21 вересня 2019

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

середа, 5 червня 2019, 08:00

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища!

Цей день покликаний привернути увагу влади, науковців, фахівців і пересічних громадян до нинішніх проблем довкілля. Нищівні землетруси, зсуви грунтів, повені, лісові пожежі не можуть не турбувати, адже вони ставлять під загрозу життя наших дітей та онуків.

Сьогодні щиро дякую усім екологам, працівникам природоохоронної галузі Закарпаття за професіоналізм і сумлінну працю. Ви щодня демонструєте уболівання за збереження природних ресурсів, краси і чистоти отчого краю, закликаєте до побудови збалансованої моделі відносин «природа – суспільство – людина».

Тож бажаю вам міцного здоров’я, мудрості, вміння і волі для збереження унікальної гірської екосистеми Срібної Землі, її природного і біологічного потенціалу та перетворення в туристично-рекреаційний центр Європи. Щоб буяли зелені Карпати, радували око незаймані ліси, квітучі долини, чисті водоспади, цілющі джерела й передавалися з покоління в покоління. Це і буде однією із найцінніших інвестицій у щасливе майбутнє нашого краю та його жителів.

Голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс