30 травня – День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

Шановні працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом. Видавнича справа в усі часи була однією з важливих галузей економіки, складовою культурної та освітньої сфери країни. І сьогодні, у час розвитку інформаційних технологій, книга залишається одним із найважливіших джерел інформації та стає дедалі якіснішою. Адже праця поліграфіста, видавця та книгорозповсюджувача  дозволяє реалізувати творчий потенціал учених, письменників, журналістів, задовольнити духовні потреби читача.

Оскільки в Закарпатті завжди шанували друковане слово, депутатський корпус обласної ради ухвалив регіональну Програму підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2018 – 2020 роки, що покликана підтримати творчість місцевих авторів, пропаганду української книги, сприяти проведенню книжкових виставок-ярмарків за участю видавництв, підприємств поліграфії, книгорозповсюджувачів краю. Наша область – одна з небагатьох в Україні, яка започаткувала таку програму і уже багато років поспіль активно реалізовує її.

Тож бажаю вам, шановні іменинники, творчої наснаги, натхненної праці та здійснення всіх задумів і планів. Нехай ваш внесок у духовну скарбницю нашого народу буде ще вагомішим, щоб його душа, велич і краса надихали й майбутні покоління продовжити вашу справу і піднести її до ще більших висот.

Миру вам, творчого завзяття, щастя і добра!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс