06 липня 2020

28 червня – День молоді

неділя, 28 червня 2020, 09:30

Шановні закарпатці!

Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто вітаю з Днем молоді!

Молодість – це чудова пора для пізнання нового та відкриття власних можливостей і талантів, час, коли успіхи і досягнення мають своє забарвлення та силу.

Нині перед юнаками та дівчатами відкриваються широкі можливості для самореалізації у різних сферах діяльності, втілення у життя найамбітніших задумів. Варто тільки прислухатися до свого серця та зробити свідомий, обдуманий вибір.

Талановита закарпатська юнь незмінно радує своїми науковими винаходами, спортивними перемогами, лідерством на різноманітних олімпіадах і конкурсах,  прославляючи рідний край та державу!

Дякую героїчній молоді, яка боронить суверенітет і територіальну цілісність на Сході України!

Тож бажаю вам усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні і праці, мирного неба, здійснення всіх задумів і мрій задля процвітання рідної землі та держави!

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс