3 березня – Всесвітній день письменника

Шановні письменники Закарпаття!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім днем письменника!

Сучасні майстри пера нашого краю своєю працею гідно продовжують кращі традиції українського письменства, у когорті якого – яскраві імена закарпатців. Чимало з них удостоєні державних, міжнародних, всеукраїнських, обласних і місцевих премій.

Обласна влада завжди підтримує трудівників літературної ниви і  робить усе можливе, аби полегшити путь письменника до читача. З цією метою на теренах краю чимало років поспіль реалізовується Програма підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню. А для збереження літературних здобутків, відтворення творчого процесу від Королівського Євангелія, рукописних книг до сучасних видань, що формою і змістом наближені до європейського рівня, – створено філіал обласного художнього музею імені Йосипа Бокшая «Народний літературний музей Закарпаття». Тут зібрано унікальні матеріали, які засвідчують тривалу багатолітню співдружність письменників Закарпаття з колегами багатьох областей України та закордоння.

Та чи не найбільше радує, що у мистецькі ряди вливаються молоді потужні таланти, а це значить, що на Срібній Землі завжди сяятиме світло добра, мудрості і миру.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчої наснаги, щедрих меценатів і вдячних читачів.

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров