15 Апрель 2021

НОВОРІЧНЕ ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Четверг, 31 Декабрь 2020, 13:04

НОВОРІЧНЕ ВІТАННЯ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Четверг, 31 Декабрь 2020, 13:02

Дорогие соотечественники,!
Дорогі колеги–депутати, друзья! 

Вітаю Вас з Новим 2021 год! Нехай він принесе щастя, здравоохранение, достаток у кожну сім’ю, тепла, затишок – у кожну оселю, розквіт – у кожну громаду!

Хай непохитною буде наша віра в те, що разом ми подолаємо усі незгоди та виклики часу. Адже Закарпаття – край сильних, hard-working, мудрих, ініціативних і доброзичливих людей, які щиро люблять свою землю.        

От всего сердца желаю вам мира, світлих почуттів, цікавих ініціатив та перспективних проєктів, їх успішного втілення в життя в ім’я поступу України та рідного Закарпаття!

Перший заступник голови Закарпатської обласної ради
Андрій Шекета

НОВОРІЧНЕ ВІТАННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Четверг, 31 Декабрь 2020, 12:59

На Закарпатті під новорічну ялинку медики отримали 20 сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги

Четверг, 31 Декабрь 2020, 11:38

Сегодня, 31 Декабрь, на площі Народній в Ужгороді відбулася церемонія вручення ключів від автомобілів швидкої медичної допомоги представникам служб екстрених медичних допомог краю.  Виконали цю приємну місію голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров і голова ОДА Анатолій Полосков. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатська обласна рада залучила у розвиток Міжнародного аеропорту «Ужгород» понад 11 млн.

Среда, 30 Декабрь 2020, 16:54

Проєкт «Відкритий простір Закарпаття» переміг у конкурсному відборі проєктів регіонального розвитку, який проводить Міністерство розвитку громад та територій України у рамках Програми підтримки секторальної політики. Проєкт підготовлений Агенцією регіонального розвитку Закарпатської області.

Як зазначає заступник голови обласної ради Денис Ман, «цей проєкт переміг у програмі Підтримка розвитку депресивних територій за напрямком «Розвиток малих та середніх міст як регіональних точок зростання». Прочитайте остальную часть этого входа »

Підбито підсумки проєкту «Закарпатская область, якими ми пишаємося

Среда, 30 Декабрь 2020, 16:33

Сегодня, 30 Декабрь, напередодні Нового року, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров зустрівся із переможцями рейтингового голосування, яке він запропонував на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, наприкінці жовтня під назвою «Закарпатская область, якими ми пишаємося

Мета проєкту – щоб про талановитих закарпатців, які роблять класні речі, бізнес чи просто допомагають людям, знало якомога більше жителів Закарпаття. Супутнє завдання проєкту – продовжити розвиток «Відкритого офісу», що у парку Малий Галагов в Ужгороді. К слову, тут свого часу вже була Дошка пошани. Прочитайте остальную часть этого входа »

Напередодні новоріччя керівники області зустрілися із членами Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття

Среда, 30 Декабрь 2020, 15:00

Сегодня, 30 Декабрь 2020 года, у колонному залі облдержадміністрації відбулося засідання Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття.

Участь у зустрічі взяли: голова обласної ради Олексій Петров, голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, його перший заступник – Олег Коцюба та ін.

Голова Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття – Єпископ управління Закарпатської реформатської церкви Зан-Фабіан Олександр Олександрович запропонував розпочати зустріч із спільної молитви. Прочитайте остальную часть этого входа »

Представник компанії «AuxBridge» завітав на Закарпаття

Вторник, 29 Декабрь 2020, 16:56

Мета приїзду – презентація інноваційного технологічного рішення компанії для муніципального сектора.

Сегодня, 29 Декабрь, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров провів зустріч з директором розвитку бізнесу компанії «AuxBridge» (Израиль), представником фірми в Україні Алексом Любецьким. Прочитайте остальную часть этого входа »

В обласній раді обговорено проєкт Регламенту роботи ради VIII скликання та інші важливі нормативні документи її діяльності

Вторник, 29 Декабрь 2020, 15:46

Сегодня, 29 Декабрь,  під головуванням очільника Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання Робочої групи з підготовки проєкту Регламенту роботи обласної ради VIII скликання, Положення про президію та Положення про постійні комісії ради.

Участие в работе совещания приняли участие: перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови – Денис Ман, голова постійної комісії з питань законності, правопорядку та регламенту Віктор Русин та представники депутатських фракцій в облраді. Прочитайте остальную часть этого входа »

На часі ще одне важливе питаннямоніторинг якості атмосферного повітря

Вторник, 29 Декабрь 2020, 09:54

У ході третього пленарного засідання першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання, депутати вирішили звернутися до Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Українського гідрометеорологічного центру щодо розгляду можливості фінансування моніторингу атмосферного повітря за рахунок коштів державного бюджету. «За» дане рішення проголосувало 47 депутаты. Прочитайте остальную часть этого входа »

Денис Ман: Ми пишаємося досягненнями гімнастки Валерії Юзьвяк

Понедельник, 28 Декабрь 2020, 16:17

Закарпатка Валерія Юзьвяк у складі збірної України з художньої гімнастики завоювала золото під час 36-го чемпіонату Європи, що відбувся наприкінці листопада в Києві.

Минулої п’ятниці у спорткомплексі «Юність» талановиту гімнастку вітали із титулом дворазової чемпіонки Європи представники влади, спортивних організацій та друзі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Затверджено Регіональну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 годы

Понедельник, 28 Декабрь 2020, 11:44

На третьому пленарному засіданні першої сесії Закарпатської обласної ради депутати ухвалили рішення «Про Регіональну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2024 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Для надання якісної медичної допомоги краянам ряд структурних підрозділів лікарень потребують невідкладної модернізації

Понедельник, 28 Декабрь 2020, 11:37

Про це йдеться у рішенні «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо сприяння закупівлі необхідного обладнання для медичних закладів Закарпатської області», яке прийняте на третьому пленарному засіданні першої сесії обласної ради VIII скликання та скероване народним депутатам України від нашого краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Представники організацій-засновників Агенції регіонального розвитку Закарпатської області провели засідання

Четверг, 24 Декабрь 2020, 14:30

Сегодня, 24 Декабрь, за участі голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання Наглядової ради «Агенції регіонального розвитку Закарпатської області».

Участь у засіданні взяли: заступник голови обласної ради Денис Ман та представники організацій-засновників Агенції,  уповноважені члени Наглядової ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Під час третього пленарного засідання першої сесії обласної ради депутати подали низку запитів в усній формі

Четверг, 24 Декабрь 2020, 11:00

Йшлося про необхідність проведення ремонтних робіт на автодорогах, в освітніх закладах, оснащення лікарень тощо.

В частности,, Петро Добромільський в одному депутатському запиті порушив питання про важливість оснащення Іршавської районної лікарні КТ / МРТ сканером для здійснення комплексної діагностики захворювань, в іншому– про виділення санітарного автомобіля для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Липецька Поляна Закарпатської області. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх