29 Ноябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

4 листопада – День залізничника України

Среда, 4 Ноябрь 2020, 08:00

Шановні ветерани та працівники залізничної галузі краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Професія залізничника – відповідальна і почесна. Адже залізничний транспорт має важливе значення у забезпеченні потреб виробництва, економіки нашої країниїї громадян, а у сфері внутрішніх і міжнародних перевезень залізниця відіграє провідну роль.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, вдохновение, нових проєктів і вагомих здобутків на благо рідної Вітчизни.

Нехай залізничний транспорт функціонує стабільно, виробничо-технологічний комплекс розвивається успішно, пасажири почуваються комфортно, а працівники – щасливо.

Миру вам, Гармония, благосостояние, хай залізнична колія веде до вершин успіху і добробуту!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс