220 писанок виставили на продаж для допомоги військовим

Print Friendly, PDF & Email

У Закарпатському музеї народної архітектури і побуту відкрилася традиційна виставка «Світ писанки». Цього року вона проводиться ввосьме. Частина експонатів виставлені на продаж на підтримку закарпатських військових.

В експозиції представлені всі регіони України, а також Словаччина, Румунія та Болгарія. Свої роботи передали 30 майстрів. Чимало з них добре відомі писанкарі у мистецьких колах: Оксана Білоус (Київ), Наталія Чорна (Львів), Олександр Опарі (Львів), Людмила Губаль та Роман Пилип (Закарпаття).

220 експонатних робіт може придбати будь-хто з бажаючих.

Виставка вражає розмаїттям технік. Є тут старовинний восковий розпис, мотанки, дряпанки, а також сучасні інтерпретації – бісер, квілінг, пап’є-маше.

Виставку відвідав голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко. Він привітав учасників та подякував за те, що зберігають традиції. Адже прикрашання писанок сягає глибоких часів і є частиною великої культурної спадщини України.

Триватиме експозиція до 18 травня. Впродовж цього терміну вона поповнюватиметься роботами інших учасників.

Паралельно на базі музею проходять благодійні живописні вернісажі. Наразі представлені картини Василя Свалявчика і Владислава Ганзела, які також можна придбати та допомогти нашим військом наблизити перемогу.

Пресслужба Закарпатської обласної ради