19 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Пряма трансляція позачергової сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання

Вторник, 19 Январь 2021, 10:50

19 січня – свято Богоявлення

Вторник, 19 Январь 2021, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Щиро вітаю вас із величним святом Богоявлення.

Сьогодні у храмах відбуваються святкові Літургії, люди освячують воду, купаються в ополонках.

Тож дай, Бог, всім нам міцного здоров’я, життєдайної енергії, зміцнення духа і тіла, для того чтобы, освячені Божою ласкою, мали наснагу з новими силами і прагненнями творити майбутнє рідного краю та всієї України.

Миру вам, Гармония, благополуччя і радості від здійснення усіх добрих планів і мрій

Христос Хрещається! 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Олексій Петров

У Закарпатській обласній раді колядували

Суббота, 16 Январь 2021, 14:28

Теперь, 16 Ян, із різдвяною колядою до обласної ради завітали колядники – хор Свято-Покровської церкви, що в Ужгороді з її настоятелем протоієреєм Феодором Горшковим. Їх прийняли голова облради Олексій Петров разом із дружиною Іриною та донечкою Полінкою.

Виконавши низку улюблених українських колядок та щедрівок, колядники щиро повіншували Олексію Петрову, його родині та всьому депутатському корпусу облради щастя, здравоохранение, добро та удачу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Підтримані Закарпатською обласною радою проєкти перемогли у грантових конкурсах Європейського Союзу

Пятница, 15 Январь 2021, 16:07

Закарпатська облрада має успішний досвід участі у грантових проєктах та вдалих перемог. У поточному році за участі та підтримки обласної ради буде розпочато реалізацію 4 проєктів, відібраних у якості переможців у рамках 3-го конкурсу Програми HUSKROUA ENI CBC Programme 2014-2020. Загальна вартість яких – понад 2,5 миллион евро.

Передувала цьому плідна робота управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату обласної ради за участі керівництва облради, Депутатский корпус, очільників партнерських регіонів країн Євросоюзу, експертів, Ученые, фахівців у галузі підприємництва, Туризм, охорони здоров’я та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради затвердили Програму, яка націлена на розвиток та підтримку рослинництва у краї

Пятница, 15 Январь 2021, 14:13

Серед прийнятих депутатами обласної ради VIII скликання рішень у ході третього пленарного засідання першої сесії – «Про Програму розвитку та підтримки галузі рослинництва в області на 2021 – 2025 годы.

Метою Програми є створення належних умов для розвитку товарного виробництва продукції рослинництва, досягнення позитивних змін у галузі, шляхом нарощування виробництва рослинницької продукції, підвищення рівня забезпечення області продуктами харчування. Прочитайте остальную часть этого входа »

19 січня відбудеться позачергова сесія Закарпатської обласної ради

Четверг, 14 Январь 2021, 17:35

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров підписав розпорядження №3-рд про скликання другої (Чрезвычайный) сесії обласної ради VIII скликання.

Засідання відбудеться 19 Ян 2021 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради.

На порядку денному засідання одне питання – про звернення Закарпатської обласної ради до центральних органів виконавчої влади.

В обласній раді напрацьовано Положення про новостворену постійну комісію

Среда, 13 Январь 2021, 16:01

Сегодня, 13 Ян, під головуванням Петра Станка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

У засіданні взяли участь заступник голови облради Денис Ман, Член регионального Совета, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія ініціює вивчити питання стану історико-культурної спадщини та функціонування пунктів пропуску

Среда, 13 Январь 2021, 14:03

Сегодня, 13 Ян, совещание Постоянного комитета регионального Совета по вопросам трансграничного сотрудничества, развитие туризма и отдыха, яке провів її голова Михайло Кіш. Серед присутніх – депутати Федір Шандор, Владимир Čubìrko, Лівія Балог.

