28 жовтня ‒ 75-річниця визволення України та Закарпаття від нацистських окупантів

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас із нагоди 75-річниці визволення України та  Закарпаття від нацистських окупантів.

Дозвольте висловити слова вдячності  усім жителям нашого краю, на чию долю випали жахливі випробування тих важких воєнних літ, за безцінний подвиг кожного   заради вільного й щасливого життя прийдешніх поколінь.

Та історія наче повторилася. І сьогодні  знову кращі сини і доньки України зі зброєю в руках захищають її на Сході, проливаючи дорогоцінну кров, віддаючи життя і здоров’я за неї. З тією ж надією: аби майбутні  покоління жили в мирі і добрі.

Тож дай, Боже, здобути перемогу і цього разу, щоб  спокій і свобода оселилися на нашій землі назавжди!

Голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс