проти людяності, що є незагоєною раною нашого суспільства, яка болітиме доти, доки живою буде пам’ять про неї. Через важкі душевні та фізичні муки пройшли наші співвітчизники в ті часи, коли розстрілювали за п’ять колосків зерна – у країні родючих ланів і працелюбних людей.

Наш обов’язокзгадувати жертви Голодоморів та робити все для того, аби таке жорстоке «рукотворне» лихо, яке забрало мільйони життів, ніколи більше не повторилося!

Схиляючи голови у скорботнім мовчанні, – пам’ятаймо про це! Та бережімо свою державу, зміцнюючи її незалежність і суверенітет, з турботою про майбутнє!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Визначено дату першого сесійного засідання новообраної Закарпатської обласної ради

Среда, 25 Ноябрь 2020, 14:20

Сегодня, 25 Ноябрь, відбулося чергове засідання Підготовчої групи з проведення першої сесії новообраної обласної ради, до якої делеговані представники 8 политические партии, що увійшли до її складу.

Голова Підготовчої групи Олександр Ледида–представник від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» найперше інформував про порядок денний нинішнього засідання, а голова ЗОТВК Юрій Фекете – про скликання першої сесії обласної ради VІІІ скликання згідно з постановою обласної територіальної виборчої комісії. Прочитайте остальную часть этого входа »

21 листопада – День Гідності та Свободи

Суббота, 21 Ноябрь 2020, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи, що знаменує єдність нашого народу, його хоробрих, відданих синів і доньок, які за велінням совісті, за покликом серця стали на захист обраного українським суспільством курсу до європейського співтовариства, ефективної моделі розвитку демократичних цінностей, успішних перспектив та гідного життя людини.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих на майданах співвітчизників, дякуємо усім, хто донині боронить нашу землю на Сході України.

Нехай над нашою незалежною Вітчизною , Срібною Землею панують мир, согласие, взаимное уважение, щоб праця кожного з насусіх краян була в ім’я щасливого завтрашнього!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Відбулося засідання Підготовчої групи з проведення першої сесії обласної ради нового скликання

Вторник, 17 Ноябрь 2020, 14:03

Сегодня, 17 Ноябрь, відбулося засідання Підготовчої групи з проведення першої сесії обласної ради нового, 8-го скликання, яке скликав голова обласної ради 7-го скликання Михайло Рівіс.

Участь у зібранні взяли голова Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії Юрій Фекете, представители политических партий, які ввійшли до складу обласної ради нового скликання Прочитайте остальную часть этого входа »

16 Ноябрь — В день радио, телевидения и связи

Понедельник, 16 Ноябрь 2020, 08:00

Уважаемые сотрудники Радио, телебачення та зв’язку краю! 

Щиро вітаю вас із професійним святом. Ви зазвичай – поза кадром і радіоефіром, однак завдяки вашій майстерності, талант, фаховості ми маємо змогу не тільки дізнаватися про події в області,  країні та світі, а й бачити їх з місця– із спортивних змагань, гарячих точок, чрезвычайные ситуации. Вам доводиться трудитися годинами та в позаурочний час, вибирати оптимальні ракурси, форми, світлове та композиційне рішення у надскладних умовах, аби донести до людей правдиву інформацію, дати їм змогу відчути реальність та стати учасником інформаційного простору. Усе це забирає багато сил, витримки і часу.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, творческое вдохновение, оптимизм, втілення цікавих задумів і проєктів на благо рідного краю та всієї України!

Миру вам, добра і щастя!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

15 листопада – День працівників сільського господарства

Воскресенье, 15 Ноябрь 2020, 08:00

Шановні аграрії Закарпаття! 

Щиро вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує усіх краян, котрі трудяться на землі, сільськогосподарському виробництві, фермерських господарствах – у сфері, що вимагає наполегливої праці, терпение, силы, завзяття і любові. Бо лише на обробленому грунті колоситься і дає урожай пшениця, з якої відтак народжується його святістьдухмяний хліб. А де хліб – там мир, изобилие,  благодать!

Тож бажаю вам міцного здоров’я, семейный комфорт, наснаги та здійснення всіх задумів і планів в ім’я розквіту кожної родини, Сообщество, нашої країни.

Щедрої вам долі та всіляких гараздів життя!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Налагодження тісної співпраці з районними, Город, селищними та сільськими радамиодин із пріоритетів у роботі обласної ради 7-го скликання

Понедельник, 9 Ноябрь 2020, 14:14

«З початку роботи обласної ради VІІ скликання предметом розгляду керівництва обласної ради та облдержадміністрації були й залишаються вкрай важливі питання, що турбують закарпатців», – зазначається у звітній інформації про діяльність ради за всю каденцію.

Так, за участю представників центральної влади, органів місцевого самоврядування краю і виконавчої влади, галузевих експертів, Ученые, бізнесу та громадськості відбулися розширені засідання: з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів у Закарпатській області; з розроблення проєкту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2021 – 2027 годы; щодо перспектив розвитку гірських територій у контексті підготовки Державної програми розвитку регіону українських Карпатщодо стану використання коштів державної субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості; Наглядової ради Комунальної установи «Управління спільною власністю Закарпатської обласної ради»конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-проєктів для підприємців-початківців та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

9 Ноябрь — Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Понедельник, 9 Ноябрь 2020, 08:00

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю вас із нагоди професійного свята. Дякую вам за віддане служіння мистецтву, сумлінну працю на ниві культури, яка рясніє збереженими та примноженими безцінними скарбами Сріберної Землі,  що робить наш край колоритним та унікальним. Ви невтомно стоїте біля глибинних життєдайних джерел духовності і краси, збагачуючи споконвічну українську національну культуру.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та творчої наснаги на втілення всіх задумів, планів і мрій.

Нехай вам працюється натхненно, живеться щасливо!

Миру вам, злагоди і добра!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

8 листопада – День виноградаря і винороба

Воскресенье, 8 Ноябрь 2020, 08:00

Шановні виноградарі та винороби Закарпаття!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Наш унікальний край споконвіку славився виноградарством і виноробством. Тут завжди вироблялися і донині виробляються елітні вина, які на тематичних вітчизняних і міжнародних конкурсах здобувають золоті медалі, а славнозвісна «Троянда Закарпаття» стала виноробною легендою Срібної Землі та увійшла до переліку всесвітньо відомих марок. Неймовірно смачні і духмяні колекції вин знаходяться також у приватних виноробів краю, скуштувати які можна на різних колоритних фестивалях, які проводяться з року в рік. Среди них, — «Червене вино» в Мукачеві, «Угочанська лоза» у Виноградові, «Сонячний напій» в Ужгороді та ін. Адже потреба в гарному, смачному вині була, є і буде. І завдяки збереженим унікальним рецептурам, які передаються з покоління в покоління, любові до справи, працелюбності винні ріки з плином часу не міліють, а самому напою присвячуються туристичні маршрути.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, благополучие семьи, невичерпної наснаги, успіхів і здійснення всіх планів і мрій.

Нехай виноградна лоза наливається силою, гроно – сонцемрідний дім – теплом і щастям!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

У сесійній залі обласною радою 7-го скликання ініційовано понад 500 депутатських запитів із розвитку територій та підтримки жителів краю

Пятница, 6 Ноябрь 2020, 15:58

У звітній інформації про діяльність обласної ради 7-го скликання йдеться про депутатські запити як дієвий інструмент вирішення актуальних питань життєзабезпечення краю та громад. В частности,, у сесійній залі підтримано 528 депутатських запитів, які скеровано для реагування за належністю до місцевих органів виконавчої влади, органы местного самоуправления, їх посадових осіб, а також до керівників правоохоронних структур. Прочитайте остальную часть этого входа »

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради упродовж скликання оперативно реагувала на нагальні питання сьогодення

Четверг, 5 Ноябрь 2020, 13:32

У звітній інформації про діяльність обласної ради 7-го скликання серед іншого наголошується, що провідна роль у налагодженні співпраці з громадами належить Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради – дорадчому органу, що забезпечує зворотній зв’язок між обласною радою та органами місцевого самоврядування базового рівня. Про це свідчать розглянуті за цей період у такому форматі вкрай актуальні для самоврядних громад і їх керівників питання: проблеми фінансово-бюджетної дисципліни при формуванні і реалізації місцевих бюджетів, джерела їх наповнення; децентралізаційні процеси, реформа місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою базового й районного рівнів в області; автономізація закладів охорони здоров’я; стан управління автодорогами загального користування та фінансове забезпечення з утримання автодоріг місцевого значення; охорона та перспективи раціонального використання мінерально-сировинних ресурсів області; ведення лісового господарства; проблеми водозабезпечення і водовідведення у сільських населених пунктах області; розвитку туристично-рекреаційної галузі тощо. Прочитайте остальную часть этого входа »

4 листопада – День залізничника України

Среда, 4 Ноябрь 2020, 08:00

Шановні ветерани та працівники залізничної галузі краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Професія залізничника – відповідальна і почесна. Адже залізничний транспорт має важливе значення у забезпеченні потреб виробництва, економіки нашої країниїї громадян, а у сфері внутрішніх і міжнародних перевезень залізниця відіграє провідну роль.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, вдохновение, нових проєктів і вагомих здобутків на благо рідної Вітчизни.

Нехай залізничний транспорт функціонує стабільно, виробничо-технологічний комплекс розвивається успішно, пасажири почуваються комфортно, а працівники – щасливо.

Миру вам, Гармония, благосостояние, хай залізнична колія веде до вершин успіху і добробуту!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс

Агенція регіонального розвитку Закарпатської області підготувала три проєкти для участі у конкурсі Програми підтримки секторальної політики ЄС

Вторник, 3 Ноябрь 2020, 16:59

Сегодня, 3 Ноябрь, з ініціативи обласної ради та за підтримки її очільника Михайла Рівіса відбулася нарада з питань участі в конкурсі Програми підтримки секторальної політики ЄСПідтримка регіональної політики України трьох проєктних заявок, підготовлених Агенцією регіонального розвитку Закарпатської області, яку очолює депутат облради Денис Ман. Усі вони стосуються покращення розвитку нашого краю та добробуту його жителів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс вручив найвищу крайову відзнаку Наталії Бауман

Вторник, 3 Ноябрь 2020, 13:31

Сегодня, 3 Ноябрь, голова облради Михайло Рівіс вручив спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, многолетний добросовестный труд, високий професіоналізм та активну громадську діяльність Бауман Наталії Петрівні-лікарю-педіатру комунального некомерційного підприємства «Обласний будинок дитини» Закарпатської обласної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх