22 січня – День Соборності України

Шановні закарпатці!

Щиро вітаю  вас із величним  українським державним святом – Днем Соборності України та 75 – річчям утворення Закарпатської області у складі України!

102 роки тому було підписано Акт Злуки східних і західних земель України, а 75 років тому Закарпатська область увійшла до  її складу. Ці події стали історичною перемогою нашої держави, яка століттями борoлася за свoю територіальну цілісність і незалежність. День Соборності України став для нашого народу символом національної єдності.

Тож вшануймо нині усіх синів і доньок України, які віддали своє життя за  неї, хто й донині на варті її територіальної цілісності та духовної єдності.

Бажаю усім нам мудрості, наснаги та нових звитяг на благо побудови сильної, демократичної, заможної соборної України.

Нехай мир і злагода стануть запорукою цивілізованого громадянського суспільства!

Зі святом вас!

Голова Закарпатської обласної ради