26 Октябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

27 вересня – Міжнародний день туризму та День туризму в Україні

Воскресенье, 27 Сентябрь 2020, 08:01

Дорогие соотечественники,,
працівники туристичної галузі краю!

Щиро вітаю із професійним святом усіх, хто своєю працею засвідчує любов до рідного краю, його унікальної природи, История, багатонаціональної культури, традицій і духовності, робить значний внесок у соціально-економічного розвиток Закарпаття та зміцнення зв’язків між державами і народами.

Адже туризм сьогодні об’єднує різні галузі, производство, світогляди, інновації, тисячі доль та є своєрідною культурою пізнання світу,  гвинтиком у механізмі, що обертає могутні економіки світу,  пропагуючи мир, толерантність і шану до інших.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, творческое вдохновение, нових здобутків, успішних проєктів, добробуту і миру.

Голова Закарпатской областной Совет
Михайло Рівіс