06 грудня 2021

30 квітня завершується прийом заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 від Асоціації «Єврорегіон Карпати»

Середа, 21 квітня 2021, 13:34

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати» інформує, що  прийом заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 та на Конкурси освітніх, культурних, медійних обмінів у межах Програми «Змінимо країну разом» завершується  30 квітня. 

Для тих, хто планує взяти участь у конкурсі, рекомендуємо переглянути відео онлайн-навчання щодо підготовки проєктних заявок:
https://bit.ly/3syNWar

https://bit.ly/3gp5ZNA

За зразок можна взяти кращі практики проєктів, реалізованих минулого року, які містяться за покликанням: https://cutt.ly/krashchi_praktyky_KKI2020

Нагадуємо, що відповідно до умов конкурсу, заявниками можуть бути громадські організації, благодійні організації, комунальні підприємства й агенції регіонального розвитку Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської і Чернівецької областей.

Електронна форма заявки подається шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті http://ekarpaty.com/. Кінцевий термін подання електронної форми заявки засвідчується датою і часом її подання на вебсайті Асоціації.

Заявки у паперовій формі приймаються за адресою: Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, вул. В. Винниченка, 12, м. Львів, 79008


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору