18 вересня 2021

23 серпня – День Державного Прапора України

Неділя, 23 серпня 2020, 08:31

Шановні краяни!

Сьогодні відзначаємо свято – День Державного Прапора України. Це  справді величний, урочистий символ нашого народу. Упродовж багатьох років під цим знаменом він  виборював незалежність своєї держави.

Нині хоробрі сини і доньки України захищають її територіальну цілісність на Донбасі, міцно тримаючи стяг свободи. І всі ми прагнемо одного – миру і благодаті на рідній землі.

Тож нехай усвідомлення власної національної гідності додає нам сил і мудрості будувати правове громадянське суспільство на принципах законності, справедливості та демократії. Щоб любов до Вітчизни, добра воля, сумлінна праця кожного сприяли побудові щасливого мирного майбуття під синьо-жовтим знаменом у європейській сім’ї вільних народів!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс