25 Ян 2021

28 листопада –День пам’яті жертв Голодоморів

Суббота, 28 Ноябрь 2020, 08:00

Дорогие соотечественники,!

Щороку в цей день ми згадуємо жахливу трагедію Голодомору в Україні – найбільший злочин тоталітарного режиму минулого століття проти людяності, що є незагоєною раною нашого суспільства, яка болітиме доти, доки живою буде пам’ять про неї. Через важкі душевні та фізичні муки пройшли наші співвітчизники в ті часи, коли розстрілювали за п’ять колосків зерна – у країні родючих ланів і працелюбних людей.

Наш обов’язокзгадувати жертви Голодоморів та робити все для того, аби таке жорстоке «рукотворне» лихо, яке забрало мільйони життів, ніколи більше не повторилося!

Схиляючи голови у скорботнім мовчанні, – пам’ятаймо про це! Та бережімо свою державу, зміцнюючи її незалежність і суверенітет, з турботою про майбутнє!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс