16 Апрель 2021

Депутати Закарпатської облради відвідали Тячівщину

Суббота, 27 Февраль 2021, 12:10

В пятницу, 26 Февраль, заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман разом з керуючою справами облради Мирославою Ливч, депутатами облрадиФедором Шандором, Іваном Синетарем, з робочою поїздкою відвідали Тячівський район.

Прежде всего, на запрошення голови Тячівської районної ради Юрія Берінде узяли участь у роботі сесії райради. Звертаючись до депутатів, Денис Миколайович, переказав вітання від голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, побажав депутатському корпусу райради плідної роботи та прийняття виважених рішень. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської обласної ради просять вище керівництво України відновити спеціальну економічну зону «Закарпаття»

Пятница, 26 Февраль 2021, 14:03

Про це йдеться у рішенні обласної ради «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо необхідності відновлення інвестиційного режиму СЕЗ «Закарпаття», прийнятому на першому засіданні другої сесії, яке депутати направили Президенту України, Голові Верховної Ради та Прем’єрміністру України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради попросили «Укрзалізницю» передати Боржавську вузькоколійку на баланс області

Пятница, 26 Февраль 2021, 12:14

Відповідне звернення депутати прийняли на першому пленарному засіданні другої сесії Закарпатської обласної ради. У ньому йдеться про передачу існуючого комплексу вузькоколійки із балансу регіональної філії Акціонерного товариства «Укрзалізниця» на баланс комунальної установи обласної ради.

Надалі для часткового відновлення функціонування залізниці обласна рада планує створити комунальну установу, яка б забезпечила належне фінансування, реконструкцію та утримання цього об’єкту історичної спадщини. Прочитайте остальную часть этого входа »

Чотири замкові пам’ятки Закарпаття отримають «друге дихання»

Пятница, 26 Февраль 2021, 10:43

Для цього залишки замків у різних куточках краю передали у комунальну власність Закарпатської обласної ради. За відповідне рішення на першому пленарному засіданні другої сесії проголосувало більшість депутатів облради.

В частности,, депутати внесли зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, города, города в регионе. Згідно з цим рішенням, нарешті буде юридично впорядковано документацію стосовно чотирьох замків Закарпаття. Прочитайте остальную часть этого входа »

У депутатських запитах – про необхідність створення меморіального музею, впровадження системи електронного документообігу в органах місцевого самоврядування та будівництво електромереж

Пятница, 26 Февраль 2021, 10:40

Враховуючи практику, яка склалася в обласній раді, у ході роботи першого пленарного засідання другої сесії, в/п голови облради Андрій Шекета озвучив низку депутатських запитів із актуальних питань життя області.

В частности,, попередньо до пленарного засідання до обласної ради надійшли запити від Олексія Петрова та Едгара Токара, в яких йдеться про одну ініціативу – створення меморіального музею або філії Заслуженого художника України Шолтеса Золтана Івановича. Прочитайте остальную часть этого входа »

На закарпатських дорогах стане безпечніше

Четверг, 25 Февраль 2021, 16:05

Сьогодні під час першого пленарного засідання другої сесії Закарпатської облради депутати одноголосно підтримали Регіональну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Закарпатській області на період до 2023 года.

У рамках програми буде закуплено 54 відеокамери з функцією фіксації і розпізнавання автомобільних номерів. За словами Начальника Головного Управління Національної поліції у Закарпатській області Ярослава Колесника, збільшення кількості таких камер автоматично збільшить частку розкриття злочинів у непокритих відеоспостереженням куточках краю. Рішення також допоможе оживити проєкт «Безпечне Закарпаття», який започаткувало ГУНП у Закарпатській області ще влітку минулого року і описано у однойменному Положенні про інтегровані систему відеоспостереження та відеоаналітики. Прочитайте остальную часть этого входа »

У ході пленарного засідання другої сесії облради звучали важливі інформації, слушні ініціативи та заяви

Четверг, 25 Февраль 2021, 14:31

У ході роботи першого пленарного засідання другої сесії Закарпатської облради,  відповідно до Регламенту роботи, окремі депутати виступили з інформаціями, заявами та повідомленнями.

Так, Петро Добромільський інформував, що Верховна Рада України прийняла 26 Январь, 2006. Закон «Про народовладдя через всеукраїнський референдум», що дає змогу громадянам Україниа не лише політикам ухвалювати важливі рішення стосовно життєдіяльності країни. За словами обласного обранця, даний Закон потрібен, він – на часі, однак необхідно напрацювати в парламенті такий документ і про місцеві референдуми. Прочитайте остальную часть этого входа »

Створено тимчасову контрольну комісію, яка вивчатиме питання обґрунтованості тарифів на комунальні послуги

Четверг, 25 Февраль 2021, 13:58

За відповідне рішення проголосували депутати під час сьогоднішнього пленарного засідання 2 сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради ухвалили зміни до Програми поліпшення надання медичної допомоги дітям, які страждають на хворобу Крона, на 2020-2022 годы

Четверг, 25 Февраль 2021, 13:28

Відповідне рішення крайові парламентарі прийняли, Сегодня 25 Февраль, у ході першого пленарного засідання другої сесії облради.

У документі зазначається, що хвороба Крона належить до групи запальних захворювань кишківника, які є невиліковними на цей час. Проте пацієнт може отримувати лікування, спрямоване на пригнічення патологічної запальної реакції та загоєння уражень травного тракту. Воно сприяє зникненню симптомів, дозволяючи пацієнту досягнути довготривалої ремісії. Прочитайте остальную часть этого входа »

Перше пленарне засідання другої сесії Закарпатської обласної ради розпочало роботу

Четверг, 25 Февраль 2021, 12:49

Сегодня, 25 Февраль, як і повідомлялося раніше, відбувається перше пленарне засідання другої сесії обласної ради VІII скликання.

Участь у засіданні беруть:  народні депутати України – Іванна Климпуш-Цинцадзе та Михайло Лаба, керівники правоохоронних та контролюючих органів, дипломаты, а також керівництво обласної державної адміністрації та представники ЗМІ. Прочитайте остальную часть этого входа »

Пряма трансляція пленарного засідання ІІ сесії обласної ради VIII скликання (25.02.2021)

Четверг, 25 Февраль 2021, 10:50

Завтра відбудеться друга сесія обласної ради VІІІ скликання

Среда, 24 Февраль 2021, 16:27

Відповідне Утилизация про скликання другої сесії обласної ради VІІІ скликання голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров підписав 8 Февраль. Воно також раніше анонсувалося на офіційному сайті Закарпатської обласної ради.

В нем,, зокрема йдеться: «Відповідно до частини 4 Статьи 46 и валюте 1 часть 6 Статьи 55 Закон Украины «о местных органов власти в Украине», Статьи 10 глави 2.1 розділу 2 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІ скликання:

Скликати другу сесію обласної ради VІІІ скликання.

Провести:

  • засідання постійних комісій обласної ради VІІІ скликання – у період з 15 от 19 Февраль 2021 года;
  • засідання президії обласної ради VІІІ скликання – 22 Февраль 2021 года;
  • пленарне засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання – 25 Февраль 2021 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради.

На розгляд сесії запропоновано близько 90 вопросы, ознайомитися з якими можна на офіційному сайті облради у розділі «Проекти рішень».

На Закарпатті незабаром може з’явитися музей відомого художника Золтана Шолтеса

Вторник, 23 Февраль 2021, 18:07

Таку ідею у мистецьких колах обговорюють уже давно. До її реалізації підключився голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров. Відтак сьогодні разом з директором комунального закладу Закарпатський обласний художній музей ім. И. Бокшая Франциском Ерфаном та заступником директора Департаменту культури Закарпатської ОДА, начальником Управління охорони культурної спадщини Миколою Кужельним навідалися аби оглянути майбутній будинок-музей. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія узгодила опрацьовані постійними комісіями проєкти рішень порядку денного другої сесії облради

Понедельник, 22 Февраль 2021, 17:30

Сегодня, 22 Февраль, заседание Президиума областного Совета, что перестройки, перед сесією провів голова ради Олексій Петров.

Участвовал в ее: перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови – Денис Ман, Первый заместитель главы администрации, депутат облради Мирослав Білецький, заступник керівника виконавчого апарату Юрій Гузинець, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, очільники постійних депутатських комісій облради та уповноважені представники депутатських фракцій в облраді та ін. Прочитайте остальную часть этого входа »

В облраді засідала профільна комісія з питань бюджету

Понедельник, 22 Февраль 2021, 17:12

Сегодня, 22 Февраль, за участю голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету. Провів її заступник голови комісії Василь Крулько.

Участь у роботі узяли: перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький, перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови Денис Ман, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, депутати обласної ради Іван Синетар, Питер Dobromìl′s′kij, Володимир Чубірко та керівники окремих структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх