16 Апрель 2021

Пункти пропуску, солотвинський ліцей та соціальні об’єкти — Олексій Петров зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні

Пятница, 29 Январь 2021, 10:57

На Закарпатті з робочим візитом побував Надзвичайний і Повноважний посол Румунії Крістіан-Леон Цуркану. Румунський дипломат, Прежде всего, привітав Олексія Петрова з обранням головою і висловив свою готовність до співпраці з обласною радою. Він також зізнався, що Закарпаття йому близьке й через те, що через наш край їздить у Східну Румунію до батьків. В дополнение, тут Румунська сторона реалізовує і планує реалізувати ряд міжнародних проектів, про які і йшла мова на зустрічі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласна рада буде підтримувати територіальні громади аби вони не залишились сам на сам із викликами, які постають перед ними

Четверг, 28 Январь 2021, 17:31

Сегодня, 28 Ян, в облраді стартував цикл семінарів для представників територіальних громад щодо розробки проєктних заявок для участі у державних, регіональних та міжнародних конкурсних програмах. Першими для навчання запрошено представників територіальних громад Ужгородського району.

Розробники навчальної програмиУстанова «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області»; КП «Агентство регіонального розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради»; АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна». Прочитайте остальную часть этого входа »

Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон

Четверг, 28 Январь 2021, 16:14

В четверг, 28 Ян, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров на запрошення голови загальних зборів Саболч-Сатмар Березької області (Венгрия) Оскара Шестака, узяв участь у онлайн-зустрічі партнерів проєкту «Сучасна прикордонна інфраструктура – успішний Карпатський регіон» (МОВІ).

На заході також був присутній й заступник керівника виконавчого апаратукеруючий справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Гузинець. Прочитайте остальную часть этого входа »

24 проєкти громадських організацій у сфері соціального захисту будуть профінансовані із обласного бюджету у 2021 год

Четверг, 28 Январь 2021, 10:52

В среду, за участю заступника голови Закарпатської облради Дениса Мана та голови постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення Ярослава Шукаля відбулося засідання комісії щодо проведення другого етапу конкурсного відбору громадських об’єднань та благодійних організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість для надання фінансової підтримки у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до Порядку надання фінансової підтримки громадським об’єднанням та благодійним організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість. Прочитайте остальную часть этого входа »

Підтримка тваринництва, птахівництва, бджільництва, розвиток інфраструктури тваринницької продукції у краї – пріоритетні завдання обласної програми

Среда, 27 Январь 2021, 16:33

На третьому пленарному засіданні першої сесії обласної ради депутати затвердили Програму розвитку і підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в області на 2021 – 2025 годы, яку розроблено відповідно до чинного законодавства, Регіональної Стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вторник, 26 Январь 2021, 09:09

Шановні працівники Держаудитслужби в Закарпатській області!

 Сьогодні в Україні відзначають 28 — річницю з дня створення Державної контрольно-ревізійної служби.

Ви щоденно професійно та відповідально здійснюєте контроль за ефективним використанням фінансових ресурсів краюнаповнення бюджетів усіх рівнів, збереження майна, ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

Спасибі вам за сумлінну, віддану працю на благо нашого краю та всієї України.

Бажаю вам міцного здоров’я, мир, Семейное счастье, професійного зростання та творчої наснаги у повсякденному житті.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Олексій Петров

26 Ян — Міжнародний день митника

Вторник, 26 Январь 2021, 09:00

Шановні працівники і ветерани митної служби краю!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем митника.

Ваша щоденна сумлінна праця, професіоналізм та відповідальність є запорукою зміцнення міжнародного іміджу України, развитие приграничного сотрудничества, створення комфортного середовища для залучення інвестицій у нашу область, збереженню трaдицій добросусідства.

Переконаний, що ви й надалі віддано служитимeте інтерeсам України та її народу, примножуватимете кращі традиції служби.

Бажаю вам та вашим родинам доброго здоров’я, благополуччя і нових успіхів у праці в ім’я процвітання Закарпаття та Укрaїнської держави!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Олексій Петров

Затверджено Регіональну програму сімейної, ґендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми на 2021 – 2025 годы

Понедельник, 25 Январь 2021, 16:06

Відповідне рішення депутати ухвалили у ході третього пленарного засідання першої сесії обласної ради.

Програма націлена на реалізацію державної сімейної, ґендерної політики, спрямованої на утвердження в суспільстві соціальної справедливості та ґендерної рівності; підтримку сімей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, їх повновартісної участі у розбудові громадянського суспільства, запобігання, протидія такого негативного явища у суспільстві як насильство у всіх його проявах, в частности,, домашнє насильство та його подолання, запобігання торгівлі людьми і захисті прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відзначили День Соборності України та 75-ту річницю утворення області у складі України

Пятница, 22 Январь 2021, 13:43

Сегодня, 22 Ян, в Ужгороді на площі Народній відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України та 75-ї річниці утворення Закарпатської області в складі України.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченка зібралися представники влади, М/с, дипломаты, силовики, керівники обласних організацій та установ, военные. Прочитайте остальную часть этого входа »

22 січня – День Соборності України

Пятница, 22 Январь 2021, 08:00

Уважаемые неповторимый!

Щиро вітаю вас із величним українським державним святом – Днем Соборності України та 75 — річчям утворення Закарпатської області у складі України!

102 роки тому було підписано Акт Злуки східних і західних земель України, и 75 років тому Закарпатська область увійшла до її складу. Ці події стали історичною перемогою нашої держави, яка століттями борoлася за свoю територіальну цілісність і незалежність. День Соборності України став для нашого народу символом національної єдності.

Тож вшануймо нині усіх синів і доньок України, які віддали своє життя за неї, хто й донині на варті її територіальної цілісності та духовної єдності.

Бажаю усім нам мудрості, наснаги та нових звитяг на благо побудови сильної, Демократическая, заможної соборної України.

Нехай мир і злагода стануть запорукою цивілізованого громадянського суспільства!

Поздравляем вас!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Олексій Петров

Робоча група обговорила проєкт Регламенту роботи обласної ради

Четверг, 21 Январь 2021, 14:13

Сегодня, 21 Ян, за участі голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання Робочої групи з підготовки проєкту Регламенту роботи Закарпатської обласної ради, Положення про президію облради, Положення про постійні комісії облради VIII скликання. Прочитайте остальную часть этого входа »

У депутатських запитах – наболілі проблеми громад Закарпаття

Среда, 20 Январь 2021, 16:13

У ході роботи позачергової сесії Закарпатської обласної ради, которая состоялась 19 Ян 2021 года, окремі депутати, скориставшись правом у рамках Регламенту роботи радивиступили із заявами і повідомленнями.

Відтак голова облради Олексій Петров озвучив депутатські запити. Так, до початку засідання до обласної ради звернулася Ольга Олексик із проханням вжити заходів для повноцінного забезпечення пацієнтів із цукровим та нецукровим діабетом медикаментами за кошти місцевих бюджетів області, а Наталія Штефуца – до департаменту охорони здоровʼя облдержадміністрації щодо надання інформації з таких питаньяк проходить підготовка до реалізації плану імунізації населення від COVID-19; як проходитиме логістика препаратів та чи готова технічна база для зберігання вакциничи проводитиметься окремо навчання усіх осіб, що братимуть участь в кампанії? Прочитайте остальную часть этого входа »

Олексій Петров: Громади повинні залучати кошти у регіональний розвиток

Среда, 20 Январь 2021, 12:23

19 Ян, до голови обласної ради Олексія Петрова із робочим візитом завітала виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

У зустрічі взяли участь заступник голови обласної ради Денис Ман та депутат облради, керуюча справами обласної ради, заступник голови Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Мирослава Ливч. В онлайн-режимі до розмови долучився й перший заступник голови — Андрій Шекета. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради прийняли звернення до вищих органів державної влади

Вторник, 19 Январь 2021, 15:04

Сегодня, 19 Ян 2021 года, відбулася позачергова сесія Закарпатської облради VІІІ скликання. Депутати зібрались на засіданняаби підтримати жителів краю і висловити свою позицію щодо підняття тарифів на енергоносії. До них долучився і народний депутат України Михайло Лаба та голова ОДА Анатолій Полосков, керівники правоохоронних органів області.

Після консультацій у фракціях, у залі засідань зареєструвалось 45 депутаты. Прочитайте остальную часть этого входа »

19 січня – свято Богоявлення

Вторник, 19 Январь 2021, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Щиро вітаю вас із величним святом Богоявлення.

Сьогодні у храмах відбуваються святкові Літургії, люди освячують воду, купаються в ополонках.

Тож дай, Бог, всім нам міцного здоров’я, життєдайної енергії, зміцнення духа і тіла, для того чтобы, освячені Божою ласкою, мали наснагу з новими силами і прагненнями творити майбутнє рідного краю та всієї України.

Миру вам, Гармония, благополуччя і радості від здійснення усіх добрих планів і мрій

Христос Хрещається! 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Олексій Петров


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх