28 червня ‒День Конституції України, 29 ‒ возз’єднанням Закарпаття з Україною

Шановні краяни!

Сердечно вітаю вас із державним всенародним святом – Днем Конституції України та возз’єднанням Закарпаття зі своєю прадавньою батьківщиною – Україною.

Мільйони українців віками мріяли жити в єдиній українській родині і 29 червня 1945 р. ця мрія здійснилася.

Не менш радісною в житті краян була подія ‒прийняття Конституції України, що закріпило правові основи незалежної держави, її суверенітет і територіальну цілісність, і це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини та громадянина , зміцнення злагоди в суспільстві, прагнення будувати життя у демократичній, соціальній, правовій країні. Це те, про що мріяли і за що боролися наші діди і батьки та за що борються сьогодні наші співвітчизники на Сході України.

Тож бажаю вам доброго здоров’я, родинного благополуччя й усіляких гараздів життя.

Нехай ваша сумлінна праця й щирі устремління допоможуть збудувати гарну, процвітаючу, сильну, заможну країну, в якій люди почуватимуться вільними та щасливими.

Миру вам, добробуту, щедрої долі та успішного звершення планів і задумів!

Голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс