16 Апрель 2021

Олексій Петров: «Оновлена сцена облмуздрамтеатру стане і театральним майданчиком, і ареною міжнародної дружби»

Четверг, 15 Апрель 2021, 17:41

Понад три десятки років Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв живе і працює у будівлі, що на вулиці Л.Толстого в Ужгороді. З того часу проводилися певні поточні зовнішні та внутрішні ремонтні роботи, але його сцена капітально не оновлювалася.

Із лютого п.р. за участі угорських партнерів у рамках культурної програми тривали роботи із модернізації сцени, в частности,, проведено повну заміну її дерев’яного настилу, відремонтовано механізм поворотного кола, а також встановлено сучасне звуко- і світло обладнання й сценічний одяг (чорний оксамит) сцени. Також у глядацькій залі є світлодіодний екран для титрування вистав (для синхронного перекладу вистав) и т.д.. Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівники прикордонних областей України, Словакия, Угорщини та Румунії обговорили перспективи побудови спільної велоінфраструктури

Четверг, 15 Апрель 2021, 15:14

Голова закарпатської обласної ради Олексій Петров взяв участь у круглому столі на тему: «Транспортні коридори та велодоріжки». Захід проходив у онлайн-режимі за участю представників Словаччини, Румыния, Венгрия, учасників із Закарпаття та керівництва Івано-Франківської й Чернівецької областей у рамках проєкту «Сучасна прикордонна інфраструктура — успішний карпатський регіон «MOBI».

 Під час вітального слова до учасників круглого столу Олексій Петров коротко розповів про стан справ та перспективи транспортного сполучення Закарпаття з сусідніми країнами у рамках оголошеної теми. Прочитайте остальную часть этого входа »

Четверг, 15 Апрель 2021, 09:11

15 березня у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний День культури. Саме у цей день далекого 1935 року було прийнято міжнародну угоду “Про охорону художніх і наукових установ та історичних пам’яток”, більш відому як Пакт Реріха.

З нагоди свята від себе особисто та від депутатського корпусу Закарпатської обласної ради хочу привітати всіх краян, які працюють у культурній галузі, творять культуру, пропагують її і живуть нею. Нехай результати вашої праці приносять задоволення, а у Ваших родинах хай панують добро, здравоохранение, мир і злагода!

С уважением, Глава Совета Закарпатской области
Олексій Петров

На контролі обласної ради – проблемні питання розвитку освіти у громадах

Среда, 14 Апрель 2021, 17:07

Сегодня, 14 Апрель, відбулася робоча поїздка першого заступника голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети та керуючої справами обласної ради Мирослави Ливч у Неліпинську територіальну громаду з метою вивчення питання ефективного використання коштів, виділених із обласного бюджету на завершення будівництва спортивного залу у місцевій загальноосвітній школі. Для цих цілей на першому пленарному засіданні 2-ї сесії обласної ради 25.02.2021 депутати спрямували з обласного бюджету 2,9 млн..

За участі представників проектної організації й управління капітального будівництва ОДА, керівництва ТГ та навчального закладу проведено нараду щодо подальших спільних дій по завершенню будівельних робіт. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія обласної ради з питань бюджету погодила перерозподіл коштів на виконання природоохоронних заходів

Понедельник, 12 Апрель 2021, 16:18

За участі голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, яку очолює Михайло Рівіс.

Зустріч відбулася в онлан-форматі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Відбулося засідання Тимчасової контрольної комісії облради

Пятница, 9 Апрель 2021, 16:51

Сегодня, 9 Апрель, у малому залі облдержадміністрації відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії (ТКК) Закарпатської обласної ради з вивчення питань обґрунтованості тарифів на комунальні послуги для населення області, яке провів її голова, депутат обласної ради Віктор Русин.

Участие в работе участников: голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, керуюча справами облради Мирослава Ливч та члени контрольної комісії: депутати облради – Ярослав Шукаль, Єва Якушева, Микола Сличко, Василий Иванча. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як житимуть завтра закарпатські райради?

Пятница, 9 Апрель 2021, 16:42

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, перший заступник голови Андрій Шекета та керуюча справами ради Мирослава Ливч провели нараду з головами райрад області щодо проблемних питань, пов’язаних із функціонуванням очолюваних ними структур.

У нараді також взяли участь голова Ужгородської райради Юрій Фрінцко, очільник Хустської райради Назарій Павлій, керівник Тячівської райради Юрій Беріндє, голова Рахівської райради Діана Бабинець, заступник голови Берегівської райради Михайло Кочіш та керуючий справами Мукачівської райради Михайло Гарапко. Прочитайте остальную часть этого входа »

Денис Ман: Облрада ініціює розробку інвестиційної програми розвитку медичних закладів Закарпатської обласної ради

Пятница, 9 Апрель 2021, 11:46

8 Апрель, совещание Постоянного комитета Регионального Совета по вопросам здравоохранения, яке провела її очільниця Ольга Олексик. У роботі узяли участь члени комісії: Наталія Штефуца, Елизавета Birov, Федір Яринич.

Серед запрошених: голова облради Олексій Петров та заступник голови ради Денис Ман, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, керівники департаментів охорони здоровʼя, соцзахисту ОДА й комунальних некомерційних медустанов обласної ради, Ученые и другие. Прочитайте остальную часть этого входа »

Члени комісії регіонального розвитку Закарпатської облради “відшліфували” Стратегію управління об’єктами спільної власності краю

Четверг, 8 Апрель 2021, 17:47

У Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії облради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації під головуванням Петра Станка та за участю заступника голови обласної ради Дениса Мана, керуючої справами ради Мирослави Ливч, заступника голови комісії Івана Синетара, секретаря Ірини Мацепури, членів комісії Йосипа Борто й Романа Сарая та начальника КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» облради Юлії Малик.

Основна увага комісії була прикута до Стратегії управління розвитком об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, города, города в Закарпатской области, проєкт якої напередодні доручили підготувати КУ «Управління спільною власністю територіальних громад». Прочитайте остальную часть этого входа »

Олексій Петров: Спілкування у рамках Конгресу місцевих та регіональних рад – це зручний та правильний формат, який дасть змогу шукати точки дотику і визначати пріоритети для розвитку краю

Четверг, 8 Апрель 2021, 17:24

Сегодня, 8 Апрель, за участю голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова та голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова відбулася перша робоча зустріч щодо напрацювання консолідованої позиції області в Конгресі місцевих та регіональних рад України. У заході, який проводився у режимі відеоконференції, також взяв участь народний депутат України Микола Тищенко, представники державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування області.

Народний депутат України Микола Тищенко наголосив, що серед першочергових завдань Президента України є насамперед – регіональний розвиток, развитие инфраструктуры. Тому важливим є наведення ладу у лісовій галузі та на митниці, впровадження заходів у рамках програм «Велике будівництво», «Велика реставрація», навколо яких мають об’єднатися усі гілки влади. Прочитайте остальную часть этого входа »

7 Апрель — Благовещение Пресвятой Девы Марии

Среда, 7 Апрель 2021, 09:00

Уважаемые неповторимый!

Щиросердечно вітаю вас із великим святом – Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке символізує народження нового життя.

Бажаю вам доброго здоров’я, щастя у родинах, наснаги на добрі справи.

Нехай затишок і добробут панують у ваших домівках, любов і ніжність – у серцях, злагода і стабільність – у громадах, мир – на рідній землі!

Добрих вам новин звідусіль!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ

Олексій Петров

Агенція регіонального розвитку Закарпатської області продовжує прийом заявок для формування ТОП-100 проєктних ідей

Вторник, 6 Апрель 2021, 17:39

Прийом заявок для формування ТОП-100 проєктних ідей продовжено з 31 березня до 30 Апрель.

Напомнить, що відбір проєктних ідей відбувається в рамках реалізації проєкту секторальної бюджетної підтримки «Розвиток інституційної спроможності Агенції регіонального розвитку Закарпатської області».

 Конкурс проводиться для вирівнювання секторальних, територіальних та інфраструктурних диспропорцій між регіонами, для створення системних умов реалізації потенціалу кожного регіону. Прочитайте остальную часть этого входа »

Відбулася всеукраїнська онлайн-нарада з актуальних питань діяльності районних рад

Вторник, 6 Апрель 2021, 17:02

Сегодня, 6 Апрель, відбулася чергова всеукраїнська онлайн-нарада з актуальних питань діяльності районних рад, яку організував Секретаріат Української асоціації районних та обласних рад. Модератором зустрічі виступив Голова Секретаріату УАРОР Юрій Андрійчук.

Участь у нараді також узяла керуюча справами Закарпатської облради Мирослава Ливч. Прочитайте остальную часть этого входа »

Воскресенье, 4 Апрель 2021, 07:00

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» провела навчання для учасників Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад

Пятница, 2 Апрель 2021, 16:06

О 50 представників місцевих громад, неправительственных организаций, благодійних фондів та агенцій регіонального розвитку Закарпаття взяли участь в онлайн-навчанні щодо успішної підготовки заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у 2021 році у межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

Учасників навчання привітала керуюча справами Закарпатської обласної ради, заступниця голови Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Мирослава Ливч: «Ми провели спільно з Асоціацією та Агенціями регіонального розвитку семінари з підготовки проєктів по всіх районах Закарпатської області, де Вас надихали на ідеї. Я впевнена, що сьогодні у Вас вже є цікаві ідеї проєктів, тому запрошую представників Закарпаття, які сьогодні беруть участь у заході, активно готувати проєктні заявки та використовувати можливості, які дає нам Асоціація для розвитку карпатських громад». Пані Мирослава також побажала всім учасникам цікавих ідей та якісних проєктних заявок. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх