22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні краяни!

22 червня 1941 року… Цей день увійшов драматичною сторінкою в історію людства. Саме тоді на нашу землю прийшла найбільша за масштабами війна, залишивши глибокі рани у пам’яті народній.

Сьогодні ми висловлюємо  щиру  подяку за перемогу над фашизмом, згадуємо тих, хто загинув на полі бою, у концтаборах, у тилу, щоб подарувати мирне небо та свободу своїм нащадкам.

На долю нинішнього покоління теж випали важкі випробування  –захищати зі зброєю в руках територіальну цілісність Вітчизни, її європейський  вибір заради щасливого майбутнього. Чимало наших хоробрих земляків на Сході України  проявляють приклади гідності, стійкості, мужності і  відваги.

Тож дай, Боже, нашому народу  миру, суспільної злагоди та наснаги задля зміцнення держави, підвищення її авторитету у світі та дбайливого збереження  світлої пам’яті про героїв, що полягли за свободу рідної землі!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс

22 червня‒День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні краяни!