24 проєкти громадських організацій у сфері соціального захисту будуть профінансовані із обласного бюджету у 2021 році

У середу, за участю заступника голови Закарпатської облради Дениса Мана та голови постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення Ярослава Шукаля відбулося засідання комісії щодо проведення другого етапу конкурсного відбору громадських об’єднань та благодійних організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість для надання фінансової підтримки у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до Порядку надання фінансової підтримки громадським об’єднанням та благодійним організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість.

Засідання комісії провела в.о голови ОДА Ольга Травіна.

Зазначалось, що це другий, заключний етап, коли вже були заслухані та захищені подавачами проєкти, проаналізовані надані заявки та бюджети, сформовані рейтинги на основі оцінок членів комісії. «Я переконаний, що трирічний досвід конкурсу дозволяє нам говорити про його ефективність, зростання кількості учасників та якості проектних заявок – про популярність серед зацікавлених організацій, а відгуки учасників проектів у попередні роки – про добрий соціальний ефект», – мовив Денис Миколайович.

Усього на конкурс було подано 28 конкурсних пропозицій від 23 громадських об’єднань та благодійних організацій на отримання фінансової підтримки з обласного бюджету.

Відтак, обсяг коштів передбачений на ці цілі в обласному бюджеті на 2021 рік становить 1 мільйон 600 тисяч гривень, які узгоджено розподілити на 24 проєкти (заходи) від 22 громадських об’єднань та благодійних організацій.

«Обласний бюджет Закарпатської області завдяки низці програм, розробленим за попередньої каденції Закарпатської обласної ради, є доброю вудкою для тих, хто вміє нею користуватися. Будемо надавати ще більшої публічності конкурсним механізмам, що закладені в таких програмах, оскільки територіальні громади потребують і аналогів для власних програм, і фінансових інструментів підтримки у сфері економіки, соціального захисту, гуманітарної політики, розвитку інфраструктури тощо» – резюмував Денис Ман.

Пресслужба облради