Участие в работе совещания приняли участие: заступник голови обласної ради Денис Ман, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, представник МЗС України у м. Ужгороді Мирослав Денис, керуюча апаратом ОДА Руслана Натуркач, начальники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації. Долучився до роботи засідання в онлайн режимі і перший заступник голови облради Андрій Шекета. Прочитайте остальную часть этого входа »

Стабілізація та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території області – пріоритетне завдання галузевої Програми

Вторник, 12 Январь 2021, 16:37

У ході першої сесії обласної ради депутати затвердили Програму охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2021 – 2023 годы, яку розробив департамент екології та природних ресурсів ОДА з врахуванням пропозицій, отриманих від райдержадміністрацій, міських рад та виконавчих комітетів міських рад, галузевих управлінь облдержадміністрації, управлінь та організацій центральних органів виконавчої влади. Прочитайте остальную часть этого входа »

Затверджена депутатами Закарпатської обласної ради Програма сприятиме сталому розвитку регіону та підвищенню рівня його конкурентоспроможності

Вторник, 12 Январь 2021, 11:01

Йдеться про Програму розвитку транскордонного співробітництва Закарпатської області на 2021 – 2027 годы. Відповідне рішення крайові обранці прийняли на третьому пленарному засіданні першої сесії обласної ради VIII скликання. Прочитайте остальную часть этого входа »

Святкова коляда завітала до керівництва Закарпаття

Понедельник, 11 Январь 2021, 14:45

Сегодня, 11 Ян 2021 года,  за доброю традицією привітати керівництво області з Новим роком та Різдвом Христовим завітали колядники – дитяча група Єпископської резиденції Мукачівської греко-католицької єпархії та священники Гуцульщини Закарпаттяяких супроводжував Владика Ніл Лущак – Адміністратор Мукачівської єпархії.

Чарівні ангели, пастушки та інші зворушливі персонажі вертепу про народження Спасителя Світу дарували різдвяні радісні колядки та щедрі віншування в атріумі обласної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові депутати підтримують місцевих авторів та популяризацію закарпатської книги

Понедельник, 11 Январь 2021, 13:49

Серед прийнятих депутатами Закарпатської обласної ради VIII скликання рішень у ході першої сесії«Про Програму підтримки видання творів місцевих авторів, пропаганда книги и поощрение распределения 2021 – 2023 годы.

Головна мета цієї Програми – реалізація державної політики щодо розвитку книговидання, відродження соціального значення книги та читання як процесу культурного, духовного, професійного та інтелектуального збагачення людини, створення сприятливих умов для розвитку видавничої галузі та системи інформування про вітчизняну видавничу продукцію. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вітання голови Закарпатської обласної ради з Різдвом Христовим

Среда, 6 Январь 2021, 11:34

Уважаемые неповторимый!

Прийміть мої найщиріші вітання із улюбленим і величним святом – Різдвом Христовим!

Нехай із дзвінкою колядою у ваші оселі та родини увійдуть міцне здоров’я, любовь, изобилие, мир і благодать.

Дать вам, Бог, успех, творческое вдохновение, радості та здійснення намічених планів і мрій.

Веселих вам свят!

Щасливого 2021 года!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Олексій Петров

Комісія обласної ради з питань охорони здоров’я напрацювала низку важливих рекомендацій

Среда, 6 Январь 2021, 11:09

Відбулося засідання постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань охорони здоров’я, яку провела її голова – Ольга Олексик. Участие в работе совещания приняли участие: заступник голови обласної ради Денис Ман, запрошені представники медустанов краю та профільного департаменту ОДА.

На порядку денному – питання про стан та проблеми надання вузькоспеціалізованої допомоги хворим краю, внесення змін до Програми поліпшення надання медичної допомоги дітям, які страждають на хворобу Крона, на 2020-2022 годы, про ситуацію, яка склалася з оплатою праці спеціалістів обласних медзакладів по лінії екстреної медичної допомоги, про напрямки використання коштів обласного бюджету в рамках обласних Програм охорони здоров’я на 2021 рік та про створення дорадчого органу комісії – Робочої групи із спеціалістів у галузі охорони здоров’я. Прочитайте остальную часть этого входа »

Денис Ман: Обласна рада буде допомагати громадам, які залучають грантові кошти у власний розвиток

Вторник, 5 Январь 2021, 17:34

4 січня відбулася нарада щодо реалізації проєктів, які відібрані конкурсною комісією з відбору проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Провели зустріч заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман та радник голови ОДА Ігор Шинкарюк. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх