- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні краяни!

22 червня 1941 року… Цей день увійшов драматичною сторінкою в історію людства. Саме тоді на нашу землю прийшла найбільша за масштабами війна, залишивши глибокі рани у пам’яті народній.

Сьогодні ми висловлюємо  щиру  подяку за перемогу над фашизмом, згадуємо тих, хто загинув на полі бою, у концтаборах, у тилу, щоб подарувати мирне небо та свободу своїм нащадкам.

На долю нинішнього покоління теж випали важкі випробування  –захищати зі зброєю в руках територіальну цілісність Вітчизни, її європейський  вибір заради щасливого майбутнього. Чимало наших хоробрих земляків на Сході України  проявляють приклади гідності, стійкості, мужності і  відваги.

Тож дай, Боже, нашому народу  миру, суспільної злагоди та наснаги задля зміцнення держави, підвищення її авторитету у світі та дбайливого збереження  світлої пам’яті про героїв, що полягли за свободу рідної землі!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс

22 червня‒День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Posted By admin2 On In Новини,Розсилка | Comments Disabled

Шановні краяни!

Щороку 22 червня в Україні вшановується пам’ять загиблих співвітчизників у Другій світовій війні. Цю трагічну, найкривавішу міждержавну конфронтацію людство пам’ятатиме вічно, адже в ній загинули мільйони. Величезними були втрати України в цій війні ‒ близько 10 мільйонів життів. А на долю тих, що залишилися живими, лягли важкі випробування післявоєнної відбудови.

Сьогодні наш народ знову потерпає від кривавої військової агресії на сході України, де кращі сини і доньки зі зброєю в руках мужньо захищають територіальну цілісність та європейський вибір Батьківщини.

Тож у цей день засвідчую глибоку шану і щиру вдячність усім, хто боровся і хто бореться нині за нашу державу та закликаю всіх краян ревно берегти світлу славу і пам’ять про загиблих, які віддали своє життя в ім’я щасливого майбутнього кожного з нас.

Бажаю вам злагоди і миру, Україні ‒ економічної стабільності, добра і процвітання всьому її народу!

Голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс