28 жовтня 2021 року об 11-й годині відбудеться пленарне засідання IV сесії обласної ради

голови Закарпатської обласної ради

м. Ужгород

№61-рд

Про скликання четвертої сесії
обласної ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 глави 2.1  розділу 2 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання:

1. Скликати четверту сесію обласної ради VІІІ скликання.
  2. Провести:
  • засідання постійних комісій обласної ради VІІІ скликання – у період із 18 по 25 жовтня 2021 року;
  • засідання президії обласної ради VІІІ скликання – 26 жовтня 2021 року;
  • пленарне засідання четвертої сесії обласної ради VІІІ скликання –
    28 жовтня 2021 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради.
  1. На розгляд четвертої сесії обласної ради VІІІ скликання передбачено внести такі питання:

3.1. Про утворення Обласного антикризового штабу.

3.2. Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженої рішенням обласної ради від 16.03.2006 №724.

3.3. Про врегулювання питань щодо управління окремим об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області.

3.4. Про новий персональний склад Тимчасової контрольної комісії Закарпатської обласної ради з вивчення питань обґрунтованості тарифів на комунальні послуги для населення області.

3.5. Про обласну відзнаку – «За видатні заслуги перед Закарпаттям».

3.6. Про внесення змін і доповнень до рішень обласної ради від 30.12.2014 № 1147 та від 25.02.2021 № 139.

3.7. Про перейменування Ужгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

3.8. Про затвердження статутів окремих комунальних підприємств у новій редакції.

3.9. Про затвердження Статуту Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в новій редакції.

3.10. Про Програму розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя Закарпатської області на 2021 – 2025 роки.

3.11. Про Програму розвитку та функціонування мов національних меншин у Закарпатській області на 2021 – 2025 роки.

3.12. Про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2021 – 2024 роки (зі змінами від 25 лютого 2021 року).

3.13. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2021 – 2023 роки.

3.14. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.12.2020 №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами від 25.02.2021, 20.05.2021, 29.07.2021, 23.09.2021).

3.15. Про вилучення та передачу майна.

3.16. Про затвердження Положення про Комунальну установу «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради в новій редакції.

3.17. Про скорочення окремих посад керівного складу Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

3.18. Про внесення змін до структури, чисельності та штатного розпису Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради на 2021 рік, затверджених рішенням обласної ради від 17.12.2020 №77.

3.19. Про надання згоди на списання транспортних засобів з балансу Закарпатського обласного комунального  підприємства «Міжнародний аеропорт Ужгород».

3.20. Про надання згоди на списання рухомого майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Човен» Закарпатської обласної ради.

3.21. Про надання згоди на списання рухомого майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка» Закарпатської обласної ради.

3.22. Про надання згоди на списання рухомого майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги м. Берегова» Закарпатської обласної ради.

3.23. Про надання згоди на списання транспортних засобів з балансу Комунального некомерційного підприємства «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги м. Берегова» Закарпатської обласної ради.

3.24. Про надання згоди на списання транспортного засобу з балансу Комунального закладу «Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв» Закарпатської обласної ради.

3.25. Про надання згоди на списання транспортного засобу з балансу Комунального закладу «Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв» Закарпатської обласної ради.

3.26. Про надання згоди на списання рухомого майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Закарпатська обласна станція переливання крові» Закарпатської обласної ради.

3.27. Про Комунальну установу «Агенція розвитку молоді та спорту» Закарпатської обласної ради.

3.28. Про оптимізацію закладів позашкільної освіти.

3.29. Про реорганізацію Комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради.

3.30. Про реорганізацію Комунального закладу «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради.

3.31. Про реорганізацію комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Закарпатської обласної ради.

3.32. Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України з нагоди Дня місцевого самоврядування.

3.33. Про звернення Закарпатської обласної ради до вищих органів влади (загальне питання).

3.34. Різне.

Голова ради                                        Олексій ПЕТРОВ