24 листопада 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

21 листопада – День Гідності та Свободи

Субота, 21 листопада 2020, 08:00

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи, що знаменує єдність нашого народу, його хоробрих, відданих синів і доньок, які за велінням совісті, за покликом серця стали на захист обраного українським суспільством  курсу до європейського співтовариства, ефективної моделі розвитку демократичних цінностей, успішних перспектив та гідного життя людини.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих на майданах співвітчизників, дякуємо усім, хто донині боронить нашу землю на Сході України.

Нехай  над нашою незалежною Вітчизною , Срібною Землею панують мир, злагода, взаємоповага, щоб праця кожного з нас,  усіх краян була в ім’я щасливого завтрашнього!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс