05 червня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

21 травня – День вишиванки

четвер, 21 травня 2020, 09:00

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас із унікальним святом— Днем вишиванки, без якої важко уявити собі нашу історію, культуру, самобутність. Вона була є і буде  не тільки одним із видів народного декоративного мистецтва українців, а й яскравим символом України, який робить її неповторною.

Здавалося б, нічого особливого, а втім полотні: гармонія кольорів, вдалий орнамент і вправність майстрині. Насправді, це загадкова мова, яка тонко відображає душу народу, його прагнення,  красу і мрії,  трепетно передається від мами до доні, єднаючи рід від  покоління до  покоління.

Закарпатська вишивка вирізняється  розмаїттям та насиченістю барв, в яку рясно вплетені улюблені кольорові гами представників різних націй і народностей. Не дарма ж  мовиться: як живуть у гармонії з іншими, так і вишивають.

Тож бажаю вам творчого натхнення берегти  родинні вишиті реліквії, адже в них -  енергія наших предків, їх мудрість і любов до своїх майбутніх поколінь.

Гарного вам настрою, добра і щастя!

Нехай головним візерунком прагнень наших сердець сьогодні буде мир!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс